Teade

Collapse
No announcement yet.

Resiiver ei lähe käima.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Resiiver ei lähe käima.

    Nüüdseks on ressiiver üle kuu aja garantii remondis ja ikka veel korras pole, olen kaks korda helistanud, esimene kord ootasid juppe ja nüüd pidi veel paar päeva minema. Ei saa aru mis jama siis on Või ei saagi seda enam korda. Kas ressiiveritel on tihti selliseid vigu. Või on see pioneer lihtsalt saast.

    Comment


      #17
      Vs: Resiiver ei lähe käima.

      No arvan et nii hull see asi ei ole vast et korda ei saa.Ja kui ei saagi siis garantiiajal ju vahetavad välja või annavad raha tagasi-kuidagi nii ta oli.
      Sõbral on ka pioneeri ressiiver ainult mingi kaheksasajas seerija ja kolm aastat töötanud.
      Endal oli ka aasta tagasi mure.Oman kenwoodi ressiiverit.No mõtlesin et ostan siis sobiva kenwoodi DVD mängija ka juurde et nagu kompaktsem ja nii.Peale ostu kolmandal päeval hakkas pilti hakkima ja pilt seisma jääma.No viisin samuti garantiisse.Lühidalt öeldes sain mängija kätte alles ühe kuu ja kolme nädala pärast.Olin samuti vihane sellise garantii peale.Kuid lohutuseks võin ütelda et peale seda pikka garantiiremonti on mul see DVD mängija korralikult tänase päevani töötanud.Aga see remondis oleku aeg jah....

      Comment

      Working...
      X