Teade

Collapse
No announcement yet.

amfiton 35y-101

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Juhtusin sellele teemale. Endalgi parasjagu sama aparaat tõrkumas. Oleks selline küsimus, et kas on võimalik kusagilt sellele võimendile skeemi saada. Olen pisut otsinud, ent ainult võimsamate skeemid on olemas, sellele pole veel leidnud.

    Tänud!

    Comment


      #17
      Originally posted by Invisible@Sep 22 2004, 22:33
      Juhtusin sellele teemale. Endalgi parasjagu sama aparaat tõrkumas. Oleks selline küsimus, et kas on võimalik kusagilt sellele võimendile skeemi saada. Olen pisut otsinud, ent ainult võimsamate skeemid on olemas, sellele pole veel leidnud.

      Tänud!
      Ega neil põhimõttelist erinevust pole, 002 ja 25 Y olid korraga remondis, 25 l oli
      trafo lahjem ja kaitseplaat tsipa erines.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #18
        ja mina siiamaani ei tea mis enda omal viga on... ei ole julgenud kondesid ka kohe vahetama hakata sest ei tea kas asi just nendes on, ja kui mõttetult ära vahetan siis on rahast kahju kuna ei ole just kõige rikkam inimene

        kui keegi oskaks öelda et asi on selles või selles siis okei.... prooviks isegi

        Comment


          #19
          Originally posted by Invisible@Sep 22 2004, 22:33
          Juhtusin sellele teemale. Endalgi parasjagu sama aparaat tõrkumas. Oleks selline küsimus, et kas on võimalik kusagilt sellele võimendile skeemi saada. Olen pisut otsinud, ent ainult võimsamate skeemid on olemas, sellele pole veel leidnud.

          Tänud!
          hm... ma võin ju küsida tuttava käest kas ta sellele skeemi leiab, kui leian siis skännin sisse ja saadan mailile näiteks?

          Comment

          Working...
          X