Teade

Collapse
No announcement yet.

TDA1516 (TDA1518) võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Viga oli väga lihtne - need kax kondekat (100nF ja 2200MF) jäid tegelikult mättasse panemata, sest yhendasin nad vaid omavahel jalgupidi kokku, kuid toite "miinust" ei pand kylge. Algaja kah ja mind ajas see segadusse, et "power ground" oli lihtsalt kivi sisse näidatud ja kivi seesmist joonist uurides selgus ka, et "power ground" ja "signal ground" lähevad kivis endas kokku. Seda ma teadsin, et viimased omavahel kokku peavad minema, kuid nendest kondekatest ma eriti midagi ei jaganud ja seega arvasingi, et nad vaid omavahel peavad koos olema.... Hiljem hakkasin mõtlema, et mida kuradit nad seal siis yldse teevad  

    Aga igatahes nyyd asi mürtsub päris ilusti (50W suffaka võim sai tast) ja hinnaga olen ka rahul...

    Kui kellelgi huvi on, siis jupid olid sellised:

    1) TDA1516BQ kivi: 49.-
    2) 100nF 25V kondekas: 1.-
    3) 2200MF 25V (JAMICON) kondekas: 42.-
    4) 220nF 100V kondekas: 5.-
    -------------------------------------
    KOKKU: 97.-

    Natuke tina, peenikest juhet (ei hakanud mingite plaatidega jamama, sest nõnda lihtne skeem oli) ja väheke pusimist ning asi valmis  

    Muidugi toite kohta ei oska ma midagi öelda, sest see oli mul endal olemas. Tevalos 14,4V nägin kyll leti all, kuid hinda ei mäleta  :-/

    Comment


      #17
      Mõnel ikke veab...! Igatahes tore, et võim tümpsub
      Ma ise kasutan vahest seokest tehnoloogiat et võtan plaadi/montaazi ette ja ajan näpuga järge ja vean pastakaga skeemile jutid. Kus jutt puudu, seal ongi miskit ühendamata jäänud. Kasulik, kui skeem on justkui õigesti kokku pandud aga ei funksi ikkagi.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #18
        Ma panin kokku nõnna, et märkisin paberil olevale skemile värviliste pastakatega, et mis-kus joodetud sai, kuid näh ... ka sellest polnud kasu Kui ikke pea ei võta, siis pole midagi

        OK

        Nyyd siis selle teemaga kõik...

        Comment

        Working...
        X