Teade

Collapse
No announcement yet.

Telia Digi-TV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telia Digi-TV

    Tellisin oma vanematele maale Telia digi-tv teenuse, kahjuks ei näe mitte midagi.
    Sain vanema Amino boksi (tuttava käest), Teliast öeldi, et töötab ka vana Aminoga, lihtsalt lisavõimalusi ei toeta, kuna on ennegi erinevad teenusepakkujad-asutused väärinfot andnud, siis küsin üle, kas ikka töötab vana Aminoga?
    Mis on põhiline, ma tahan olla kindel, et ruuteris on õiged seaded, Telia tehnik ei osanud (või ei tahtnud) öelda vajalikke seadeid. Kasutusel ei ole Elioni/Telia Thompsoni vm ruuter vaid parem-võimekam enda oma.
    Kas keegi teab mis seaded (pordid, sagedused jne) peaks olema õigesti seadistatud?
    viimati muutis kasutaja Steel; 20 10 2017, 21:21.

    #2
    Vs: Telia Digi-TV

    Töötab küll vana Aminoga, ilmselt veel päris mitu kuud töötab. Aga ruuteris tuleks vast VLAN 4 digiboksi porti suunata.

    Comment


      #3
      Vs: Telia Digi-TV

      Tänud!
      Proovin need seaded üles leida.

      Comment


        #4
        Vs: Telia Digi-TV

        Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
        Töötab küll vana Aminoga, ilmselt veel päris mitu kuud töötab. Aga ruuteris tuleks vast VLAN 4 digiboksi porti suunata.
        Minul on vana NutiTV koos mitme Amino boksiga, töötavad ilusti. (kaks kolmest võib korraga töötada) Aga kas praegu saab üldse tellida endale uute kohta vana NutiTVd? Kuna nad ju üritavad välja suretada seda. Ruuteri kohapealt on minul vana Thompsoni TG5xx, seal pole midagi vaja seadistada.
        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment


          #5
          Vs: Telia Digi-TV

          Vana nuti ei ole juba ammu enam tellitav ega teisaldatav, aga Amino töötab momendil edukalt, päris uute Telia ruuteritega võib väidetavalt paraku mitte töötada. Aga varsti keeratakse see kraan täiesti kinni, veidi hiljem läheb ka ADSL kinni, seega paljud inimesed võivad lähitulevikus Telia seadmetega vareseid loopima hakata.

          Comment


            #6
            Vs: Telia Digi-TV

            Vareste loopimine on IMHO tunduvalt mõttestatum tegevus kui telerivaatamine...

            Comment


              #7
              Vs: Telia Digi-TV

              Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
              Vareste loopimine on IMHO tunduvalt mõttestatum tegevus kui telerivaatamine...
              Eriti veel miks peaks noor inimene oma aega telekasti ees veetma, see rohkem vanade jaoks, kes elu juba piisavalt näinud ja käinud...
              Mina vaatasin telekat viimati 2010, ajateenijatel oli õhtul 21:00 AK-vaatamine.
              http://hparchive.com/
              https://worldradiohistory.com/index.htm

              Comment


                #8
                Vs: Telia Digi-TV

                Linnud tasub ehk mängust välja jätta. Loomad üldselt ka pole Aminot selliselt ära teeninud.
                Aga telekast pakutava sisu vaatamine kui ajaviide on kahetine tegevus:
                ühel juhul valib materjali programmidirektor, teisel juhul vaataja ise.
                Mõlemal juhul võib valik minna tuksi või olla hea.
                Kahevahel on see, et osa vaadatakse eetrist, teine osa "omal valikul muul viisil".
                Mõni vaatab seebikat siis, kui kell saab 18. Teine vaatab seda muul ajal, striimib vms.
                Kontseptsioon, et helendavalt ekraanilt peab midagi sisse õgima, on nõme. Selle vähese hulga arvelt, mis lolliks ei tee, saame sellise "pasa üledoosi" (viide: A-rühm: "Popmuusik"), et õigustust on vähe leida. Või raske leida. Või ei otsigi.
                Istun isegi kolme (korraga kahe) Amino ja ühe Arrisega uue ruuteri taga ja õgin üsna tihti ka seepi, uudist ja "Perepead". Aga järjest vähem, naelutatud tunne ei tekita enam ammu mugavust.
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #9
                  Vs: Telia Digi-TV

                  Saatsin Telia kukele! Alguses räägitakse üht ja hiljem teist juttu, ruuteri seaded on neil väga suur firma saladus.
                  Enda arust ostsin vanematele teenust (mis peaks töötama iga vähegi ajakohase ruuteriga). Mitte mingisusugust abi neilt ei ole loota kui kasutad oma (paremaid) seadmeid.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Telia Digi-TV

                    Nad ei suuda isegi enda pakutud ruutereid normaalselt tööle saada, sina nüüd loodad, et hakataks suvalisele ruuterile tuge pakkuma. Aga Hinnavaatluse foorumist vast mingit abi ikka oleks saanud, mõningate ruuterite seadistusi seal arutatakse.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Telia Digi-TV

                      Ehk siis, ongi "hapud viinamarjad".
                      Teenusepakkuja on teenuse ehitanud üles nii, et ei peaks tegelema kohapeal riistvara konfigureerimisega. Kui kasutada oma spetsiifilist riistvara, siis on vaja ka oma tehnilist tuge sellele.
                      Ma veidi siiski kahtlen, kas "iga vähegi ajakohane ruuter", saab adekvaatselt hakkama selle teenuse ruutimisega (võimalik et ma ka eksin, ei valda seda teemat süviti).

                      Comment


                        #12
                        Vs: Telia Digi-TV

                        Mina ei palunudki tulla koha peale, ma soovisin infot ruuteri seadete kohta (pordid jne), et ise üle vaadata kas ruuter üldse laseb vajaliku "signaali" edasi didgiboksi, kui ei lase, panen ise õiged seaded, see ei tohiks olla raketiteadus.
                        Mulle öeldi, et nad ei saa seda mulle öelda (teenust tellides keegi mind sellest ei informeerinud), kui ruuteri seaded on neil nii suur firma saladus, siis head aega.
                        Mis puudutab ruuterit, siis olemasolev on rohkemate seadetega ja võimekam-kiirem kui Telia enda pakutav, mille pärast peaks võtma endale kehvema seadme ...mina soovisin oma vanematele Telialt ainult dig-tv teenust, ei rohkem ega vähem.
                        Mul on kahju ühest päevast mille ma raiskasin juhtmete vedamise ja seadmete paika panemise peale. Mida vanemaks saan, seda rohkem ma hindan oma aega mida on niigi vähe.

                        Las see nüüd olla Telia kõrval on teisigi kes pakuvad teenust.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Telia Digi-TV

                          Anna siis teada, millise (kliendi oma ruuterile tuge pakkuva) teenusepakkuja juurde sa välja jõudsid.

                          Comment


                            #14
                            Kas Motoola VIP 1003 boksiga ka midagi kasulikku teha oleks? On mingeid häkkimissoovitusi?

                            Comment


                              #15
                              Esmalt postitatud kalju poolt Vaata postitust
                              Kas Motoola VIP 1003 boksiga ka midagi kasulikku teha oleks? On mingeid häkkimissoovitusi?
                              Kui mitte midagi muud, siis iseehitajatele ehk hea seadmekorpus..

                              Comment

                              Working...
                              X