Teade

Collapse
No announcement yet.

Kui said uue kõlariprojektiga hakkama...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tavaliselt pannakse ta eraldi väiksesse kambrisse, need vildid, mis tal komplektis on ei välista kuidagi teiste valjukate rõhu mõju kui ta koos teistega samas kambris on.
    Mul samad valjukad mängivad OB uues variandis tagant lahtistena alate 1 kHz ja on üsna tugevalt DSP-ga korrigeeritud, et normaalselt mängiks.

    Comment


      Mina ei leidnud mingisuguseid tootja poolseid selgitusi, miks on selline lahendus. Oma tarkusest mina panin selle kinni.
      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

      Comment


        Kuidas ja millega kinni panid?

        Comment


          16mm vineer, ja 50mm kivivilla.
          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

          Comment


            Ehk sul ongi AMTPRO-4 jaoks eraldi kamber, siis ei tohiks mingeid probleeme olla. Ma algul mõtlesin, et ta on bassikatega ühises kambris.
            Teine asi mis silm hakkab on väga kitsas vertikaalne suunakarakteristik. Tänu oma pikkusele on AMTPRO-4-l juba üksikuna vertikaalsuunas väga kitsas suunakarakteristik, kaks valjukat kohakuti teevad selle veel kitsamaks. Nii nagu paari meetri kauguselt paarkümmend sentimeetrit valjukate keskjoonest üles või alla liigud kukuvad kõrged kohe ära, pead väga täpselt keskjoonelt kuulama neid.

            Comment


              AMTPRO-4 sai valitud sellepärast, et on odav, ja proovimiseks käib küll. Algselt oli plaanis neid panna neli tükki, aga kast tuli niigi raske -34kilo, vaatan kuidas tööle läheb, see on lihtsalt kasti makett ja tehtud ühes eksemplaris. Suunakarakteristiku peale olen mõelnud, aga kes keelab kõlarid teist pidi paigutada. Tegelikult need on mõeldud: lastele bändi proovi tegemise monitorid, sellest lähtuvalt ka valikud tehtud, tahan teha midagi võimalikult neutraalset.
              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

              Comment


                too kõlar on külliliasendis parem kui püsti. sobib vast hästi kidra neljase bassikasti otsa.

                Comment

                Working...
                X