Teade

Collapse
No announcement yet.

Raadiotehnika y101 heli käriseb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Raadiotehnika y101 heli käriseb

    võimuga siis selline jama et kui sisse lülitan siis hakkab võim pinisema ,kui vol-i juurde keerad hakkab kõvemini pinisema . selline jama on ka veel et bassi nuppu ei kannata põhja keerata hakkab kõlar kärisema ja kui bassi nupp on poolepeal ja keerata vol põhja hakkab samamoodi yle kärisema et tahaks abi natuke targemate käest et mis võib võimul viga olla.

    #2
    Vs: raadiotehnika y101

    Mis seal ikka... Sees on tõenäoliselt rohkem kui üks kondekas surnud. Siin selle 101 kohta teemasid küll ja veel... Otsi ja sa ei pea pettuma.

    Kui tunned, et ise juppide vahetamise peale käpp ei ole, siis anna siin märku ehk keegi ulatab abikäe.

    Ma pole nimetatud isendit kunagi omanud, aga möödaminnes mainin, et enamasti visatakse sealt grammeri eelvõim välja (helipildist häireid vähemaks). Juhul muidugi, kui pole plaanis grammofoni kuulata.

    Comment


      #3
      Vs: raadiotehnika y101

      selles suhte ega ise jh ei jaga eriti mis seal sees on ja mis ei ole et pole ennem kokkupuutunud selliste asjadega et abi oleks teretulnud

      Comment


        #4
        Vs: raadiotehnika y101

        Kus sa asud ?

        Comment


          #5
          Vs: raadiotehnika y101

          pärnumaal

          Comment


            #6
            Vs: raadiotehnika y101

            tahaks teda et millised kondekad ja mis andmetega(mitu volti ja mitu uF-i) võiks sinna nende asemele panna mis on punaselt ring ümber tõmmatud
            pilt on siin http://img534.imageshack.us/i/u7101d.jpg/

            Comment


              #7
              Re: Vs: raadiotehnika y101

              Need on ju seal uuemate vastu juba vahetatud. Kui arvad et jama on seal siis skeem on siin http://www.radi0tehnika.narod.ru/go/.../zip/u01-1.jpg

              Muidugist saaksid paljudest probleemidest lahti nii, et jätad sisse ainult lõppvõimendid ja kõlari kaitsme. Muu eemaldad. Loomulikult jätad toite osa alles. Aga kui tahad originaalis hoida siis vaheta kõik vanad kondensaatorid välja ja tee nupud korda.

              Comment


                #8
                Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

                ma tahaksin teada et kui suured kondekad ma peaksin nende asemele panema et see pilt pole minu enda tehtud mul on vanad vene omad ja tahaks uued panna aga ei tea millised panna

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

                  Esmalt postitatud $!!M poolt Vaata postitust
                  ma tahaksin teada et kui suured kondekad ma peaksin nende asemele panema et see pilt pole minu enda tehtud mul on vanad vene omad ja tahaks uued panna aga ei tea millised panna
                  Kondeka peal tõesti ei ole midagi kirjas?

                  Üldiselt saab sellest edukalt juhinduda. Pinge peab olema vähemalt sama mis märgitud, mahtuvus võib pisut rohkem loksuda.

                  Kriitilise pilguga võiks ilmselt hinnata ka toitelüüte.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

                    Esmalt postitatud kaurman poolt Vaata postitust
                    Kondeka peal tõesti ei ole midagi kirjas?

                    Üldiselt saab sellest edukalt juhinduda. Pinge peab olema vähemalt sama mis märgitud, mahtuvus võib pisut rohkem loksuda.

                    Kriitilise pilguga võiks ilmselt hinnata ka toitelüüte.
                    Igalpool ikka üks sama reegel ikka ei kehti küll, nende hulgas on ka tagasiside kondekad ja mahtuvuse muutus muudab ka karakteristikut (nihutab sagedusriba jne..).

                    Edit: vaatasin pilti paremini ja seoses sellega korrigeerisin lauset.

                    Kõik suurused saab ju skeemilt kätte ja trükkplaadil on nad kõik numerdatud ei saa aru milles see keerukus siin seisneb?
                    viimati muutis kasutaja Rom; 31 m 2011, 21:50.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

                      Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                      Igalpool ikka üks sama reegel ikka ei kehti küll, need on tagasiside kondekad ja mahtuvuse muutus muudab ka karakteristikut (nihutab sagedusriba jne..).

                      Hea teada.

                      Ma kirjutasin 'pisut rohkem', et anda mingid suunised ja samas mitte totaalset jama ajada

                      Comment


                        #12
                        Re: Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

                        Need seal peaksid 5 uF olma. Kas, siis vanade peal pole andmeid kirjas ?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Re: Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

                          vana vene kondeka peal on kirjas K50-6 aga ma vaja panna uued kondekad
                          pilt vanadest kondekatest http://img402.imageshack.us/i/dscn6921c.jpg/ nyyd leitsin digiga ylesse ja tegin pilti

                          Comment


                            #14
                            Vs: Re: Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

                            Antud teemast käib K50-6 läbi ja ilmselt on neid postitusi siin veel ohtralt.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Re: Vs: Re: Vs: raadiotehnika y101

                              Peaks ise ka igaksjuhuks need kõik pisemad konded ära vahetama, selle teemaga andsite hea mõtte mulle. Tänud :P

                              Comment

                              Working...
                              X