Teade

Collapse
No announcement yet.

Devialet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Devialet

    https://youtu.be/DD3Px0HFlvY

    Sisu näeb ikka väga ilus välja, D200 mudeli saab järelturult 2000.-ga kätte, pole üldse paha, DAC, streamer, ja võim. Ei tea miks see hind niimoodi kohe kukub, andmete järgi ja teostust vaadates midagi eriti viga ei peaks ju olema.

    viimati muutis kasutaja home; 25 m 2017, 21:36.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    #2
    Vs: Devialet

    Mille jaoks seal üldse DAC kui võim on digi?
    Striimingust saab ju otse võimu lasta vahepeal DA, siis AD ning lõpus DA muundusi tegemata. Või mismoodi need signaalid seal sees jooksevad?

    Comment


      #3
      Vs: Devialet

      Analoog osa on ka, ja isegi 2 phono korrektorit et saaks kahe peaga vinüüli kasutada, DSP on ka olemas. Aga teostus on ikka väga ilus.
      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

      Comment


        #4
        Vs: Devialet

        Kui on DSP ja digi võim oleks ju vaja mitte DACi vaid ADC-d, et vinüüle kuulata?
        Tundub nagu oleksi see põhiliselt disainielement. Natuke raske on uskuda, et mõni vinüülihuviline tahab, et signaal enne kõlarisse jõudmist kolm korda edasi tagasi muundatakse analoogi ja digi vahel. Või olen ma selle aparaadi siseelust valesti aru saanud?
        viimati muutis kasutaja moi; 26 m 2017, 12:55.

        Comment


          #5
          Vs: Devialet

          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

          Comment


            #6
            Vs: Devialet

            Umbes see mida ma arvasingi aga konkreetset pilti ei leidnud.
            Pilt ilmselt siit http://positive-feedback.com/Issue67...t_dpremier.htm pärit.
            viimati muutis kasutaja moi; 26 m 2017, 11:06.

            Comment


              #7
              Vs: Devialet

              Analoogi tarvis on see asi küll kakapähh, aga väidetavlt ilus ikkagi...

              Vinüüli korrektsioon tehakse väidetavalt digidomeenis, kui seda saaks seal ka n.ö. peenhäälestada, siis omaks asi isegi mingit jumet, kui aga piirdutakse ming pre-selected väärtustega, siis pole vahet. 24/192 PCM pole selles hinnaklassis aga praegu kuigi teedrajav.
              viimati muutis kasutaja OSX; 26 m 2017, 11:55.
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #8
                Vs: Devialet

                Igal juhul see on vististi meie tulevik, ja see kontor on väga tõsine, sest töötavad väga usinasti, uusi mudeleid tuleb pidevalt, ja neid ostetakse, sellepärast neid nii palju järelturul liigub.
                Meie Vasilkov kohe tuleb meelde, ei tea mida tema oma karpi toppis, et selle sisu on piinlik näidata.
                Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                Comment


                  #9
                  Vs: Devialet

                  Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                  Igal juhul see on vististi meie tulevik
                  Tulevik on see ainult siis kui ise mitte midagi ette ei võta.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #10
                    Vs: Devialet

                    Arvamusliidrid kirtsutasid nina, ja ega enam keegi ei julge oma seisukohta võtta, või pole siin kedagi, kellel kodus D klassi võimendi mängib. Minule see asi meeldib: edeneb väga hoogsalt, on hästi rahastatud, korralik müügistrateegia, ja selle tulemusena madal järelturu hind. Tehniliselt on ka väga edev projekt. Viimase 5 aastaga on väga palju huvitavaid firmasid tekkinud, äkki ikkagi muutub midagi. Mina mäletan kuidas see digi tuli, ja kui helgena näis tulevik... Reaalsus on selline, et lähed poodi, ja osta pole seal midagi.
                    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Devialet

                      Mis asi sul seal poes muutuma peaks? Kõik see mees trambivad PCM otsas ja ongi kogu lugu, midagi ei muutu ja ei hakkagi muutuma sest need kelle leivapealne muutuste tõttu ära kaoks, on liiga täis söönud ja jõuavad kõik ohustavad muutused likvideerida või ära naeruvääristada, ja küllap lambakari juba teab kelle "mää" siin maksab.

                      Ma ei pea end arvamusliidriks, aga arvata julgen küll. Ma arvan et kellegil polegi mingit seisu- ega istekohta, lihtsalt tsiteerin ühe siinse foorumlase ütlust ühes teises foorumis "enamuse jaoks on erutav teema odav läti õlu või see kas patune pool tuleb uuesti esinema" ja nii ongi, ma ei saa teisti kui nõustuda, mitte et see meeldiks mulle.

                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #12
                        Vs: Devialet

                        Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                        ... või pole siin kedagi, kellel kodus D klassi võimendi mängib. ...
                        On mul üks selline aparaat Matantz M-CR611, mis striimist otse D klassi võimu laseb heli ja täitsa pädevalt mängib oma mitte väga kalli hinna kohta, oskab ka DABi ning Interneti raadioid vastu võtta ja CD-sid mängida. Mul pole aga hetkel talle päris väärilist passiv kõlari paari külge panna.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Devialet

                          Peale seda kui mina hunniku võime endale kuulamiseks koju tõin, ei taha mina enam suurtootjatest midagi kuulda. Ei hakka neid siin lahkama, kuna see vist tekitab paksu verd.... Minu meelest D klassil kõlavad madalat hästi, aga kõrget minule eriti ei meeldi, sellisel aparaadil aga saaks need ära lõigata, ja biampi panna. Aga tegelikult otsin mina mingit DACi, ja samas läbi usb ei taha mina midagi lasta, siinsamas on jälle mingit isetehtud andmeedastus protokollid, äkki kõlbavadki needsamad kasutada? PCM on tegelikult piisav, kõik oleneb konkreetsest lahendusest. Kõige rohkem muidugi rõõmustab hind. Käin vist Rootsis ära, seal vist õnnestub seda lähemalt uurida, enne kui Jõuluvanale kirja hakkan kirjutama.
                          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Devialet

                            home - tahad seisukohta, pakun enda mõtte sellest.

                            Mõnigi teist on seda piisavalt juba pidanud lugema, aga proovin kokkuvõtvalt teha. Kuna digis täna tehakse AD ja DA muundused PWM e. DSD kujul, ja see annab võimaluse kasutada vastavat meediat (failid, mälupulgad, kõvakettad, optilised plaadid, streaming), siis minu nägemuses on mõistlik jääda selle kuju ehk formaadi juurde. See annab mulle võimaluse mitte sekkuda failiks saanud muusika kvaliteeti, seda ka juhuslikult mitte (juhuslikult saan ainult ära kustutada/ära visata) - mis tähendab et ma saan degradeerumata kvaliteedis seda kuulata. Niisiis, kõik mis mulle käte satub ja tundub kuulamist väärt, muutub minu arvutis analoogselt FPGA protsessingule DSD failideks ja ma kasutan neid. Erinevalt Jussi lähenemisest, meeldib mulle offlines tehtud "computing" (protsessile kulunud aeg ei ole tähtis, ainult kvaliteet), ja selle juures see, et mul on võimalus resultaadiks olevat faili kasutada minu valitud seadmes (Jussi lähenemine eeldab alati tema softi kasutamist "reaalajas").

                            Kui tahan analoogi kuulata nagu analoogi, kuulangi. Kui tahan analoogi arhiveerida, teengi seda DSD kujul, ja kuulan taas. Ja nüüd vahetame selles reas olnud sõnad "analoog" ära "digitaal" vastu - ja kuulan taas. Järeldus - mul on kontroll selle üle kuidas ma kuulan, mul on käitumismehhanism mis tagab et muusika ei degradeeru (rohkem).

                            Eeltoodud plokkskeemi laadsed tooted ei taga degradeerumatust, kuna nad muundavad analoogi esmalt kahte digiformaati, seejärel protsessivad seda PCM domeenis (DSP) ja seejärel muundavad jälle vähemalt ühe korra. Lisaks veel resämplimised igas astmes.

                            Mul ei ole midagi disaini ja koostekvaliteedi vastu, Devialet ja paljud teisedki saavad tehtud suurepäraselt väljanägevaid asju. Aga see on ainult väljanägemine.

                            Küsimus on põhimõttes - kui palju me torgime (asjatult) heli kvaliteeti. See, et kuidagi saab teha, ei tähenda et peabki alati kuidagi midagi tegema.
                            Millegipärast pea kõik saavad aru et igasuguseid liigseid juhtmeid vahele toppida ei ole hea, seepärast pannakse ainult vältimatult vajalik ja seegi võimalikult lühike. Aga digisse astudes unustate selle põhimõtte ära, et ahel võiks olla võimalikult lühike...
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              #15
                              Vs: Devialet

                              Ei taha siinset võimendite sisu arutelu reostada, küll aga tekkis tugev soov panna kirja oma arvamus Devialet firma kohta... ühesõnaga OT: kuulates nende Phantom Gold'i tekkis arvamus, et kui ülejäänud tootevalik on samas stiilis, siis osta tasub ainult juhul, kui disain on kõige olulisem ja rahaga üldse midagi teha ei ole... Disain ja marketing on esmased, siis alles muu.
                              Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                              Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                              Comment

                              Working...
                              X