Teade

Collapse
No announcement yet.

Sansui 1000x

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    To: Elektrik

    Kas paned ikka kaitsmed õige suurusega ? (et liiga väikseid kogemata ei pane)
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #17
      Originally posted by martinj@Aug 26 2004, 18:48
      To: Elektrik

      Kas paned ikka kaitsmed õige suurusega ? (et liiga väikseid kogemata ei pane)
      ausalt öeldes, ma ei vaatagi millised panen, peaasi et mängib :P

      Comment


        #18
        Originally posted by Elektrik@Aug 26 2004, 18:59
        ausalt öeldes, ma ei vaatagi millised panen, peaasi et mängib :P
        No pane siis kohe naelad vahele. Õige mõte jah äkki joppab ja põletad nii võimu maha halvemal juhul midagi veel.

        Comment


          #19
          Ka minule toodi mitu aastat tagasi üks võim parandamiseks, mis hakkas järsku moonutma ka vaiskelt mängides. Peale kaane maha võtmist nägin, et üks kaitse oli läbi. Ühendasin selle traadijupiga ära ja võim hakkas jälle normaalselt mängima. Hiljem sai sinna samasugune terve kaitse asemele pandud ja mängib siinani probleemideta.

          Comment


            #20
            no pmst sain ta praegu oma "sahtlisse" tagasi ja justkui mängiks. seisis mul peale viimast postitust lihtsalt laua peal. polnud isegi aega muusikat kuulata. suve lõpp kujunes tormiliseks, aga see selleks.
            üldiselt see lüüdivahetus huvitaks. siinmail on tehtud seda operatsiooni rohkelt vene pillidele ja olen ka välismaa foorumitest lugenud, et nii mõnelegi vanemale pillile on sellega väga värskendavat turgutust tehtud. resiiver ise on ju oma aastat 30 kindlasti vana. tasuks selline no "kuluvate" osade vahetus ära?

            Comment

            Working...
            X