Teade

Collapse
No announcement yet.

Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

    Ma olin kineskoobitruu kuni 2015, kuna mitte ükski uuem (plasma ,LCD,OLED) ei ole suuteline pilti ilma hakkimata ette joonistama.Ma käisin neid erinevaid vaatamas ja no mida ei ole , seda ei ole.Konsulteerisin isegi varianti, et ise midagi kokku ehitada.Kogu võti on ajus, mis ei suuda pilti ette joonistada.

    Aga elu läks edasi ja kuna uus digiboks , võimendi ja vana kinekas ei saanud enam hästi ühendatud ja lisaks tekkis vajadus suure ekraani järgi ja juhtus see, et võtsin 8-nda seeria Samsungi.Tuleb tunnistada, et see on hea.Pildi joonistamine, värvid, kontrast.

    Hiljem tekkis vajadus veidi väiksema ekraani järele.Ja käisin kaua neid erinevates poodides vaatamas.Seda, mida nad reaalselt suudavad ette võtta just selle signaaliga, mis tuleb neile üks ja sama telekanalina sisse.Neid 4K pilte plaatidelt ei ole mõtet ju seal saalides vaadata, kui reaalselt seda ei kasuta.Ja kuhu ma oma järeldustes jõudsin? Philipsi 7 seeria oli see, mis sõelale jäi.Ta on hea.Aga värvi ja kontrast ei saanud nii heaks, kui sel samsungil.

    Minu katseloomad on LCD-ga.

    Comment


      #32
      Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

      OLED ekraanidel on ikka nii kiire reageerimisaeg, et vaevalt, et inimese silm oskaks vahet teha CRT ja OLED vahel.
      Minu 8 seeria 2013a Philipseil on Samsa 8 seeria paneel sees. Oma silmaga nägin. Ja pilt on samahea, kui samsal. Keeruline on kogu see maailm. Ilmselge on aga see, et kui tänapäeval tahta head pildi saada, siis on valikus ainult OLED telerid.

      Comment


        #33
        Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

        Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
        Ja sa arvad et keegi reaalselt Eestis müüks Pio Kuro telekat?
        Kui ringi vaadata siis jah saksast leiaks LX6090 mudeli
        Neid 50 tolliseid Kurosid on saksas pakkumisel mitme numeratsiooniga, kas LX6090 on parim?
        Kleinanzeigen: TV & Video gebraucht kaufen - Jetzt in Hamm finden oder inserieren! eBay Kleinanzeigen ist jetzt Kleinanzeigen.

        Aga see LX5090h?
        Kleinanzeigen: TV & Video gebraucht kaufen - Jetzt in Wachtberg finden oder inserieren! eBay Kleinanzeigen ist jetzt Kleinanzeigen.

        Või see KRP600a?
        Kleinanzeigen: TV & Video gebraucht kaufen - Jetzt in Osnabrück finden oder inserieren! eBay Kleinanzeigen ist jetzt Kleinanzeigen.


        Kas neil jahutus ventilaatori(te)ga, (mulle selline sumistamine ei meeldi)?
        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

        Comment


          #34
          Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

          LX6090 ja 5090 on põhimõtteliselt samad pillid, lihtsalt esimene on 60" ekraaniga, teine siis 50", mõlemad 9 seeriast. KRP'dma ei tea. LX6090 küll vente ei omanud minu arust. Ei saa öelda et nad oleks täiesti hääletud, mingi kerge pinin on neil siiski, aga mitte vendi sahin. Panal oli mingi sari kus vendid sees.

          Mis asi on OLEDi reageerimisaeg?
          Mis asi on LCD reageerimisaeg?
          viimati muutis kasutaja OSX; 18 m 2018, 22:50.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment

          Working...
          X