Teade

Collapse
No announcement yet.

Sharp Optonica SM 5100/7100

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Jajah, loll on see kes vabandust ei leia.
    Pigem oleks 430 laia korpuse puhul kopiraiti suhu, silma ja kõrva topitud.
    Varemalt oli arvamus et venelased on maailmas kolm asja leiutanud; lubjavildid, samovari ja viina.
    Aga uuemad uurimused väidavad samovari olevat prantslaste oma.
    Štirlitsit tabab kuul pähe.
    >Lõhkekuul<, mõtleb Štirlits.

    Comment


      #17
      Esmalt postitatud Sidorov poolt Vaata postitust
      LP-001 väljund on passis kirjas, 0dB juures 2V ruutkeskmist , mis vist on trükiviga.
      Tõenäoliselt täiesti tõsi, uuema aja digitehnika röögibki 2V väljundsignaali. Nii et hakka aga kuskil alla tõmbama, kui 150mV sisendit kasutada tahad.

      Viimati panin pingejaguri RCA pistikusse (kaabli sisenevasse otsa) , väikesed takistid mahuvad ära küll.

      Comment


        #18
        Uuema aja digitehnika aastast 1984 - Estonia CD mängija sisu (mahamängija mehhanism philips cdm-2) pandi maha Philips CD104 ja või Marantz cd34 pealt, kasutades tšehhi Tesla abi. Ka neil mudelitel on väjundpinge 2V, mis oli ka kõikjal teistel CD-mängijatel kokkulepitud standardpinge.
        viimati muutis kasutaja martk; 07 01 2021, 14:34.
        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

        Comment


          #19
          Eeee... mis point on 2voldisel nivool röökida?
          Ma nagu ei mäleta et minu mängija oleks oluliselt kõvemini muudest seadmetest Estonia 010 tornis kõlanud.
          Millest ma valesti aru saan?
          Štirlitsit tabab kuul pähe.
          >Lõhkekuul<, mõtleb Štirlits.

          Comment


            #20
            Khm, mida sa nüüd õieti küsid - et kas praeguste digiseadmete väljundid on 2V või midagi muud?

            Selle 2V mõtte kohta ei oska ma midagi kosta, pole minu "teene" ...

            Comment


              #21
              Kui vaadata 5100 või 7100 skeemi, siis tema eelvõimenduse sisendisse võib julgelt ka 1V või 2V või 3 V siinust sisse lasta. Madis64 vt skeemi ja ära ehmata Sidorovi selle 150 millivoldiga
              Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

              Comment


                #22
                Igasuguseid asju võib teha, kuid 150mV sisendisse 2V söötes muutub helitugevusenupp suhteliselt kasutuskõlbmatuks - ca 20:00 kohal (lambist pakkudes) on kuulamisnivoo käes.

                Comment


                  #23
                  Jep, volüüminupule jääb suht lühike käik, kuid eelvõimendi ise köhib selle signaali ilma pingutuseta endast läbi.
                  Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                  Comment

                  Working...
                  X