Teade

Collapse
No announcement yet.

Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

    Alumiinium pole just mu eriline lemmik. Mõõdud on ka sellised, et kõige laiem koht on suurem kui vaja ja kitsam koht jälle vähem kui vaja.
    Ma vaataks millegi tõsisema poole.
    Mis mahuga kastis need Jon Marsh-i mõõtmised tehtud on või on mingil paneelil?

    Comment


      #47
      Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

      mis siis sobiv on?

      selline: https://www.parts-express.com/peerle...-ohm--264-1132

      Comment


        #48
        Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

        See on juba ühe tugevama kanditaadina arvesse võetud.

        Comment


          #49
          Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

          tuhni sealt: http://www.loudspeakerdatabase.com/

          Comment


            #50
            Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

            Seda on risti, põiki ja pikuti kammitud.
            Üsna paljud tootjad ja valjukate mudelid on sealt aga puudu.

            Comment


              #51
              Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

              Sulle meeldis Verity Audio kesksagedus, äkki uuriksid nende omi?
              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

              Comment


                #52
                Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

                Nad ei anna eriti välja infot, mis vajukaid kasutavad ja eri kõlaritel on erinevad kesksagedused.
                Tead sa mis sinu omadel on?

                Comment


                  #53
                  Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

                  Esmalt postitatud ergo poolt Vaata postitust
                  Jon Marsh mõõtis üht ja sai päris häid tulemusi sellest kätte ja hind on väga hea....
                  Well, it's summer time, and a time honored tradition is going to camp. Well, this year I'm not going away to camp in Denver, instead I'm having my own speaker camp here in Northern CA for two weeks. So from time to time I"ll post some candid shots showing what's being worked on, so you guys can pick me over if I don't make


                  Olen ise ka kaalunud üht paari osta ja nats katsetada.
                  Jon Marsh...? Evil Twin ikka nagu .

                  Fountek hakkas mulle ka huvi pakkuma, aga natike nadi on et tema sirgete osade mõõt on vähem kui 141,5mm - mul oleks muidu täpselt selle visuaalgeomeetriaga asukoht paneelil olemas.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #54
                    Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

                    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                    Nad ei anna eriti välja infot, mis vajukaid kasutavad ja eri kõlaritel on erinevad kesksagedused.
                    Tead sa mis sinu omadel on?
                    Ehk midagi taolist? http://tokospeaker.com/node/519

                    Click image for larger version

Name:	IMG_5137.JPG
Views:	1
Size:	179,4 KB
ID:	872477

                    https://forum.audiogon.com/discussions/verity-audio-midrange-drivers
                    https://www.audiohobby.eu/en/audiote...-06-13-sd.html
                    viimati muutis kasutaja Sonic; 04 m 2020, 11:50.
                    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                    Comment


                      #55
                      Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

                      Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                      Jon Marsh...? Evil Twin ikka nagu .
                      Kas nad üks ja sama ei ole?
                      Ega ma seda foorumit ei tea aga Ergo infost jäi selline mulje.

                      Comment


                        #56
                        Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

                        Jon Marsh on ikka oma nime alt seda foorumit rikastanud, vähemalt eilseni .
                        Click image for larger version

Name:	Screen Shot 2020-02-04 at 13.15.00.png
Views:	1
Size:	101,1 KB
ID:	872478
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #57
                          Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

                          Ilmselt midagi sarnast aga võibolla ei saa neid üldse vabalt osta:
                          Danish made drivers custome made for Verity Audio (the midrange was specially designed for the Parsifal by Skaaning himself, and is apparently VERY costly). The bass and midrange drivers are manufactured by Audio Technology

                          Comment


                            #58
                            Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

                            Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                            Jon Marsh on ikka oma nime alt seda foorumit rikastanud, vähemalt eilseni .
                            Rikastanud X2... väikse saladuskatte all võib öelda, et mõlema nime taga sama mees. Mul oli vastav kahtlus ja lõpuks pea veendumus juba aastaid aga asi sai kinnitust kui ma 2017 vist tal Californias külas käisin oma sinna viinud reisi raames. Siis küsisin otse
                            Kuulasin koha peal ära tema Wavecor Ardentid ja peale seda otsustasin endale ka ehitada ja nood said ka valmis tehtud.

                            Ma olen suht kindel et ta on need Fountekid üle mõõtnud PartsExpressi kit variandi standmounter kasti sees - midagi sellist. See on Joni tava protsess.

                            Comment


                              #59
                              Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

                              Huvitav, nii vähe kui ma seda foorumit olen vaadanud, on mul ka sama tunne olnud, piltidel juhtusid vahest samad asjad olema, seepärast mul ei olnudki mingit tõrget sellise sinu posti kohta, et Jon mõõtis.
                              Kuidas siis Wavecor Ardentid mängivad, paremini kui mis iganese kuulnud oled? Vaatasin nende ehituse teema pilte ja tuleb tõdeda, et hea on vaadata kuidas ilusat ja keerulist asja hästi ehitatakse.

                              Comment


                                #60
                                Vs: Pakkuge head kesksageduse väljuhääldit

                                Nojah, eks elu pakub üllatusi. Ma olen tolle foorumi liige, ei mäletagi mis ajast, ei imestaks kui isegi kauem kui elfas on oldud. Aga kuna midagi n.ö. "põrutavat" pärast OB'sid nagu pole juhtunud (minu meelest), siis pole sinna aastaid enam sisselogides sattunud - kui te siin just midagi viidanud pole aga siis saab ka logimata vaadata.
                                Evil Twinsi osas oli mul kunagi nagu see küsimus et mis peitub selle tegelaskuju (nii võib nüüd ju öelda) peas, et ta sellist karakterit etendab . Nüüd siis teame...
                                Edit: vaatasin järele, sisselogides olen viimati seal käinud 2012...
                                viimati muutis kasutaja OSX; 05 m 2020, 12:05.
                                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                                Konfutsius

                                Comment

                                Working...
                                X