Teade

Collapse
No announcement yet.

Philips laiekraan telku vajab remonti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by tahanteada@Jul 6 2004, 02:56
    Kinekas või realõpp tekitavad ülekoormuse ja toite vooukaitse või toite ülekoormamine veab toite "kinni". Või siis on toites midagi "ära vajunud", et vajalikku voolu välja ei vea.

    Nii, et ampermeeter ja voltmeeter appi ja üle vaadata kuhu vool läheb!
    nu toiteka ma mõõtsin üle ja antsin lisa toitekatega voolu ja ikkagist lükkas välja aga kui kinekas on juba naca väsinud ja rohkem tarbib siis on viga seal aga präegast peale seal naca ümber tegemist on töödanud präegast laitmatult aga kauax seda tea

    Comment


      #47
      Originally posted by kreeklane@Jul 6 2004, 06:43
      saatsin CD teele, homme on ta ehk juba kohal. kuludeks läks 28 krooni.
      aga läkita mulle siis oma konto nummer kas siia vai maili pääle mail oli olari.lass(a)mail.ee

      Comment


        #48
        Originally posted by olari43+Jul 6 2004, 10:13--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (olari43 @ Jul 6 2004, 10:13)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-kreeklane@Jul 6 2004, 06:43
        saatsin CD teele, homme on ta ehk juba kohal. kuludeks läks 28 krooni.
        aga läkita mulle siis oma konto nummer kas siia vai maili pääle mail oli olari.lass(a)mail.ee [/b][/quote]
        Tänan sain reedel plaadi kätte ja panin raha teele

        Comment


          #49
          nüüd asjalood sedapsi et mängis mingi paar nädalat ilusti jälle ja siis õhtul töölt koju ja telku käima aga oh üllatust parim enne sai ootamatult mööda reatrafol lendas teine reibadex
          aga nüüd selline küssa et ise arvan et seesama reatrafo lekkiski et ta pidevalt välja lükkas et kas võis ollagi see asi nii nüüd juba uus tellitud ja peax mingi ajapärast kätte saama siis jätkame sealt kus pooleli jäime

          Comment

          Working...
          X