Teade

Collapse
No announcement yet.

Devialet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Devialet

    Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
    Ei taha siinset võimendite sisu arutelu reostada, küll aga tekkis tugev soov panna kirja oma arvamus Devialet firma kohta... ühesõnaga OT: kuulates nende Phantom Gold'i tekkis arvamus, et kui ülejäänud tootevalik on samas stiilis, siis osta tasub ainult juhul, kui disain on kõige olulisem ja rahaga üldse midagi teha ei ole... Disain ja marketing on esmased, siis alles muu.
    No leidsid mida kuulama hakata, mõnest asjast võiks lihtsalt mööda minna. Väga kummaline järeldus.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      #17
      Vs: Devialet

      Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
      No leidsid mida kuulama hakata, mõnest asjast võiks lihtsalt mööda minna. Väga kummaline järeldus.
      Selline firma jätab väga imeliku mulje mulle, väites, et sellest asjast tuleb 'best sound' ja 4500W. Et kas need muud tooted on sama marketingiga tehtud või mitte?
      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

      Comment


        #18
        Vs: Devialet

        Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
        Selline firma jätab väga imeliku mulje mulle, väites, et sellest asjast tuleb 'best sound' ja 4500W. Et kas need muud tooted on sama marketingiga tehtud või mitte?
        Mina oleksin oodanud sinult professionaalsemat suhtumist....
        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

        Comment


          #19
          Vs: Devialet


          Ma ei suuda mitte kuidagi suhtuda firmasse, kes ühelt poolt teeb sellise toote nagu Phantom vastava marketingiga ning siis samas väidab, et nii seesama toode kui ka kõik muu sellelt firmalt on täielik "high end".

          Kui nad nagu oleks kuidagi end tagasi hoidnud ja öelnud, et Phantom on hea asi omas klassis, siis oleks vähe teine asi. Aga nad on täiega teemas, et parim asi maailmas... specsid enam-vähem laest... Minu arvates on see toode klassis "rikastelt ja lollidelt tuleb raha ära võtta". Aga kuhu nende ülejäänud tooted liigituvad, ega ei tea, mulje minu jaoks hapu seetõttu
          viimati muutis kasutaja Cartman; 30 m 2017, 08:22.
          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

          Comment


            #20
            Vs: Devialet

            Ma algul vaatasin ainult nende võimude/striimerite infot, see mida nad ise Phantom kõlari kohta kirjutatavad on esmapilgul imelik aga kokkuvõttes pole asi kuigi halb: https://www.computeraudiophile.com/c...r-review-r654/
            Kui ikka 14 Hz on nii väiksest valjukast, nii väikses kastis vaja kätte saada, siis aitab ainult toores võimsus koos DSP-ga..
            viimati muutis kasutaja moi; 30 m 2017, 09:41.

            Comment


              #21
              Vs: Devialet

              Kui seda kõlarit uurida, siis on selle taga muidugi päris huvitav insener-tehniline lähenemine, pean nentima (ikkagi 44 inseneri läbi 10 aasta, väidetavalt 80 patenti). Kuid heli mida see kerajas kiirgur saab tekitada, saab ja erinebki oluliselt sellest eesmärgist mida seavad endale melomaanid ja audiofiilid. Kerajas kiirgur paneb ruumi rohkem "kaasa elama", seega nõudlikuks kuulamiseks reaalelus põhimõtteliselt ei sobi (ülemäära ergutatud ruum toimib nagu DSP). Audiotapeediks aga hästi. Sobib neile kel raha küll ja süveneda muusse kui oma trinki tahtmist pole.
              Nagu moi ütles - ainult toores jõud aitab nii väikesest asjast midagi madalat kätte saada. CA graafikult aiman et ribad on umbes järgmised: bass kuni 120Hz, kesk 120Hz kuni 5kHz ja kõrged alates 5kHz kuhugi üles. Kas see toores jõud aga suudab teha oma tööd moonutustevabalt, ma kahtlen ja seejuures ei veena mind ka võimendi 0,0005% THD.
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #22
                Vs: Devialet

                Phantom kõlari moonutuste graafikut oleks tahtnud näha küll, eriti bassi otsast. Eelpool oleval lingil olevad mõõtmised on tehtud REW softiga, seal on moonutuste graafik ASK pildist ainult ühe kliki kaugusel, oleks võinud näidata.
                Tiba tema hingeelust ka: http://images.computeraudiophile.com...hite Paper.pdf

                Võimude kohta leidsin ka natuke lisa infot: https://www.sarte-audio.com/sites/default/files/folletos/folleto_devialet.pdf
                D Premier - Stereophile January 2013.pdf
                viimati muutis kasutaja moi; 30 m 2017, 11:32.

                Comment


                  #23
                  Vs: Devialet

                  Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                  Võimude kohta
                  Mul suht hea meel et polegi paljust ilma jäänud, konstruktsioon on muidugi omast kohast teravmeelne aga ei midagi sellist mis kõvasti raputaks. Ainus mis mind huvitaks, on kuulda classA +D kombinatsiooni puhtalt analoogis - see on põhimõtteliselt ju võimalik kui seadmesse sekkuda, väljundvõimendid on reaalselt analoogsisendiga.

                  Vinüüli korrekteerimine on muidugi eraldi teema, ligi 100 pre-select profiili hulgast ju võiks sobiva ikka leida. Kel soov vinüüle digiteerida, on see suht põnev lahendus.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #24
                    Vs: Devialet

                    Eks alati võib millegi kallal nuriseda, aga peab ikkagi tunnistama, et vaeva on nähtud nende asjade tegemisega küll.
                    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Devialet

                      Võimu kohta käiv patent peaks olema see: Patent #: US20170207750

                      Comment

                      Working...
                      X