Teade

Collapse
No announcement yet.

Raadiotehnika y101 heli käriseb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

    Esmalt postitatud plaaster poolt Vaata postitust
    Kas sa vahetasid mõlemil lõppvõimendil kondekad välja ja kas mõlemad lõpud lähevad ühtemoodi kuumaks ? Ma ei oska hetkel muud kirjutada kui, et kusagil on midagi lühisesse läinud.
    Ma arvan et ikka lähevad kuumaks mõlemad ja nyyd on hakkanud kragisema ka. Täiesti lambist hakkas kragisema ja kragiseb niikaua kuni natuke mussi kuulad.
    Jaa juhtus ka vist katsetamisel väike õnnetus ja põles yks takisti arvatavasti läbi.Aga tahaks teada mis andmed sellel on?
    Siin pildid sellest takistist http://img101.imageshack.us/g/dscn6930.jpg/

    Comment


      #32
      Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

      Ma arvan et ikka lähevad kuumaks mõlemad ja nyyd on hakkanud kragisema ka. Täiesti lambist hakkas kragisema ja kragiseb niikaua kuni natuke mussi kuulad.
      Jaa juhtus ka vist katsetamisel väike õnnetus ja põles yks takisti arvatavasti läbi.Aga tahaks teada mis andmed sellel on?
      Siin pildid sellest takistist http://img101.imageshack.us/g/dscn6930.jpg/
      Millise ploki peal see takisti on ? Lõppvõimendi või ? Ja see takisti põles läbi mingil põhjusel.

      See takisti on R 41 ja skeemi vaadates on 470 k . Aga selle vene takisti peal on kirjas MAT 2 E 7 . Mida see võiks tähendada ?
      viimati muutis kasutaja plaaster; 02 m 2011, 15:12.

      Comment


        #33
        Radiotehnika y101

        Esmalt postitatud plaaster poolt Vaata postitust

        See takisti on R 41 ja skeemi vaadates on 470 k . Aga selle vene takisti peal on kirjas MAT 2 E 7 . Mida see võiks tähendada ?
        Mesasja?
        Ei ole seal küll MAT, seal on hoopis MLT (МЛТ) - МЛТ - металлопленочные лакированные теплостойкие.
        ehk siis: МЛТ-0,5 2E7
        2E7 tähendab 2,7oomi. Kui leidub niisugune, pane aga asemele, kui ei siis parem on näit. ОМЛТ tüüp. Kui ka seda ei ole siis siin on väga hea (parem kui originaal) asendaja:
        -superradical-

        Comment


          #34
          Vs: Radiotehnika y101

          Mis te jamate, see väheke kuuma saanud ainult, oled skeemi genereerima ajanud, sellest siis kuumaks läinud.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #35
            Vs: Radiotehnika y101

            Ja muide, МЛТ tüüpi madalaoomised (millel takistuskihil veel spiraale pole) takistid
            kannatavad kestvalt seitsmekordset võimsust, ainult värv kärssab pealt ära, takisti ise
            jääb kestma. Olen säärastest teinud miniatuurseid jootekolbe (küttekehaks kasutanud).
            Elektroonika töötab suitsu baasil.
            Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
            Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

            Comment


              #36
              Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

              Vaata sellel võimul igaksjuhuks kõik plaadi rajad üle ja vaata kas midagi tinutusest tulnud võimitte kui on siis tinuta kinni. Mul endal olid eelvõimus mingid kaks kuradima suur jublakat tinutusest lahti ja parema kanali lõppvõimul oli ka mingi sinine või roheline jublakas lahti. Muidu kui võimu sain siis oli see ikka nii ära räsitud. Aga nüüd kõik korras .

              Comment


                #37
                Esmalt postitatud Jyrka poolt Vaata postitust
                Mis te jamate, see väheke kuuma saanud ainult, oled skeemi genereerima ajanud, sellest siis kuumaks läinud.

                Mis mõttes genereerima ajanud?

                ....

                Aga mul on selline küsimus, et kas äkki keegi teab või on kuulnud kes oskaks Pärnumaal parandada sellist võimu, et ma annaks mõne targema kätte ja äkki ta teeks korda mul selle võimu. Andke teada kui teate mõnda sellist inimest.
                viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2011, 03:40. Põhjus: kokku

                Comment


                  #38
                  Vs: Raadiotehnika y101 heli käriseb

                  Esmalt postitatud $!!M poolt Vaata postitust
                  Mis mõttes genereerima ajanud?

                  ....

                  Aga mul on selline küsimus, et kas äkki keegi teab või on kuulnud kes oskaks Pärnumaal parandada sellist võimu, et ma annaks mõne targema kätte ja äkki ta teeks korda mul selle võimu. Andke teada kui teate mõnda sellist inimest.
                  Oskab keegi teada kas pärnumaal on mõnda sellist inimest?

                  Comment


                    #39
                    Vs: Raadiotehnika y101 heli käriseb

                    Proovi ehks saad abi http://teleriremont.ee/

                    Riia mnt.39-1
                    tel.4425060 tel.5182122

                    Comment

                    Working...
                    X