Teade

Collapse
No announcement yet.

Teeks võimu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Mustamäe Tevalos oli plaadijupp lausa vitriinis, ei tea, kas sai otca?
    Noores Tehnikus Luise tänaval müüdi ka kunagi trükkplaati.
    säält noorest tehnikust sai tõesti ruutmeetri(!) hinnaga trükiplaati osta. hind kah kindlasti odavam kui valmislõigatud "vitriiniplaatidel".

    Comment


      #32
      Peaks vist uut teemat alustama, aga ei viitsi...
      Nii, et võim töötab very good, arvutis ei küll ei asu aga tühja sest!
      Aga väike jama! Sisendisse peaks vist miskid madalpääs filtrid kuhugi 22 kHz kanti panema, sest miski rõve väga kõrgetooniline müra käib heliga kaasa, eriti tuntav MP3 kuulamisel. Arvutikõlaritel ja vana võimuga sellist jama polnud, vist need ei lasknud nii kõrget sagedust läbi.

      Mis rahvas probleemist arvab, ma igatahes vaatan vanu tehnikumi vihikuid läbi, äkki leian midagi praktilist filtrite kohta.
      Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

      Comment


        #33
        igatahes on sellele 6 - ac2 bassikõlli magnetile kirjutatud et 10gd ..... mul endal ka mingid sellised 2 tk

        Comment


          #34
          trükiplaati saab "Ret Tehnikust" kunderi tänaval. Seal sellised ribad müügil, meeter pikad ja u 7 cm laiad. Kahepoolset plaati on ka seal. maksid miski 8 ja 15 eeku. Täitsa tasuta mumeelest.

          Comment


            #35
            Peaks vist uut teemat alustama, aga ei viitsi...
            Nii, et võim töötab very good, arvutis ei küll ei asu aga tühja sest!
            Aga väike jama! Sisendisse peaks vist miskid madalpääs filtrid kuhugi 22 kHz kanti panema, sest miski rõve väga kõrgetooniline müra käib heliga kaasa, eriti tuntav MP3 kuulamisel. Arvutikõlaritel ja vana võimuga sellist jama polnud, vist need ei lasknud nii kõrget sagedust läbi.

            Mis rahvas probleemist arvab, ma igatahes vaatan vanu tehnikumi vihikuid läbi, äkki leian midagi praktilist filtrite kohta.
            1 asi on see et sa ei kuulegi 22khz, ma pakun kuskil 18-19khz kuuled, teiseks mp3 mängib enam-vähem umbes 16khz'ni mitte rohkem, see heli on kindlasti madalam.
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #36
              Hehee, kes nüüd jõulujoomase peaga selle vana teema välja kaevas?

              to Tafka: ei tea mis sagedus see pinda käis, igatahes polnud see mitte "kuuldav" vaid pigem tajutav ebamugav foon kõrvades. Ja proovitud, et see kõrge oli: kui kõrged valjukad käega kinni katsin, kadus see foon ära.

              to kõigile: see projekt on minu jaoks lõppenud, selle käigus lasin kolm TDA1554 kivi läbi! ;D Põhjus teadmata, umbes nädala iga kivi toimis, siis mõnel hommikul oli võim tumm >
              Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

              Comment


                #37
                ma arvan et see teema on välja kaevatud seoses foorumi modimisega

                ja kui läx 3 seda kivi läbi siis on kyll sitasti
                kahjurõõm missugune okok .. no offence

                Comment

                Working...
                X