Teade

Collapse
No announcement yet.

Tv ei näita subtiitreid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Võtsin Onoffist Esperanza, et Tallinnast 30 km kaugusel Vääna-Jõesuus üht digiboxi soovijat aidata. Tal praegu taanlaste Jacobson läbi scardi teatab, et SD vastuvõtt , pilt ees ja Jacobsonil mõlemad vastuvõtutulbad 100%. Aga inime tahtab HD kolme vabakanalit.
    Panime Esperanza Jacobsoni asemele ja ekraanil teade no/low signal, et siis vastuvõtu tundlikkus pole piisav. Esperanza läks Onoffi tagasi ja testimisele läheb Merge 3x kallim digibox.
    viimati muutis kasutaja martk; 05 06 2021, 19:39.
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      #17
      Äkki jäi antennivõimendi toide sisse lülitamata Esperanza menüüst?

      Comment


        #18
        Vääna-Jõesuu antenn ja võimendi ei vaja digiboxi toidet. Töötab iseseisvalt juba 10 aastat. Paanika tekkis selle digiboxi vahetusega, kuna juulist pidi pilt kaduma, tegelt jätkub vanamoodi 2021 aasta lõpuni. Aga ühelhetkel peab valiku tegema. Kindlasti Esperanza sobib lähivastuvõtuks, proovisin Tallinnas Hiiul, kõik töötas.

        Tegelt võiks see vastuvõtuvõimekus vabalevi-hd-kanalidl foorumis jätkuda:
        https://www.elfafoorum.eu/forum/audi...evi-hd-kanalid
        viimati muutis kasutaja martk; 05 06 2021, 22:39.
        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

        Comment


          #19
          Minu kaks Esperanzat töötasid küll hästi. Teemade liitmist pakkusin ka kunagi. Eks elu näitab: olen probleemi levitanud minule kättesaadavatel viisidel.

          Comment


            #20
            Täna oli jälle mingi loba Vikerraadios, kahjuks ei kuulnud algust. Inimesed, olge valvsad!

            Comment


              #21
              Nonii: soomlased hakkavad jõudma: https://www.iltalehti.fi/telkku/uuti...2-673f9936a849. Meil on vaikus. Minu jaoks on probleem lahendunud: telekas on Hisense (mis muidugi ei sobitu Jupiteriga), täitsa OK asi. Mingi jama peab ju olema.

              Comment

              Working...
              X