Teade

Collapse
No announcement yet.

LCD või Plasma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    nagu seda mujalgi öeldud on - lcd vs plasma on "usu" küsimus.
    mingi aega tagasi olin sama valiku ees ja vaatasin ainult lcd versioone kuni pool juhuslikult komistasin plasma otse, mille ka lõpuks valisin.
    siiani pole pidanud kahetsema ja täna ostes valiks kõhklemata taas plasma, veidi suurema ehk ainult
    viimati muutis kasutaja Scott; 03 m 2010, 02:22.

    Comment


      #32
      Vs: LCD või Plasma

      Esmalt postitatud tehnoloog poolt Vaata postitust
      GU50 kas saad võrrelda telekat ja projektorit. Levinumaks lcd, praegu ja peljatavalt ka lähemas tulevikus. Näiteks, kuidas on 'musta' esitusega?
      Saab ja peabki võrdlema. LCD projektori jätaks juba üldse mängust välja. Aga musta esitus on DLP-l väga hea, kannatab välja võrdluse CRT-ga. DLP puhul võib negatiivsena tuua esile "vikerkaare efekti", aga seda esineb vaid täiesti must-valge kaadri korral, kus mahuliselt domineerib must. Värvipildi vaatamisel praktiliselt ei esine. Ka muude värvide intensiivsusele ei ole tänapäevasel DLP-l midagi ette heita.
      3 m diagonaaliga telepilti vaadanud igatahes olid seda meelt, et selline peakski üks kodune ekraanipilt olema.
      Arvan et 3 aasta pärast on vastuvõetavas hinnaklassis olemas ka HD resoga projektorid, seega ikka ei näe vajadust kallite lameekraantelerite järele.
      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

      Comment


        #33
        Vs: LCD või Plasma

        Esmalt postitatud tehnoloog poolt Vaata postitust
        Väljend 'HD-redi' on rahva eksitamiseks. On SD (standard def.) ja HD. Või siis midagi hoopis viletsa lahutusega, milleks pole terminit tarviski.
        HD Ready on nende telekate omadus, mis ei näita 1080 rida pilti (pole ekraanil niipalju pixleid) aga on suutelised HD pildi ümber konvertima.
        Vastukaaluks: ilma Full HD ja HD Ready -ta telekas ei näitagi HD pilti (ega ka 720 rida).
        Head susserdamist !

        Comment


          #34
          Vs: LCD või Plasma

          Kui HD-signaali kuskilt ei tule, siis võib HD-telekas nuhtlusekski olla - SD2HD konvertimine võtab aega ja ka tulemus ei tarvitse parim olla.
          Ma pole kindel, kas ma Su mõttest aru sain, kuid SD pildi jaoks 576realist paneeli pole ma kohanud. 480realisi oli küll, kuid nüüdseks on ilmselt ka need ajalugu. Ka pole ma kohanud, et SD pilti 1:1 aknas näidataks, pigem ikka arvutatakse punkte juurde.

          Comment


            #35
            Vs: LCD või Plasma

            Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
            Arvan et 3 aasta pärast on vastuvõetavas hinnaklassis olemas ka HD resoga projektorid, seega ikka ei näe vajadust kallite lameekraantelerite järele.
            Mina jälle ei näe vajadust projektori järele.
            Seda kuramust ei saa ju päevavalguses vaadata, alati lase tuba pimedaks kui vähegi normaalset pilti näha tahad.

            Comment

            Working...
            X