Teade

Collapse
No announcement yet.

D-klassi hiinakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: D-klassi hiinakad

    Ma ei tahakski seda bluetoothi kasutada seal, pigem võtakski tavalise signaali helikaardist, kannatab lihtsalt see lüke ära teha ja sisend sobiks kenasti?
    otsija

    Comment


      #17
      Vs: D-klassi hiinakad

      Seal need potekad reguleerivad aiateibaid aga "volume" poteka jalgade külge saad helisignaali lasta küll

      Comment


        #18
        Vs: D-klassi hiinakad

        Müüakse ka võime ilma selle blututa.

        Comment


          #19
          Vs: D-klassi hiinakad

          Aga visake linke ka, soovitavalt ebay.
          otsija

          Comment


            #20
            Vs: D-klassi hiinakad



            Toite pead juurde vaatama, toide maksab rohkem kui võim.
            Otsingusse d-amp ja tulevad. Võimsus vali ise

            Comment


              #21
              Vs: D-klassi hiinakad

              Läks selline loosi, näha ole mis teeb kui kohale peaks jõudma.
              otsija

              Comment


                #22
                Vs: D-klassi hiinakad

                Mõistlik katsetamiseks. Tavaliselt läheb toitekas kallimaks kui võim. Toide peab olema hea stabiilne.

                Comment


                  #23
                  Vs: D-klassi hiinakad

                  Mingi suva hiinakas 24V 4A läpaka laadija taoline julk on, ega ma tegelikult maksimumi piires ei piinaks ka nagunii.
                  otsija

                  Comment


                    #24
                    Vs: D-klassi hiinakad

                    Paari kuu pärast saab aasta täis ja jätkuvalt kiidan teemaalguses mainitud võimendit. Töötab siiani ja heliga rahul. Vahepeal bluetooth on nn kokku jooksnud, aga muid probleeme pole. Ainus mis on, et tuleks samm edasi minna ja võimsamaid isendeid proovida. Kõik kes soovivad odavalt hea heliga võimu, siis d-klass ja märksõna aliexpress. Suvalised hiinakad mängivad tunduvalt paremini kui ala muusikakeskused, odavama klassi ressiiverid ja võimendid. Eelis selles et signaalitee lühike.

                    Comment


                      #25
                      Vs: D-klassi hiinakad

                      Mul selline
                      This is Oct. 2020 latest updated version that simplify the circuit, upgrade the components and greatly improve the sound quality. With standard stereo RCA audio input, perfectly compatible with many audio devices such as phone,TV, MP3 players, CD players, DAC, computers etc.. With built-in preamplification circuit, can match well with audio source that with low signal output. Adopting classical TPA3116 amp IC, class D amplification, the max output power can reach 50W+50W(4Ω load), easily to drive all home bookshelf/ computer/ desktop/outdoor passive speakers and match perfectly with them.

                      Paar aastat juba ja kõik teised (Luxman, Maratz, Yamaha, Dual) koguvad riiulis tolmu. Mitte et heli oleks neist parem - vaid võtab ruumi 10x vähem. Mul töötab see hästi mingi lihtsa(sild ja 20 000uF konded) Sennheiser'i aladi peal 18V 3A. Tundub, et kõlarite valik on nende puhul ka väga oluline. Mõnedega ei teki sellist sünergiat nagu teistega. Mul on kõige parem tulemus AKG Turbosound TXD100'ga - lisatud veel eraldi tweeterid ja subwoofer. Bassi on nii palju, et lahtised asjad kolisevad. Olen proovinud veel 5-6 kõlarit. Tegelikult olid ootamatult head ka Yamaha tornid NS 225F.
                      Soovitatud on ka seda kui parima heliga aastal 2018, aga vajab head toidet
                      https://www.ebay.co.uk/itm/WONDOM-2X-400W-Class-D-Audio-Amplifier-Board-Compact-T-AMP-Module/264458160619?hash=item3d92ef49eb:g:hpAAAOSwzfRddSq Z
                      P
                      ole ise proovinud - ei vaja sellist võimsust.
                      viimati muutis kasutaja oldbear; 09 m 2019, 08:43.

                      Comment


                        #26
                        Vs: D-klassi hiinakad

                        Esmalt postitatud oldbear poolt Vaata postitust
                        Mul selline
                        This is Oct. 2020 latest updated version that simplify the circuit, upgrade the components and greatly improve the sound quality. With standard stereo RCA audio input, perfectly compatible with many audio devices such as phone,TV, MP3 players, CD players, DAC, computers etc.. With built-in preamplification circuit, can match well with audio source that with low signal output. Adopting classical TPA3116 amp IC, class D amplification, the max output power can reach 50W+50W(4Ω load), easily to drive all home bookshelf/ computer/ desktop/outdoor passive speakers and match perfectly with them.

                        Paar aastat juba ja kõik teised (Luxman, Maratz, Yamaha, Dual) koguvad riiulis tolmu. Mitte et heli oleks neist parem - vaid võtab ruumi 10x vähem. Mul töötab see hästi mingi lihtsa(sild ja 20 000uF konded) Sennheiser'i aladi peal 18V 3A.
                        Mul vanemate juures sama võimendi 19V/4A läpaka toitega + Estonia 008 kõlarid millelt aktiivosa eemaldatud ja ka täiesti kuulatav komplekt. Kõrge ots on natuke vilets ainult, aga see nende kõlarite eripära.

                        Comment


                          #27
                          Vs: D-klassi hiinakad

                          Esmalt postitatud oldbear poolt Vaata postitust
                          Mul selline
                          This is Oct. 2020 latest updated version that simplify the circuit, upgrade the components and greatly improve the sound quality. With standard stereo RCA audio input, perfectly compatible with many audio devices such as phone,TV, MP3 players, CD players, DAC, computers etc.. With built-in preamplification circuit, can match well with audio source that with low signal output. Adopting classical TPA3116 amp IC, class D amplification, the max output power can reach 50W+50W(4Ω load), easily to drive all home bookshelf/ computer/ desktop/outdoor passive speakers and match perfectly with them.

                          Paar aastat juba ja kõik teised (Luxman, Maratz, Yamaha, Dual) koguvad riiulis tolmu. Mitte et heli oleks neist parem - vaid võtab ruumi 10x vähem. Mul töötab see hästi mingi lihtsa(sild ja 20 000uF konded) Sennheiser'i aladi peal 18V 3A. ... Bassi on nii palju, et lahtised asjad kolisevad. Olen.
                          Et siis seinast tarbid max 54 watti ja kõlarid on sellise ruumi sünergiaga või kasuteguriga, et sulletunduv bass piisav. Jõudu kuulamisel
                          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                          Comment


                            #28
                            Vs: D-klassi hiinakad

                            54W seinast aga d-klass ja max väljundisse 2x24W. Keskmise kuulamise puhul kasutatakse üldse 1-2W väljundisse. Ei saa aru su postitusest ala "jõudu kuulamisel".
                            Mis selle postituse idee võib olla? Millest selline lause?
                            viimati muutis kasutaja Scott; 15 m 2019, 02:02. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima

                            Comment


                              #29
                              Vs: D-klassi hiinakad

                              Keegi targem on kirjutanud d klassi kivi kohta 12 voldise toitepingega, mida saab avardada ka siin teemas poolesuurema e 24 voldi kohta:
                              ..would mean power consumption is 28.8W stereo but it's not. Music has a crest factor, ie. average is far lower peak, and even RMS. Typically you divide the 28.8W with 10 so that average is 10% of RMS.

                              But that 2.88W is still not the full story because now you have to find the amplifiers efficiency at 10% which is significantly lower than the maximum efficiency. For TPA3116 it's about 80% efficiency at 2.88W into 4 ohm at 12V supply voltage so that brings the power consumption for the output stage to 3.6W or 300mA. To that you just add the quiescent current of 20mA at 12V supply voltage.

                              So all in all average power consumption is 320mA with 12V supply voltage playing stereo music signals at full power before seriously audible clipping.
                              Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                              Comment


                                #30
                                Vs: D-klassi hiinakad

                                Endal säärane suppari tüürimiseks: https://www.audiophonics.fr/en/ampli...no-p-8566.html Kaks tükki sillas ja 1000 W 8 oomi peal, 2000 4 peal +/-82 V toitega on täiesti reaalne (endal üks moodul 8 oomi peal, 18" tundliku papiga pole korterisse rohkem vaja). Toide peab muidugi korralik olema, alla 2,5 kW SMPS ei ole mõtet üritada, kui 4 oomi peal sillas tahad kasutada. Antud Wondom on poolsild topoga, 2000 W 2 oomi peal on ulme. +/-84 V on suht max, mida IRS2092 kannatab, realistlikult siis ~1100 W 2 oomi peal. Ma isiklikult üle 80 V ei läheks. Connexi mooduli datasheet: http://connexelectronic.com/wp-conte.../08/CxD500.pdf
                                Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                                Comment

                                Working...
                                X