Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage võimu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitage võimu

    Plaanis oleks osta GAS Silver 1220DD 12" 300W RMS, või siis kaks Audese 75W104-8 woofrit. Soovitage võime mis tuleksid kenasti toime nende elementidega. Kui võimast võimu mul vaja läheb et ühte või teist ära toita. Raha just priisata pole aga vist alla 2500.- võimu ei saa.
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    #2
    Uuri ega Autostudiot ei ole saada. Või ntx Kenwood, Alpine, Signat, Lanzar, SPL, Rockford Fosgate. Järeldan et ikka autosse? Sest need firmad olid autovõimudega tasemel. Aga kui tuppa, siis Technics, Kenwood. Kui nüüd valida on GAS 12" dual voicecoil woofri ja Audeste vahel, siis autosse võtaks GAS`ilt ma arvan. Ega Audesedki pahad pole, aga GAS`i kast on väiiksem ja woofer ise tiba ägedam. Aga võimsuse koha pealt umbes 200 W RMS, siia-sinna võib kah kõikuda, aga keskeltläbi 200 W RMS. GAS`i puhul võib see isegi tiba võimsam olla.
    Võimu võid julgelt kasutatuna osta, kui autosse. Tuppa ostes eelistan uut toodet, aga see pole reegel.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Ma pole ammu poes võime uurimas käind, aga odavama otsa ressiiverid algavad 3.5k. Loogiliselt võttes peaks siis odavama otsa stereovõimu mingi 3k kätte saama. Kui oled Tallinna inimene, siis vaata On-Offi, seal on küll vanad mudelid ja väike valik, aga hinnad see-eest soodsad.

      P.S. GASist soovitan eemale hoida, ära neid võimsuse numbreid eriti vaata, kvaliteet on way olulisem...
      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

      Comment


        #4
        Sry ma sain aru et sa tahad tuppa kõlareid ehitada. Autovõime vaata Järvelt Noorest tehnikust, päris normaalsed ja odavad on need kollased võimud seal seinapeal, tee mis tahad, nimi ei tule praegu meelde...
        Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

        Comment


          #5
          Oh pole midagi, oleksin pidanud täpsustama. Autosse lähevad need esialgu. Nende Audese omade jaoks peaks siis võimsust olema 2X 200W RMS või äkki mängib nats lahjemaga välja 2X 150W RMS näiteks.
          B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

          Comment


            #6
            Eee...ma mõtlesin võimu 200W all seda kui ta sillas on.
            Ja Madisele ja teistele teadmiseks - GAS`i subbakad on tegelikult täitsa tasemel asjad. Muude kõlarite kohta olen sama juttu kuulnud, et ntx 6*8" seeria kõlarid pidid kiiresti läbi minema. Aga subbakad on täitsa pandavad.
            Ja autovõimu võid ju ikkagi lehest vaadata, või pane Streetrace foorumisse ostu kuulutus üles. Küll midagi pakutakse!
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              Vahepeal oli üks vend, kes tõi Rootsist Eestisse igasugu autoaudiot, hinnad olid odavamad kui poes. Tema käest sai ostetud 2 Legacy võimu, 1700.- tk, oli vist 2x70WRMS, igatahes väärt kraam sellise raha eest, ma katsun nri üles otsida, siis saavad huvilised uurida kas ta veel tegeleb sellega. Kauba tõi igatahes Tipi parklasse tasuta kohale kah
              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

              Comment


                #8
                Aaaa selge. Minu arust on ka ned GAS subakad täiesti head.
                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                Comment


                  #9
                  Ohhhh just enne tahtsin küsida selle Legacy kohta, et ka seda kaupa tasub osta.  www.dc-ice.ee pakub Legacy LA430 1 x 350 Watts Bridged @ 4ohm võimu 2200.- Seda ei tea nüüd kas ta just RMS on aga hind on odav. Mis sa sellest arvad madis.
                  B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                  Comment


                    #10
                    http://www.ultimate-sounds.com/legacy/31.htm annab Legacy võimude kohta päris üllatavaid andmeid.  Huvitav on see, et dc-ice ütleb, et Legacy LA430 on 1 X 350W aga see leht väidab hoopis midagi muud. 1 X 500W RMS
                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      #11
                      See tüüp kes tõi Legacy võime, müüs ka Lanzari tooteid ja ka GAS`i tooteid. Ühte GaS`i olen ma mängimas kuulnud, 12" 400 W ja oli täitsa normull sound. Kast oli veel selle sama tüübi tehtud, kes neid tooteid müüb. Tal endal on(oli?) BMW, kuhu oli sisse päris kõvasti ehitatud. Baltimaade soundivõistlusel jagas ta 1./2. kohta Alpine Eesti esindusega - neil oli M-klassi MB.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        Tundub sama vend olema, aga meie kohtusime temaga 3 korda ja nendel kordadel sõitis ta vana audi 100ga...

                        Aga Destinyle selle Lanzari kohta - kahel sõbral on LA440, ei viitsi praegu otsida, mis neil vahet, aga ma arvan, et mitte midagi olulist. Mull emeeldib see võim ja ta sound, aga alati on mõtekas püüda saavutada müüjaga kokkulepe, et kui ei sobi, siis viid tagasi. Niiet uuri ja mõtle!
                        Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                        Comment


                          #13
                          Keegi müüb praegu SR foorumis GAS`i 12" Silver seeria woofrit ja Lanzari võimu, küsib 2350 raha. Soovitan pilgu peale visata,
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #14
                            Ma vaatan, et seal SR on King Audia "tegija" ehhhh.
                            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                            Comment


                              #15
                              No eks see ole vana tõde et King Audio 10" woofer on tõsine tegija! ;D
                              Aga jah neil seal puha võistlus ja nii...Meil siin vahepeal oli ka ju mingi mõte et teeks kah võistluse, ga asi on soiku jäänd. Eks talv ikka mõjutab palju.
                              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                              indrek@sac.ee, +3725174765

                              Comment

                              Working...
                              X