Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage võimu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Idee on täitsa hea ja see King Audia ei maksa suurt midagi. Ega keegi ei oska öelda kus kohas Tartus neid King Audia vidinaid müüakse.
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    Comment


      #17
      Sa vist said natuke valesti aru, Intzi jutus see tegija oleks pidanud jutumärkides olema. SR-i vennad otsustasid võtta kõige saastam ja odavam woofer, mis saada on ja siis vaadata, kes suudab õige kasti abil s**ast saia teha. Karta on, et ainult mõni üksik neist peale võistlust selle supika ka omale autosse paneb.
      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

      Comment


        #18
        Kusjuures sellest King Audio kui s***st saia tegemine võib isegi mingil määral õnnestuda - eks seda kuuleb täpsemalt pärast võistlust.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #19
          Ei no seda ma tean, et need King Audia valjukad on nagu nad on. Ma tahtsin ise ka si**st saia teha. Võimalik, et pärast saan ühele vennale need odavalt pähe määrida.
          B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

          Comment


            #20
            Ma nüüd pean oma sõnu natuke sööma. Aitasin kah sõbral sellesama KA jaoks kasti ehitada, tal ka plaan võistlema minna. Täna jõudsime siis niikaugele asjaga, et viskasime kasti pagassi ja istusime autosse. Tulemus oli üllatavalt hea! Niiet algajatele igati sobiv valjukas esimese supaka tegemiseks, hea odav. Ei oska öelda, mis häält ta toas teeb, aga eks saab seegi ära proovitud ja annan siis teada. Kastist võin lähemalt rääkida peale võistlust
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #21
              Ma olen kogu awg olnud arvamusel et KA on parim! ;D
              Ei aga tegelikult on ta parim selles mõttes et kui tahad kogemusi, siis võta King Audio just see 10" woofer(hinna/ kvaliteedi suhe kõige paremini toodangust paigas) ja hakka aretama - tee kõigepealt kinnine kast ja kuula; seejärel sura sinna inveter sisse ja kuula nüüd. Proovi erinevaid invertereid nii saad aru, mismood inverter toimib jne. Kõigelõpuks võid ju bandpassi hakata aretama - tükk-tükk tööd kindlustatud, aga kui sellest lõpuks midagi sellist mis tõesti mängib välja tuleb, siis isiklikult mina võtan küll selle mehe ees mütsi maha. Ja usun et nii mõnigi veel.
              Ja et minu jutt ei näiks kui kiire meelemuutus, siis teadmiseks, et olen kolmel korral kasutanud 8" KA woofrit ja ühel korral 10" KA woofrit ning kokkuvõtteks ütlen et noh mängib küll kui veava näha. S90 on küll parem, aga KA täitsa kuulatav teatud juhtudel.
              Ning 10"se ja 8" hinnavahe on ainult 25 raha, nii et hinna/kvaliteedi suhe on tõesti 10" parim. 12" mul kogemused puuduvad, aga huvi pärast tahan ära proovida kunagi.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #22
                Selle KA 12" elment maksab 400.- Mul on selline jama, et bbp6 annab natuke imelikke tulemusi. Nimelt Qes tuleb väiksem kui Qts aga see peaks nagu vastupidi olema. Kasi arvutamisel on selline värk, et Vb on 20Hz ja F3 on kudagi väga suur 300Hz. Ma kahtlen, et kas mul on ikka õiged andmed. Parandage kui siin on midagi valesti.
                859-s12
                Re 4 oomi,
                Sensitivty 90,5dB,
                Fs 29,4 Hz
                Qts 0,70
                vas 23,2l
                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                Comment


                  #23
                  Vb ei saa olla 20 Hz, ikka liitrid peaks mõõtühikuks olema.
                  Et F3 suur on, see väga imelik. No üldiselt on King Audio woofritel Qts üsna kõrge, nii et kui Qes tuleb väiksem kui Qts, ma ei oska kuidagi suhtuda. Ja andmed on sul õiged - vaatasin just kodukalt. Järelikult on kuskil mujal probleem. Muidu aga mis tüüpi kasti arvutasid?
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #24
                    Minu viga, kiiruga kirjutasin, ma mõtlesin Fb, mitte Vb ja Kast oli vendiga muidu. Saad sa selle KA koduka aadressi anda tahaks ka korra sinna kiigata.
                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      #25
                      Mingi leht on selline. http://www.aveprofit.com/subbarit.htm
                      Aga imelik ikka miks ta sellise nalja tegi.
                      8)
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #26
                        Kuule intz viitsid tee üks projekt selle KA 12" vaata mis ta sulle annab (vented box). Kui tuleb korralikum, kui minul, siis salvesta ära ja saada mulle meilile. riksx@hot.ee Ole meheks proovi.
                        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                        Comment


                          #27
                          Eks ma püüa. Aga läheb veits aega. Nii homme või nii.
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #28
                            Sobib.
                            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                            Comment


                              #29
                              kui KA le võimu tahad, siis yhendu minuga-endal panin oma 100W-se võimu oma kahe 100W-se pyramidi järele ja kattus tahtis ää minna :
                              Erilahendused.
                              PS või mail.

                              Comment

                              Working...
                              X