Teade

Collapse
No announcement yet.

Marantz HD 440 taastamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Nja.

    Sina olid see mees kellega vahepeal ka Tiigi elektroonika jurues aru sai peetud ? Muidu kummilõdvikuid kahjux enam ei saa, olen mitmeid kordi uurind, minul selline võimalus puudub. Parim lahendus oleks need bassid muidugi välja vahetada, kuigi endist tulemust nendest ei saa.
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #17
      Mina see olin jah ... Nii et tuleb võtta ette järgmine samm - mõõta- arvutada kasti maht ja hakata uusi bassikaid otsima ?
      Krt, tahaks ikka neid kuidagi tööle saada - üsna mõnusa kõlaga olid, kui ma neid veel kasutasin... ja hea tundlikkusega kah...
      Muidu vahepeal oli midagi juttu nende äärikute ise valmistamisest (puidust vorm treida ja mingist silikoonisegust etc....

      Comment


        #18
        Muidu vahepeal oli midagi juttu nende äärikute ise valmistamisest (puidust vorm treida ja mingist silikoonisegust etc....
        Gunstore, nende Marantzite mahedus peituski nende originaalvaljukates - üheg parandusega ei saa sa kahjuks enam päris originaali, kui sa just ei leia sinna originaalvaljukaid asemele.
        Küll aga soovitaks tõesti kasti üle mõõta ja siis edasi mõelda. Kas see mudel on sul kahe või 3ribaline?
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #19
          Kõlar on kolmeribaline, reguleeritava krossiga (kahjuks ei saa pilte anda, digikaamerat pole Netist kah ei leia üldse mingit infot...
          Mälu järgi oli kasti maht ligikaudu 20 liitrit, kinnine, aga eks õigem on ikka üle mõõta...

          EDIT: Sain nüüd mingid udupildid kah tehtud:
          http://www.zone.ee/gunstore/GsT_0002.JPG

          ja

          Comment


            #20
            Peaks jah 3ribane olema, uurisin ise ka sarnaseid mudeleid. No aga kui kesk/kõrgriba on korras, siis vahetadki bassi välja mõne sobiva valjuka vastu ja naudid jälle heli.
            Tundub, et kogu selle Marantzi mahesus peitub just asjaolus, et kast on kinnine ja õnneks on tal siiski keskriba olemas, mis tähendab, et uute valjukate installeerimisel mahedale soundile on suuremad lootused kui enne arvasin(loomulikult tuleb seal nipet-näpet veel uurida).
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #21
              Minu projekt on ikka veel varjusurmas , koduremont pooleli. Pole vahepeal peaaegu üldse tegelenud, kuigi vahepeal tuli üks huviline lõdvikute osas juurde. Probleemi tuum on praegu kõrgetes - need on mõlemal kastil läbi ja kuna ma kuskilt originaale vist ei saa, siis vajub mõte juba täieliku valjukate uuendamise suunas. Kui aga valjukad vahetada, siis peaks kasti ka hingavaks tegema, uued filtrid jne.
              Minu DIY blogi
              <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

              Comment

              Working...
              X