Teade

Collapse
No announcement yet.

Fullrange (1-elemendiline kõlar)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

    Huumor, aga mitte kuigi hea.

    Comment


      #17
      Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
      Ega ainult ei saagi aga kõige pealt peavad mõõtmised korras olema, siis hakkab kuulamise järgi hindamine.
      Tõsi on, mõnikord läheb see põnevat heli otsiv audiofiil meie sees alguses muudatuse peale jube pöördesse, sest mõned laulud kõlavad hoopis ägedamalt. Ja võtab aega ja uurimist ja kuulamist, et aru saada, et tegemist oli õnnelikult audiofiilse moonutusega mis kõlab teatud tingimustel hästi, aga suures pildis on siiski samm kahtlases ja moonutusi suurendavas suunas.
      Toidan trolle!

      Comment


        #18
        Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

        hoopis kapenisillas oli õige mees. õigete meeste käest läbi käind lood kõlavad paremini.
        viimati muutis kasutaja Scott; 29 m 2019, 23:57. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima

        Comment


          #19
          Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

          Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
          Olen kah ühe mõõteriista omanik, tänu sellele on heliga kõik korras.

          [ATTACH=CONFIG]17613[/ATTACH]
          ai ai, ei ole täpselt 240V. Kas mõõteriist kalibreerimata?
          Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

          Comment


            #20
            Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

            Kas 230V poleks mitte parem?

            Comment


              #21
              Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

              Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
              Kas 230V poleks mitte parem?
              Vot, tuleb mõõta Laseks 230V ja 240V lairiba valjukast läbi ja mõõdaks erinevust...
              Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

              Comment


                #22
                Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

                Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
                Ei teki. Tule kuula ja siis arva uuesti.
                Käisin neljapäeva õhtul kuulamas ja hämmastaval kombel särasid Petersoni kõlarid palju paremini. Loomulikult oli suurtel kastidel bassi osa suurem aga minu kõrvadele sellist sära ei olnud. Võib-olla tõesti oleks ühe elemendiga parem olnud

                Comment


                  #23
                  Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

                  Esmalt postitatud audiohoolik poolt Vaata postitust
                  Käisin neljapäeva õhtul kuulamas ja hämmastaval kombel särasid Petersoni kõlarid palju paremini. Loomulikult oli suurtel kastidel bassi osa suurem aga minu kõrvadele sellist sära ei olnud. Võib-olla tõesti oleks ühe elemendiga parem olnud
                  Räägid ehk lähemalt ja kirjutad lahti, mis Petersoni kõlarite juures muljet avaldas?

                  Käisin ka neljapäeval kuulamas ja Petersoni kõlarid olid kokkuvõttes üsna kesise helitootmise võimega. Ja see ei ole tollest kuulajate seltskonnast üksnes minu arvamus, ka teistelt suurema kuulamiskogemusega kolleegidelt tuli sellist tagasisidet.
                  Kõlarid ei pea "särama", see ongi see "huvitav" heli, mis võib hetkeks pimestada, aga olukorda analüüsides ei ole reaalset tulemust.
                  Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

                    Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
                    Räägid ehk lähemalt ja kirjutad lahti, mis Petersoni kõlarite juures muljet avaldas?

                    Käisin ka neljapäeval kuulamas ja Petersoni kõlarid olid kokkuvõttes üsna kesise helitootmise võimega. Ja see ei ole tollest kuulajate seltskonnast üksnes minu arvamus, ka teistelt suurema kuulamiskogemusega kolleegidelt tuli sellist tagasisidet.
                    Kõlarid ei pea "särama", see ongi see "huvitav" heli, mis võib hetkeks pimestada, aga olukorda analüüsides ei ole reaalset tulemust.
                    See mis kellelegi meeldi on väga individuaalne ja tihti erinev teise inimese seisukohtadest. Sellepärast ongi see maailm nii erinev ja mitmekülgne. Ma ei leia et minu lahti seletamisel erilist mõtet oleks sest sa sunnid enda arusaamisi muusikast ikka peale. Ärge vaadake maailma ainult enda mätta otsast.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

                      Esmalt postitatud audiohoolik poolt Vaata postitust
                      See mis kellelegi meeldi on väga individuaalne ja tihti erinev teise inimese seisukohtadest. Sellepärast ongi see maailm nii erinev ja mitmekülgne. Ma ei leia et minu lahti seletamisel erilist mõtet oleks sest sa sunnid enda arusaamisi muusikast ikka peale. Ärge vaadake maailma ainult enda mätta otsast.
                      Kui sa avaldad arvamust ja tahad ise vaielda siis on väga viisakas oma seisukohta ka põhjendada või kuidas.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

                        Esmalt postitatud audiohoolik poolt Vaata postitust
                        See mis kellelegi meeldi on väga individuaalne ja tihti erinev teise inimese seisukohtadest. Sellepärast ongi see maailm nii erinev ja mitmekülgne. Ma ei leia et minu lahti seletamisel erilist mõtet oleks sest sa sunnid enda arusaamisi muusikast ikka peale. Ärge vaadake maailma ainult enda mätta otsast.
                        Ma paluksin lähemalt lahti seletada, mis nende AP kõlarite juures nii hea tundus? Ja mis mitte nii hea? Siis saab ka selgust, kas ikka ja kuipalju oli päriselt hea. Üldsõnaline "meeldis sära" või "mängisid hästi" seekord ei piisa.

                        Seni ikka vaatan oma mätta otsast, olen ka kirjeldanud, mis nende AP kõlarite juures oli puudujääkideks. Võiksime siin teemas arutleda asjade üle, mis on hea lairibaheli ja mis mitte nii hea ja mis üldse teeb lairibahelist hea.
                        Hoidku selle eest, et ma kellelegi midagi peale surun - ma küll tutvustan oma seisukohti (ja võimalusel ka nende järgi loodud tehnikat), aga peale ma ei ole kellelegi kunagi midagi peale surunud. Inimene peab ikka iseseisvalt arenema ja oma otsusteni jõudma. Võimalik et selle enesekoolitamise protsessi läbimiseks tuleb soetada mõned kõlarid AP-lt.

                        Kõlarite maailm on üsna kirju jah, osad neist kraabivad kõrva, teised mitte nii väga. Olen seisukohal ja kordan: 95% (või enamgi veel) lairibakõlaritest ei toimi nii nagu vaja. Eestis ei ole täna väga mitut paari lairibakõlareid, mis päriselt tähelepanu vääriks.
                        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

                          Click image for larger version

Name:	proxy.jpg
Views:	1
Size:	162,5 KB
ID:	871795Põhimõtteliselt sama saund millega ma kodus kuulan ainult bassi vähem

                          Comment


                            #28
                            Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

                            Esmalt postitatud audiohoolik poolt Vaata postitust
                            [ATTACH=CONFIG]17641[/ATTACH]Põhimõtteliselt sama saund millega ma kodus kuulan ainult bassi vähem
                            Sul need sonus faber'id kodus või ?

                            Comment


                              #29
                              Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

                              Mnjaa... kui SonusFaber mängib sama hästi kui 10GD-36E mis on pealegi ära ratsitud, siis mida see ütleb SonusFaberi kohta... .
                              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                              Konfutsius

                              Comment


                                #30
                                Vs: Fullrange (1-elemendiline kõlar)

                                Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
                                Kõlarite maailm on üsna kirju jah, osad neist kraabivad kõrva, teised mitte nii väga. Olen seisukohal ja kordan: 95% (või enamgi veel) lairibakõlaritest ei toimi nii nagu vaja. Eestis ei ole täna väga mitut paari lairibakõlareid, mis päriselt tähelepanu vääriks.
                                Ma pakun välja, et 100% ei toimi. Füüsika tuleb jälle vahele. Kui ikka lairiba on pandud korralikkult bassi esitama, siis see moduleerib kesk- ja kõrgsageduse doppleri efektiga väga kuuldavalt ära. Kui aga "lairiba aka fullrange" pole bassi mängima pandud, pole ta ka enam lairiba.

                                Comment

                                Working...
                                X