Teade

Collapse
No announcement yet.

Ajastatud salvestamine telerist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Ajastatud salvestamine telerist

    USB pulgale LG teler ei salvesta jah, mina salvestan pulgale arvutis, teleris vajadusel vaid vaatan. Oli küll plaanis teleri salvestamist proovida, paraku pole aga ülearust kõvaketast.

    Comment


      #17
      Vs: Ajastatud salvestamine telerist

      Mul on mitu erinevate aastate LG telerit. Kõik salvestavad kõvakettale ja mängivad maha ka õigesti. Seejuures osadel on peal "testtarkvara" ja ikka salvestavad ja mängivad maha ilusti.
      Tõenäoliselt on probleemiks ikka mingi pildi setting.
      Kui on soov salvestada USB pulgale, peab pulk olema suurem kui 40Gb.

      Edit: kui kerid parasjagu vaadatavat saadet tagasi ja vaatad, kas siis on ka vales formaadis või ei? Kui ei, siis äkki on selle SmartSharega midagi viltu...?
      viimati muutis kasutaja Cartman; 11 m 2016, 17:45.
      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

      Comment


        #18
        Vs: Ajastatud salvestamine telerist

        Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
        Mul on mitu erinevate aastate LG telerit. Kõik salvestavad kõvakettale ja mängivad maha ka õigesti. Seejuures osadel on peal "testtarkvara" ja ikka salvestavad ja mängivad maha ilusti.
        Tõenäoliselt on probleemiks ikka mingi pildi setting.
        Kui on soov salvestada USB pulgale, peab pulk olema suurem kui 40Gb.
        Edit: kui kerid parasjagu vaadatavat saadet tagasi ja vaatad, kas siis on ka vales formaadis või ei? Kui ei, siis äkki on selle SmartSharega midagi viltu...?
        ega ikka ei saa küll-ostsin 64GB pulga ,aga ei salvesta

        Comment


          #19
          Vs: Ajastatud salvestamine telerist

          See peaks isegi kasutusjuhendis kirjas olema, et USB pulgale ei salvesta, kõlbab vaid vähemalt 32GB mahuga kõvaketas.

          Comment

          Working...
          X