Teade

Collapse
No announcement yet.

probleem k8060 200w võimuga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    probleem k8060 200w võimuga

    häda selles ,et mul võim jamab eitaha hästi töötada kui muusika võimule sisse lasen siis väise helitugevusepealt ei mängi nagu moonutab või jätab vahele hakib muusikat jakõrgeid helisid ei mängi aga kui panen põhja võimu siis mängib kõiki helisisd ma arvan et mingi väike trantsistor võib läbi olla aga andke nõu mis teha

    #2
    Vs: probleem k8060 200w võimuga

    Kindalt ei tea aga kas mitte tegu polegi ainult lõppvõimuga ehk siis mingi asi peab eelvõimu eest olema ja seega ka juba võimendatult signaali edastama sellele võimule. Seega normaalne , et ta sul vaikset signaali võimendada ei taha.
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: probleem k8060 200w võimuga

      Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
      Kindalt ei tea aga kas mitte tegu polegi ainult lõppvõimuga ehk siis mingi asi peab eelvõimu eest olema ja seega ka juba võimendatult signaali edastama sellele võimule. Seega normaalne , et ta sul vaikset signaali võimendada ei taha.
      Vaidlen vastu, lõppvõimud on harilikult suht tundlikud ja see pole normaalne, et lõppvõimu peab palju vol-i laskma...

      Comment


        #4
        Vs: probleem k8060 200w võimuga

        Kui vaikselt moonutab aga bassid nagu nö "lööks läbi" siis tundub et tühijooksu vool on väikse võitu.
        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment


          #5
          Vs: probleem k8060 200w võimuga

          aga mul seelline plaan et ostan võimule trantsistorid kõik uued palju need maksma läheksid 8 tk kokku 2 suurt trantsi ja 6 väikest mul läks midagi lühisesse selle enam ei tööta

          Comment


            #6
            Vs: probleem k8060 200w võimuga

            Transid:
            T1: BC640
            T2: BC640
            T3: BC639
            T4: BC547B
            T5: BC557B
            T6: BC547
            Lõppudeks tip147 ja tip142
            Neid peaks kõiki olema saada tuntumatest poodidest.(kui neid väiksemad transe ei saa, siis asendusi leidub ka neile palju). Hinna arvutamise jätaks ikka teema algatajale kuna tema probleem ja juhised on antud(arvutada ja otsida peaks iga üks ikka ise ka niipalju oskama).
            Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

            Comment

            Working...
            X