Teade

Collapse
No announcement yet.

Ajastatud salvestamine telerist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ajastatud salvestamine telerist

    Oman telerit LG55LB870V .Selle pilliga on võimalus teha ajastatud salvestusi üle usb välimisele kõvakettale,aga probleem selles,et kui salvestada näiteks TV3 pilti siis salvestise mahamängimisel on pildil vasak ja parem külg must ja rattad vertikaalsuunas välja venitatud .Kui salvestada ETV ja ETV 2 pilti HD-T2 kanalitelt on pilt õiges mõõdus.(teleriga vaatan otse eetrist neid tasuta kanaleid)Kõvakettalt mahamängimise ajal pole aga võimalik pildi seadistuse menüüsse siseneda ega pilti skanneerida.Kas on tegemist televiisori veaga või peabki nii olema?

    #2
    Vs: ajastatud salvestamine telerist

    Puldil nuppu litsud, näed ju infot selle salvestise kohta?

    Comment


      #3
      Vs: ajastatud salvestamine telerist

      Vaatamiseks sisenen kõvaketta kausta lg_dvr- seal saate pealkiri ainult näha ja salvestise ajaline pikkus muud infot pole ja muuseas seda kausta arvutis ei saa avada.

      Comment


        #4
        Vs: ajastatud salvestamine telerist

        Puldil peaks ju olema info/i nupp (salvestise vaatamise ajal vajutada), see siis tõesti ei näita midagi?

        Comment


          #5
          Vs: ajastatud salvestamine telerist

          Jah on küll info nupp aga kettalt mahamängimisel kasutab teler Smart Share rakendust ja see nupp siis ei toimi.Kas sul on sama teler ja pilt mõõdus???

          Comment


            #6
            Vs: ajastatud salvestamine telerist

            Mul on natukene teine teler ja salvestisi olen vaadanud vaid USB pulgalt, kettale salvestada pole üritanud.

            Comment


              #7
              Vs: ajastatud salvestamine telerist

              Ma proovin homme,kas saan pulgale salvestada,pean praegu ära minema.

              Comment


                #8
                Vs: ajastatud salvestamine telerist

                Tarkvara uuendamine äkki aitab? Vaatasin, et detsembri keskpaigast on mingi 05.00.40 versioon väljas.

                Comment


                  #9
                  Vs: Ajastatud salvestamine telerist

                  Ehk annad lingi kust ma saan selle uuenduse alla tõmmata?Automaatuuendus mul seda ei leia.

                  Comment


                    #10
                    Ajastatud salvestamine telerist



                    Mõlemal lingil sama tarkvara, sobib 55LB870V-ZA telerile. Millised tähed sinul seal lõpus on ja kas need tähed üldse mingit tähtsust omavad, ei oska arvata.
                    Sealsamas on ka tarkvara uuendamise õpetus.

                    Esmalt postitatud pirnissimus poolt Vaata postitust
                    ...et kui salvestada näiteks TV3 pilti siis salvestise mahamängimisel on pildil vasak ja parem külg must ja rattad vertikaalsuunas välja venitatud .
                    On see nii ka normaalse 16:9 saate korral?
                    Kunagi oli meil TV 4:3 formaadis. Laiadel filmidel lõigati vasakult-paremalt ribad ära ja muudeti pilt ka väiksemaks, nii et alla-üles jäid mustad ribad paistma. Kui säherdust lõigatud kraami tänapäeval näidata, siis on mustad raamid ümber kogu pildi. Kui nüüd teler omaenese tarkusest üritab seda skaleerida (kui see kasutaja poolt muidugi lubatud on), siis teebki seda äkki vaid vertikaalsuunas, saadki selles suunas venitatud rattad?
                    viimati muutis kasutaja Scott; 11 m 2016, 01:49. Põhjus: kokku

                    Comment


                      #11
                      Vs: Ajastatud salvestamine telerist

                      Esmalt postitatud A.S. poolt
                      PHP kood:
                      On see nii ka normaalse 16:9 saate korral
                      Kunagi oli meil TV 4:3 formaadis. Laiadel filmidel lõigati vasakult-paremalt ribad ära ja muudeti pilt ka väiksemaks, nii et alla-üles jäid mustad ribad paistma. Kui säherdust lõigatud kraami tänapäeval näidata, siis on mustad raamid ümber kogu pildi. Kui nüüd teler omaenese tarkusest üritab seda skaleerida (kui see kasutaja poolt muidugi lubatud on), siis teebki seda äkki vaid vertikaalsuunas, saadki selles suunas venitatud rattad?
                      Jah kõigi kanalitega ja pildiformaatidega va.HD-T2 kanalitega,nagu esimeses postituses mainisin.Skaleerimine on mul lubatud aga sellest pole abi.
                      Tõmbasin selle 05.00.40-ne alla aga kas on oht et installides kaob mul kogu eestikeelne staff ära?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Ajastatud salvestamine telerist

                        Ma olen ise tarkvara sealt inglismannide (sakslastel sama, vahet pole) saidi pealt sikutanud, ee saidilt ja automaatuuendusega seda saada pole, ei kao seal ära midagi.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Ajastatud salvestamine telerist

                          Esmalt postitatud pirnissimus poolt Vaata postitust
                          Jah kõigi kanalitega ja pildiformaatidega va.HD-T2 kanalitega,... Skaleerimine on mul lubatud aga sellest pole abi.
                          Smart-skaleerimine peaks just keelatud olema. Ainuõige valik on 16:9 pillarbox, mis jätab 16:9 saated puutumata ja 4:3 saadetele tekitab mustad küljed.

                          Praegu on midagi sul teisiti. HD-kanalite kuva jätab teler puutumata, kuna standardis pole 4:3 formaati otseselt sellele ette nähtud (kuigi saksa kanalitel on olnud ka puhtas 4:3 formaadis 720p HD-saateid), aga SD-saadetele rakendab oma tarkust, arvates need vaikimisi 4:3 olevat.

                          Kui otsevaatamine on korras, aga salvestustel valesti, kas menüüs eraldi salvestuste parameetreid ei saa muuta?
                          73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                          ATiP1pN4XeM

                          Comment


                            #14
                            Vs: Ajastatud salvestamine telerist

                            Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
                            Ainuõige valik on 16:9 pillarbox, mis jätab 16:9 saated puutumata ja 4:3 saadetele tekitab mustad küljed.
                            Minul on jällegi ainuõige valiku nimetus "algne". Aga opsüsteemiks on NetCast ja kettale salvestada pole ma kordagi üritanud.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Ajastatud salvestamine telerist

                              Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
                              Minul on jällegi ainuõige valiku nimetus "algne". Aga opsüsteemiks on NetCast ja
                              kettale salvestada pole ma kordagi üritanud.
                              Minul igatahes just pulgale salvestamine ei õnnestu-proovitud nii fat32 ja ntfs usb2 ja usb3 ja ei tunnista

                              Comment

                              Working...
                              X