Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 010 eel- ja lõppvõim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kui võimas on Estonia 010 lõppvõimendi traffo?
    TFK Audio
    #tfkaudio
    http://www.facebook.com/tfkaudio/
    http://tfkaudio.blogspot.com/
    - Audioblogi, projektid jms.

    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

    Comment


      #17
      MA arvan, et kindlasti saad sa kaubale kellegagi, et sina annad lõppvõimu ja saad vastu lahjema väljundiga võimu.Või siis kaks 2 kanaliga võimu.s30 piisab 10w rms võimendist.
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #18
        MA arvan, et kindlasti saad sa kaubale kellegagi, et sina annad lõppvõimu ja saad vastu lahjema väljundiga võimu.Või siis kaks 2 kanaliga võimu.s30 piisab 10w rms võimendist.
        Põhimõtteliselt piisab, aga kuna mul olid s30'sed u-101 koos, siis võin soovitada just seda võimendit(ei ole halba et võimsam, kõlarid kannatavad ilusti ära)...2tk, selle estonia vastu(eel+lõpp). Peaksid enam vähem samas hinnas olema.
        TFK Audio
        #tfkaudio
        http://www.facebook.com/tfkaudio/
        http://tfkaudio.blogspot.com/
        - Audioblogi, projektid jms.

        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

        Comment


          #19
          Kui võimas on Estonia 010 lõppvõimendi traffo?
          Trafo paraja varuga. Hiljuti sai sisu vahetatud, tulemuseks 2x100W pingel 2x39V. Trafo soojem,sai varjele
          auke puuritud.

          8 oomine valjukas 4 oomise võimu taga võrreldes 4 oomise
          valjukaga samal helirõhul järgib täpsemini helisignaali
          st. heli loomutruum.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #20
            ära osta/myy/vaheta võimu.Parem osta 1 paar s-30 juurde ja yhenda jadamisi.4+4 oomi teeb kokku 8 oomi.Seega sobivad estoniale.Pealegi u-101 on kehvema helikvaliteediga.

            Comment


              #21
              Trafo paraja varuga. Hiljuti sai sisu vahetatud, tulemuseks 2x100W pingel 2x39V. Trafo soojem,sai varjele
              auke puuritud.
              oi kuidas ma kahtlen, et 2*100W sealt kätte saab! Ja kust kohast need 2x39V võetud on? Kerisid sekundaari juurde?
              Kahtlen sellepärast, et proovisin ise selle trafoga eksperimenteerida ja üle 1x120W ei tule temast tee mis tahad!
              Trafo seal ikka suht lahja, midagi tõsisemat ei puhu välja.

              Comment


                #22
                ära osta/myy/vaheta võimu.Parem osta 1 paar s-30 juurde ja yhenda jadamisi.4+4 oomi teeb kokku 8 oomi.Seega sobivad estoniale.Pealegi u-101 on kehvema helikvaliteediga.
                Huvitav kuda sa siis kõik neli kõlarit eraldi võimendatud saab???? ???On ikkagi vaja ju nelja eraldi võimendusastet.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #23
                  [quote]
                  oi kuidas ma kahtlen, et 2*100W sealt kätte saab! Ja kust kohast need 2x39V võetud on? Kerisid sekundaari juurde?
                  Loomulikult juurde, sisu asendasin, 2 7293 paaris kanalil.
                  Algul tuli trafo 42V siis oli kanalil 130W aga võtsin maha
                  kuna võim läks koolidiskole, kodutarbijale oleks võinud
                  jääda.Sama põhimõte miks 7294 100W sai hindeks 1.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #24

                    Huvitav kuda sa siis kõik neli kõlarit eraldi võimendatud saab???? ???On ikkagi vaja ju nelja eraldi võimendusastet.
                    lihtsalt väike soovitus kuidas saab 8 oomisele võimule 8 oomised kõlarid järgi.Siis ei tohiks sul mingil juhul kaitselylitus mängima hakata.

                    Comment


                      #25
                      oi kuidas ma kahtlen, et 2*100W sealt kätte saab! Ja kust kohast need 2x39V võetud on? Kerisid sekundaari juurde?
                      Kahtlen sellepärast, et proovisin ise selle trafoga eksperimenteerida ja üle 1x120W ei tule temast tee mis tahad!
                      Trafo seal ikka suht lahja, midagi tõsisemat ei puhu välja.[/quote]

                      Mul riiulil kunagi RETi poest ostetud nn. UM010 trafo
                      millelt 100W saamisega probleeme, pingelang suur, äkki
                      sama. Õige 010 trafoga 330WRMS subbakas 2a probleemita.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment

                      Working...
                      X