Teade

Collapse
No announcement yet.

Philips laiekraan telku vajab remonti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Philips laiekraan telku vajab remonti

    telku andmed Philips model: 32pw6006/21
    http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...tem=3082141845

    ja viga on selles et töölepannes mängib mingi pool minti siis lükkab välja ja kui puldist kanaleid edasi tagasi kerida siis ei lükka välja
    kinekas on ka naca nõrk aga pildis see veel tunda ei anna aga tahax selle automaatika kuidagi sealt vahelt välja lülitada vai äkkisti keegi oskab miskit täpsemalt öelda et mida ette võtta
    ise tõstsin kineka kütet siis toimib ilusti aga ei taha ka asja nii läbi lasta sest präegune pilt olex ka veel väga viis
    jäen huviga mõtteteri ootama mis kastiga ette võtta päris maha kanda veel ei tahax

    #2
    selgita natuke lähemalt,kas ta mängib seni, kuni kanaleid vahetad. või jääb peale kanalivahetust mängima?

    Comment


      #3
      Originally posted by kreeklane@Jun 29 2004, 13:20
      selgita natuke lähemalt,kas ta mängib seni, kuni kanaleid vahetad. või jääb peale kanalivahetust mängima?
      nu toimib nii et kui alguses lihtsalt sisse lülitada sisi kukub mingi poole mindi pärast ootele aaga tuli ees jäeb näitama et telku peax töötama
      aga kui hakkata puldilt kanaleid vahetama siis ei lülitu välja aga kui jätad jälle ühe kanali mängima siis kaob
      ja nii olen aru saanud et kui kanalite vahetamisel on ekraan must mingi 20 sekundid siis kukub kohe välja aga kui pikemalt klõbistada kanaleid siis mingi aeg läheb normaalsex et vahetad kanali ja kohe tuleb pilt siis vanasti jäi käima ka aga präegast seda luksust enam luba
      ja selles raadjo resiimis käitub täpselt samamoodi

      jäen huviga ootama et millele seal lähenema peax oma mõistus on otsas juba

      Comment


        #4
        vahest on asi selles, et teleks ei tunne signaali ära.
        või see, et häälestus ujub ära, see on isegi tõenäolisem.

        Comment


          #5
          Originally posted by kreeklane@Jun 29 2004, 14:52
          vahest on asi selles, et teleks ei tunne signaali ära.
          või see, et häälestus ujub ära, see on isegi tõenäolisem.
          ei aga pilt on jummala korralik ja kui videosiknaali sisse lasta siis samamoodi

          Comment


            #6
            siis ikkagi äratundmine.
            mille peal tal raadiokanal tehtud on

            Comment


              #7
              Originally posted by kreeklane@Jun 29 2004, 15:13
              siis ikkagi äratundmine.
              mille peal tal raadiokanal tehtud on
              ei sa präega küsimusest ästi aru aga kui mõtled et kus ta seda näitab vai siis näitab ta seda ekraani peal üleval ääres


              aga kui siin alguses sai tõstetud kineka kütevoolu siis oli nagu pilt ees mingi paar päeva aga siis loobusinsin sellest sest präega on kineka pinged veel paikas ei taha lihtsalt läbi ka lasta
              aga seda mudu öeldi ka eelmisele omanikule paranduses et kinekas pidi nõrk juba olema aga asi ju 2003 vähemalt nii on kineka enda peal kirjas
              vai nad siis kestavatki nii vähe
              aga pildil pole äda midagi veel eledust saab veel kõvasti juurde keerata ja fookus ka olemas täitsa ja proovisin ühte 21 kinekat sellega oli täpselt sama jama et lülitas välja selle plaadi järgi sellepärast arvangi et mingi viga on selles plaadis kui saax kuskilt selle väljalülitamise tümax teha siis olex asi korras

              Comment


                #8
                mul ei ole hetkel skeemi käepärast ja tahan teada, millise mikroskeemi peal raadiokanal tehtud on.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by kreeklane@Jun 29 2004, 15:25
                  mul ei ole hetkel skeemi käepärast ja tahan teada, millise mikroskeemi peal raadiokanal tehtud on.
                  aga seda ma saan vaadada siis õhtul kodus präega ma tööl ja peast ma seda tea
                  annan sellest homme teada

                  Comment


                    #10
                    raadiokanal seisab püsti selle kivi peal TDA9565H ja sealt tuli veel igavene pik rida kaldkriipse ja tähti on seda ka vaja vai aitab sellest numbrist

                    Comment


                      #11
                      oskad ka öelda,millisele sassiile see telekas ehitatud on?siis saab võib-olla skeemi leida. (näidiseks pakuks MD1.2 või MD2.2)

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by kreeklane@Jun 29 2004, 19:59
                        oskad ka öelda,millisele sassiile see telekas ehitatud on?siis saab võib-olla skeemi leida. (näidiseks pakuks MD1.2 või MD2.2)
                        vat sellekoha pealt lõpeb mul mõistus aga äkkisti on se kuskil mingi tähisena selle plaadi peal kirjas vai kuskil mujal sest seda ja ma tea öelda
                        vai olex kuidagi muudmoodi võimalik leida see

                        Comment


                          #13
                          tavaliselt on see tagakaanel kirjas

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by kreeklane@Jun 29 2004, 20:45
                            tavaliselt on see tagakaanel kirjas
                            kahjux siin pole muud kirjas kui needÖ
                            Model: 32PW6006/21
                            PROD.NO:QG000142 114022
                            LOT1.1
                            HH21/01RÖ

                            ja ülejäänud text on rootsikeeles ja mingeid numbreid rohkem pole

                            Comment


                              #15
                              tundub et tegu on L01.1 sassiiga.igati soliidne telekas.skeemi ma leidsin, nüüd peab seda väheke uurima.homme annan teada, mis välja uurisin.

                              Comment

                              Working...
                              X