Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas see on normaalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas see on normaalne

    Mul selline probleem et võim lääb üsna kuumaks ja üsna kähku.Seal võimu sees radika kõrval on üks metall julla (ei mina tia mis see on, ei tunne sellist asja)lääb enamvähem kohe kuumaks siis kui valjult kuulata aga kui vaikselt siis nii kähku ei lähe.Võimu nimi on JVC R-s7 stereo reciver.
    Suured tänud aitamise eest

    #2
    Huvitab ka siuke asi kas võim teeb häält ka, või ei tee.Kui ei tee siis ilmselt ikka võim läbi
    Aa ära veel minema viskama rutta
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #3
      Mis sa selle all mõtled et kas ike häät ka teeb.Häält teeb küll ja niipalju kui mina tean siis üsna korralikult aga see võim on üsna vana juba. ja üks asi veel sellel on radikas üsna väike

      Comment


        #4
        Ühesõnaga muidu toimib normaalselt.Midagi kahtlast pole viimasel ajal juhtunud?
        Kui võim tööle panna ja sisendid väljundid välja kiskuda(vol maas)läheb ka radikas kuumaks.Sel juhul peab radikas toatemperatuuri säilitama.Soojaks võib minna aint siis kui on suurel koormusel(ehk kuulad kõvasti musa)Kui radikas läheb nii kuumaks, et kätt ei kannata peal hoida on mingi defekt asjal.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          No ma alles ostsin selle ja ma ple terve päeva kõvasti kuuland.Radika vastas saab lohvalt kätt hoida ja see vidin lääb täitsa kuumaks.Aga ma mõtlesin et aretaks sinna lähedale ühe radika (seal ruumi on nats),et kas on mõtet panna radikas.ega see halba ike ei tee ju. Mudu see kõll mis mul taga on peaks olema 200W ja võim vist on 530w nii vähemalt vana omanik ütles ja seal taga on ka nii kirjutatud.Kõlli toidab lohvalt ära

          Tänan abi eest tuumik

          Comment


            #6
            Ühesõnaga muidu toimib normaalselt.Midagi kahtlast pole viimasel ajal juhtunud?
            Kui võim tööle panna ja sisendid väljundid välja kiskuda(vol maas)läheb ka radikas kuumaks.Sel juhul peab radikas toatemperatuuri säilitama.Soojaks võib minna aint siis kui on suurel koormusel(ehk kuulad kõvasti musa)Kui radikas läheb nii kuumaks, et kätt ei kannata peal hoida on mingi defekt asjal.
            oli sama asi odüsseil et läks kuumaks ja ei saanud kätt peal hoida aga see et uuel võimul selline asi on see on kahtlane.odüssei kohta öeldi nii palju et see on normul et ta kuumaks läheb

            Comment


              #7
              No ma küll nendest asjadest ei tia aga minu meelest see ple just kõige uuem võim. ma ei tia kas see teid aitab aga siis on selle võimu pilt:http://www.zone.ee/surroundsound/v6imendid/

              See ülemine võim nagu te isegi aru saate.

              Comment


                #8
                Ma sain tänu sõbrale vist nats targemaks. see metall julla mis seal võimu sees on transistori oma(ei tia miks ma ise aru ei saand)selle oli üks väike radika ribi ümber pandud.ja see läheb väga kuumaks kui võim tõõtab vaikselt nagu ma ka ennem kirjutasin, aga teised on täiesti jahedad näpuga katsud siis saa arugi, need lähevad alles tüki aja pärast soojaks ja siis ka ainult soojaks. mis sellel transistoril (kui see ike on transistor selline must väike kandiline julla).ja kui on siis mis sellel viga võib olla ja kas seda saab parandada.

                Tänades neid kes abistavad

                Comment


                  #9
                  Peaks mainima, et sul on tõelisrlt ilus pill. Sarnane oli endalgi silmapiiril, aga raha ple.
                  KAs sa Võimu sisemusest ei saa pilti teha.RAdikad ongi selle jaoks, et parandada transistoride jahutust.Seega nad peavadki soojaks minema.(lõputransid võivad soojaks ainult siis minna, kui võim töötab suurel koormusel.Mõni teine trans kuskil toites näiteks võib ka ilma koormuseta soojaks minna)RAdikaid juurde toppida ei maksa.Sest kui asi töötab normaalselt, siis peabki nii olema.Jahutuse parendamine võib hoopis kahjulikult mõjuda.
                  PAne võim tööle(kõll võta järelt ja vol maas)Oota kuni 5 minutit ja kui midagi kahtlaselt soojaks pole läind on asi korras.
                  KAs sul on kõlarid ikka lubatud takistusega?
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    No tegin selle katse ära.Ma ootasin 5 min ja see oli nii kuumaks läinud et näppe vastas hoida ei saa.Aga see kõlar on mul selline et ma ostsin selle sõbra kaudu ja ma ple andmeid kaasa saanud. Taha on kirjutatud 200w ja ma ple sellesgi kindel et see nii võimas on.Võimu ostsin netist ja pildid olid ka sealt saadud ma ise pole neid teind.
                    Ja otsustasin täna et ma viin selle parandusse sest ise ma arvatavasti korda ike ei tee ja ei tahagi selle taga eriti surkida.Ple iial teada millega ma hakkam saan ja ilma sellest võimust nagu ei taha jääda.

                    Suur TÄNU sulle tuumik

                    Comment


                      #11
                      paljuga??? ja kustkohast ostsid???

                      Comment


                        #12
                        Netist kusjuures see alumine on vist veel müügil kui keegi tahab.Mudu ma ostsin sealt saarlasest, seal oli kuulutus üleval. Näe adre on siin:http://www.saarlane.ee/kuulutused/ku...0372&offset=30 Kui kellelgi soovi on uurida sealt seda teist võimu.Ostsin 1300 selle võimu mis mul on!

                        Comment


                          #13
                          paljuga sa rrr lahti tahad saada?
                          muusika on kuulamiseks

                          Comment


                            #14
                            paljuga sa rrr lahti tahad saada?
                            Mina sain nii aru, et see ei ole Villem666 kuulutus, vaid selle kuulutus kelle käest Villem666 ostis. U-101 peaks veel alles olema.
                            TFK Audio
                            #tfkaudio
                            http://www.facebook.com/tfkaudio/
                            http://tfkaudio.blogspot.com/
                            - Audioblogi, projektid jms.

                            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                            Comment


                              #15
                              Täpselt nii see ple minu kuulutus.
                              See U-101 oli seal kuulutusel koos selle võimuga mille mina ostsin.Seal on selle mehe maili adre olemas. Küsige järgi selle mehe käest kas see on alles.Hind oli sellel U-101-el 395eeq vist ma ple kindel ja ta vist andis tingimus võimalust ka.Mina oma võimu maha ei äri,mõte on see endale jätta veits kauemaks

                              Comment

                              Working...
                              X