Teade

Collapse
No announcement yet.

Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

    Millist telekat soovitaksite, Hitachi kasutatud kuid kehtiv garantii, eelistaksin suuremat aga vastupidavus ja pildikvaliteet pakub huvi, samuti salvestamine mälupulgale. Ehk siis
    Kunagi oli LG mis salvestas ainult välisele kettale...
    Oli ka 40" Hitachi aga 4000 seeria Philipsi pilt oli parem, ehk sellest et oli naabri oma
    Finlux 49-FUB-7060

    Samsung UE49K5102

    Hitachi 55hb6w62

    Philips 49PFS5301

    Ja Kas Phlips 43PuS6162 on ka märkimisväärseid omadusi peale 4K resolutsiooni?

    Tänud

    #2
    Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

    Hitachi ja Finlux jäta kohe mängust välja ... need türklaste kokkuklopsitud rämps. Philips nii ja naa, aga sellest nimekirjast kindlasti on parim Samsung.

    Comment


      #3
      Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

      Tnx!

      Comment


        #4
        Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

        Mitte ainult Finlux, Luxor või Grundig, türklaste Vestel paneb alltöövõtu korras kokku paljude brändide odavamaid mudeleid. Sa ei pruugi iial teada, kelle tehtud su pill on. Ma vaataks teleka ostu puhul neid asju, mis olulised on.

        Comment


          #5
          Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

          EnnS, jah õigus sul, osasi odava otsa philipseid samuti vestel vorbib, alles lappisin üht millel taust oli pime ...

          Comment


            #6
            Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

            Ka odavaid Panasonicuid ja Sharpe, kui veel nimesid nimetada.

            Comment


              #7
              Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

              Kes siis kallist Philipsit kokku paneb?
              Peaks nagu türklaste käes Philipsi telekate rida olemas.
              Kui pildi kvaliteet oluline on siis tasuks hoopis uurida millisele telekale on kalibreerimine ja mõõtmine tehtud veebist, peale korralikku sättimist pilt oluliselt võib muutuda.

              Comment


                #8
                Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

                Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
                Ka odavaid Panasonicuid
                Kas mingit mudelit ka teate nimetada mis kindlasti türgi koostega on?

                Mul võivad vanad andmed olla aga justnagu on meeles et Pana kinnitas ainsa siinse koostetehase kohana Ungari, alates 2008...

                Minu arvamus on et need alguses nimetatud neli ehk viis mudelit on juba väljatöötades olnud rämps, ka Samsa. Need on telerid kuhu pannakse ära vanad paneelid ja nendega kaasnev tehnoloogia. Vaadake või numbreid - 4K Philipsil on HDR reziim ja seejuures ekraani heleduseks antakse vaid 350cd/m, mis on vähem isegi tavalisest aga originaal Philipsi torudega ekraanist (500cd/m). Kuulge keda siin lollitatakse?

                Ma mõni aasta tagasi proovisin ka endale telekat leida, resümee on mul selline et odav ots on lihtsalt õudne. Esimene mille pilt hakkas midagi lubama oli Samsa KU6400 seeria. Selle kõrval oli meil väga populaarne KU6100 lihtsalt kole, millegipärast Philipsi omad kohe eriti koledad (tegemist siis out-of-box seadistuses teleritega natuke ettevalmistatud saalis).
                Ja tuleb aru saada et täna ei arenda enam keegi FHD telereid, need jäävadki entry-level toodete hulka, arendusi saame näha siiski vaid 4K ekraanidel. Kuulen kohe ka hääli et meil ei ole isegi õiget FHD saadet kuskilt tulemas, õigus, ei olegi aga paljudel on kaamerad mis teevad rahulikult 4K salvestust, fotoaparaadid mis isegi ületavad 4K taset - millest me seda siis näeksime kui aastal 2018 plaanime osta uuena FHD ekraani...? See et meil teletöötajad peavad kõiki lammasteks ja ütlevad avalikult et 4K ei tule niipea kuna polevat vaatajatel seadmeparki, näitab ühest küljest et meil ongi niisuguseid kes ei vaata mida nad ostavad ja teisest küljest et ka teletootmises on küündimatus suur, sest vaadake kui visalt juurutatakse praegu FHD kvaliteeti. Eraldi debatt on veel see kas FHD interlaced on õigem väljastada kui 720p progressive, aga nn numbrimaagia on ka siin saanud võitu mõistuse üle .

                Mis aga "kallitesse" Philips telekatesse puutub, siis vaatame esmalt kes tegelikut praeguste telerite taga on - https://en.wikipedia.org/wiki/TPV_Technology
                TPV ajal on nad maha saanud ilmselt ainult ühe märkimisväärse mudeliga 55POS9002, mis tegelikult on LG OLED paneel, mille elektroonikat on natuke putitatud (kas see ka eluiga mõjutab, pole veel teada).

                Praegu kehtib telerite suhtes ütlus "oma silm on kuningas".
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment


                  #9
                  Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

                  "Oma silm on kuningas" kehtis ka vanasti. Kunagi 1987 8. märtsil sai käidus Miskis tehasepoes teleaid ostmas. LAZ bussiga. Ma olin kõige väiksem tegija oma kahe telekaga, mille valisin müügisaalist pildi järgi. Bussijuhid võtsid viis telekat tervele brigaadile ja sõidu organiseerija viiskümmend. Selliste koguste juures ei saanud mingitki juttu olla mingist (kvaliteedi)kontrollist, see mis laost müügisaali tassiti, see ka kaubaks läks. Praagiprotsent oli loomulikult täiesti arvestatav.

                  Tulles tagasi tänapäeva jään ma oma algse soovituse juurde vaadata teleka ostul olulisi omadusi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

                    Ma natuke uurisin seda asja, tõesti saab olla Made In Turkey Panasonicud liikvel, isegi mõni odav 4K pill. Ma ajasin Samsaga sassi, Samsal on tehas Ungaris, Pana aga pidas tehast Tsehhis hoopis. Türgis tehakse nn entry-level mudeleid, neidki vaid mõned valitud mudelid.
                    Samamoodi tehakse mõningaid Philipsi mudeleid mida ei tasu õiges tehases teha.

                    Kuidas aga defineerite tänapäeval teleka olulisi omadusi?
                    viimati muutis kasutaja OSX; 09 m 2018, 22:14. Põhjus: typo
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      #11
                      Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

                      Ei saa OSX-ga päris nõus olla. Mul on Pioneer HD Ready telekas ja pilt parem kui sõbra kallil Philipsi telekal ning mitte halvem kui teise sõbra LG OLED 4K teleril.
                      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                      Comment


                        #12
                        Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

                        Kõigepealt vaatleme allikat ehk mis formaadis pilti me kätte saame vaatamiseks. Kui vaadata kohalikku SD levi pilti, võibki olla et HDready näib parem kui suutlikum teler. Me pole rääkinud ju mida mingi telekas suudab: kas teha resolutsiooni, heledust, kontrasti või maoloputust, nii et ma ei saagi täpselt aru millega Sonic minu eelnevas jutus ei nõustu.
                        Kas need philipsid ja lg'd on kuidagi kalibreeritud või vähemalt kalibreeringu profiili kohaselt seadistaud? Või see Pioneer, mis võib juhtumisi ka plasma üleüldse olla (kui oleks Kuro seeria)?
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #13
                          Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

                          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                          Kõigepealt vaatleme allikat ehk mis formaadis pilti me kätte saame vaatamiseks. Kui vaadata kohalikku SD levi pilti, võibki olla et HDready näib parem kui suutlikum teler. Me pole rääkinud ju mida mingi telekas suudab: kas teha resolutsiooni, heledust, kontrasti või maoloputust, nii et ma ei saagi täpselt aru millega Sonic minu eelnevas jutus ei nõustu.
                          Kas need philipsid ja lg'd on kuidagi kalibreeritud või vähemalt kalibreeringu profiili kohaselt seadistaud? Või see Pioneer, mis võib juhtumisi ka plasma üleüldse olla (kui oleks Kuro seeria)?
                          Allikaks on minul ja Philipsi omanikul Telia kanalid, LG omanikul on sati taldrik. Kalibreeritud pole neist minu teada ühtegi, Pioneer on plasma, Philips LCD ja LG OLED.
                          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                          Comment


                            #14
                            Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

                            Saan aru, et herr Sonic tahab konkreetselt oma plasma telekast rääkida, mitte teemaalgataja küsimisele vastata.
                            Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Hitachi, Finlux, Philips või Samsung?

                              Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
                              Saan aru, et herr Sonic tahab konkreetselt oma plasma telekast rääkida, mitte teemaalgataja küsimisele vastata.
                              Tahan teemaalgatajale samuti Pioneeri soovitada.
                              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                              Comment

                              Working...
                              X