Teade

Collapse
No announcement yet.

y101 võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    y101 võim

    Ma sain nüüd võimul korda sellised asjad , nagu see tämbri plokk , 2 lõppu ja sisendi plaat ning indikaatori plaat. Küsimus nüüd kaitsme plaadi kohta ,et mis kaitsmed sellel y 101 on üle ültse. praegu nagu pole peale viivituse ühtegi muud kaitset (et mida peaxin nagu vaataam seal kaitsme plaadil) muidu sinna ühte kohta on pandud mingi lisa takisti arvatavasti selle viivituse pärast.
    Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

    #2
    Ma sain nüüd võimul korda sellised asjad , nagu see tämbri plokk , 2 lõppu ja sisendi plaat ning indikaatori plaat. Küsimus nüüd kaitsme plaadi kohta ,et mis kaitsmed sellel y 101 on üle ültse. praegu nagu pole peale viivituse ühtegi muud kaitset (et mida peaxin nagu vaataam seal kaitsme plaadil) muidu sinna ühte kohta on pandud mingi lisa takisti arvatavasti selle viivituse pärast.
    Tõmba väljundid plaatidelt lahti, 4,5V patareiga
    mõlemit pidi väljundi juhtmele peaks kaitse rakenduma , kui plaadilt 2jala maandad siis peaks ka rakenduma.
    Radikal temperatuuri anduriks olevat kt315 soojendades
    samuti.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #3
      Nagu arvasingi ükski kaitsetest ei tööta ainult see viivitus , mis alguses peab olema. hakkan siis skeemi taastama. (arvatavasti on midagi sillatud mõne takistiga)
      Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

      Comment


        #4
        Nagu arvasingi ükski kaitsetest ei tööta ainult see viivitus , mis alguses peab olema. hakkan siis skeemi taastama. (arvatavasti on midagi sillatud mõne takistiga)
        Sügisel üks vanahärra tõi y101 remonti mille kaitse rakendus vara, C1 polnud üht jalga, aga kõige imelikum
        oli et trükiplaat ei läinud skeemiga kokku.Temp kaitse
        ei saanud kuidagi releed välja lülida, täpselt ei mäleta
        vist VT4 plaadilt ei leidnud, kuna härra arvas
        et tema seda võimu kuumaks kütta ei suuda jäi asi
        lõpuni uurimata.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #5
          Mul on sama lugu juhtunud eelvximendi osaga, kus skeem ei lange mitte yldse trykkplaadiga kokku ja isegi OVde arv erinev. Vxibolla on neid mitu modifikatsiooni tehtud kaasa arvatud ka kaitseplaat.

          Comment

          Working...
          X