Teade

Collapse
No announcement yet.

Telia Digi-TV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    http://bottlestonightapp.com/article...ip-1003-custom

    Mida sellega teha saab, ei tea.

    Kunagi Aminole oli meediakeskuse soft, sai oma võrgust või kettalt videoid maha mängida.
    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
    ATiP1pN4XeM

    Comment


      #17
      ma pean vis kolima tagasi antennide peale sest nüüd on androidi põhine digibox ja teleka enda sees. ja see vihastab ühe telekavataja alati välja.

      "telekas ei ole telekas vaid koorelahutaja, mina tahan telekat mis on telekas!"

      sellist kisa kuulen kogu aeg. juhtub see siis kui teliatv rakendusviskab ette veatete: interneti ühenus puudub. tegelikult interneti ühendus ei puudu vaid toimus jäjekordne rakenduse kinnijooks. aitab ainud kinnijooksnud rakenduse tapmine ja uuesti käivitamine.

      Comment


        #18
        Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
        ma pean vis kolima tagasi antennide peale
        Kui midagi muud peale ETV tahad ka vaadata siis on ainus võimalus Elisa Klassik üle õhu ja telekasse moodul ning Elisa kaart. Põhjarannikul muidugi Soome vabad kanalid ka.

        Comment


          #19
          Soome vabad on suurepärased. Olen neid aastakümneid vaadanud. Üllataval kombel on odav Hisense telekas väga hea tundlikkusega. Sel on ka internetivõimekus aga meie Jupiter teatas, et Hisenset ei toetata. E- riik!

          Comment


            #20
            Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
            ainus võimalus Elisa Klassik üle õhu
            Ja kui siis hakkab Elisalt tulema pakkumisi . Ei jõua kohe ära arvata kui heaks elu läheb.
            ***
            Ja need Elisa lisakanalid on tulvil reklaami. Üks ja sama jama. iga paari minuti järel.
            Seal järelvaatamist ei paistnud, tuleb vist ise mälu teha, salvestada ja seda vaadata. Puhtalt.
            viimati muutis kasutaja A.R.; 13 12 2023, 19:52.

            Comment


              #21
              Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
              ma pean vis kolima tagasi antennide peale sest nüüd on androidi põhine digibox ja teleka enda sees...
              Kas varasemalt oli väline digiboks?
              Kui oli, siis kuidas sellega töötas?
              Ja kui ei olnud, siis mina prooviks seda varianti.

              Comment


                #22
                varasemalt oli jah väline digibox arris ja sellega käis probleemitult.

                aga see hakkas andma veateadet, et on aegunud.

                ja nüüd pakutakse aint androidipõhist.

                viimane kord tegi tehnik miski sünkroonimise, näib et aitas, iseasi kui kauaks.

                Comment


                  #23
                  Tehnikute käest ja vist esindustest ka saab veel soovi korral Arris VIP5305, masspakkumises on jah ainult android db.

                  Comment


                    #24
                    Töötab vana arrise 1113 ka ilusti, veits uimasem on aga ei midagi häirivat. Teliast sai uuritud, nähtavas tulevikus selle tugi ei kao.
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #25
                      Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                      Töötab vana arrise 1113 ka ilusti, veits uimasem on aga ei midagi häirivat. Teliast sai uuritud, nähtavas tulevikus selle tugi ei kao.
                      mul hakkas telekas kirja näitam et digiboks on aegunud

                      https://www.telia.ee/abi/juhend/1335...igiboksi-vastu

                      ju nad on siis nüüd korrektuuri teinud. // seda vana arrist pole mul enam alles ka.

                      teliatv äpiprobleem lahenes.

                      nüüd on probleem android vs vanainimene. õpitakse hoolega klahvivajutuste järjekordi kuid põrmugi ei vaadata kus kohas on kursor ja mida tegelikult tehakse või käima pannakse..... oehhh.
                      viimati muutis kasutaja olavsu1; 15 12 2023, 11:31.

                      Comment


                        #26
                        Androidi boksil pole ju kursorit, menüü sama nagu arrisel. Või mingi muu raud?
                        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                        Comment


                          #27
                          seal on kursor ikka olemas ja liigub nooleklahvidega.

                          see on Sony XG83 telekas.

                          menüü on arrisega sarnane ainult teliatv äpil.

                          Comment

                          Working...
                          X