Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas see on normaalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    See 530W peaks olema ikka tarbitav võimsus Pole küll selle isendiga kokkupuuteid olnud aga juba välimusest näha, et ta seda võimsust välja ei anna.

    No ma alles ostsin selle ja ma ple terve päeva kõvasti kuuland.Radika vastas saab lohvalt kätt hoida ja see vidin lääb täitsa kuumaks.Aga ma mõtlesin et aretaks sinna lähedale ühe radika (seal ruumi on nats),et kas on mõtet panna radikas.ega see halba ike ei tee ju. Mudu see kõll mis mul taga on peaks olema 200W ja võim vist on 530w nii vähemalt vana omanik ütles ja seal taga on ka nii kirjutatud.Kõlli toidab lohvalt ära

    Tänan abi eest tuumik

    Comment


      #17
      Toon naite elust enesest, et kergeusklikud ekstaasi ei satuks suurtest numbritest mille tahendust nad ei tea.
      Umbes sama vana Akai vximendi, netis igal pool kirjad vaitsid just, kui yhest suust, et 2X100W. Tarbitavaks vximsuseks oli taha kirjutatud 340W. Peast arutasin valja, et peaks nii 2*85W ikka valja pigistama, aga mxxtes selgus, et vximsust oli sellel vximendil kxigest 2*55W! Huvitav oli see, et levelmeeter naitas juba 130W!!!! IRW ja imestus.

      Comment


        #18
        Kusjuures nii saab väga kergesti tünga teha.
        Levelmeetrile kirjutad väääikselt peale pmpo ja kirjutad vääga suured numbrid. Sest pmpo'l pole ju "tahket" standardit
        TFK Audio
        #tfkaudio
        http://www.facebook.com/tfkaudio/
        http://tfkaudio.blogspot.com/
        - Audioblogi, projektid jms.

        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

        Comment


          #19
          Toon naite elust enesest, et kergeusklikud ekstaasi ei satuks suurtest numbritest mille tahendust nad ei tea.
          Umbes sama vana Akai vximendi, netis igal pool kirjad vaitsid just, kui yhest suust, et 2X100W. Tarbitavaks vximsuseks oli taha kirjutatud 340W. Peast arutasin valja, et peaks nii 2*85W ikka valja pigistama, aga mxxtes selgus, et vximsust oli sellel vximendil kxigest 2*55W! Huvitav oli see, et levelmeeter naitas juba 130W!!!! IRW ja imestus.
          Kas see on kõikidel võimenditel nii??? või oleneb ikka võimendist ja aastaarvust kuna see võim tehtud on???

          Comment


            #20
            Ma ple väitnutki et see 530w.Aga mis moodi selle peris võimsuse saab arvutada??

            Comment


              #21
              Toon naite elust enesest, et kergeusklikud ekstaasi ei satuks suurtest numbritest mille tahendust nad ei tea.
              Umbes sama vana Akai vximendi, netis igal pool kirjad vaitsid just, kui yhest suust, et 2X100W. Tarbitavaks vximsuseks oli taha kirjutatud 340W. Peast arutasin valja, et peaks nii 2*85W ikka valja pigistama, aga mxxtes selgus, et vximsust oli sellel vximendil kxigest 2*55W! Huvitav oli see, et levelmeeter naitas juba 130W!!!! IRW ja imestus.
              Äkki oli tehases pandud kogemata teise võimu levelmeter külge ;D ;D 8)
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #22
                Ma ple väitnutki et see 530w.Aga mis moodi selle peris võimsuse saab arvutada??
                Ligikaudu nii:
                1.vaatad manualist, palju see EE käest vatte küsib.
                2. Saadud arvu jagad kahega (kasutegurite pärast)
                3. Jagatud arv jaga veel kanalite arvuga. Saad umbkaudse teada. Tegelikult võib olla nati vähem või rohkem, aga palju mööda ei pane ;D
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #23
                  Aga mul ple selle manuali Aga kas seda mingi testriga mõõta ei saa ???

                  Comment


                    #24
                    Aga mul ple selle manuali Aga kas seda mingi testriga mõõta ei saa ???
                    Kui tester on siis leia võimendi toitepinged üles,suurte
                    lüütide pealt saab enamikel juhtudel.
                      V    4oomi    8oomi    ~trafol
                    +/-23V   50W      30W     2*18V
                      26V   65W      40W     2*20V
                      29V   80W      50W     2*22V
                      33V  100W      65W     2*25V
                      40V  125W      85W     2*30V
                      44V  150W   100W     2*33V

                    Rusikareegel ilma kaitsepiiramiseta võimendi võimsuse
                    määramiseks.
                    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                    Comment


                      #25
                      Jyrka, vaata oma privaatsõnumeid
                      TFK Audio
                      #tfkaudio
                      http://www.facebook.com/tfkaudio/
                      http://tfkaudio.blogspot.com/
                      - Audioblogi, projektid jms.

                      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                      Comment


                        #26
                        Tänan abi eest
                        Üks asi veel ma ei hakka uut teemat tegema.Palun kas keegi saaks selle võimendi skeemi otsida JVC R-s7 või siis lehekülje anda kus võib olla.Ise proovisin googlist aga ei tuld midad välja.Äkki keegi aitaks

                        Comment

                        Working...
                        X