Teade

Collapse
No announcement yet.

Marantz HD 440 taastamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Marantz HD 440 taastamine

    Õnnestus osta subj 250 ruubliga ja need peaksid olema vintage-audio hulgaski suht haruldased
    http://www.classic-audio.com/marantz/HD440.html
    http://www.hot.ee/yro/Marants_hd440_wo_grill.jpg
    Nüüd aga tarvis taastada bassivaljukate vahtlõdvikud (foam-surround) ja vist vahetada ka tviiterid, kuna kumbki häält ei tee ning üks veel muljutud http://www.hot.ee/yro/Marantz_hd440_problem2.jpg .
    Kust võiks Eestist leida kõllide parandamise komplekti? Kas selliste vanakeste sisse audese tviiterite pressimine oleks ülemõistuse rumal? (Sageduskarakteristikut nagunii ei õnnestu enam korda saada, aga kuna nad sellised iludused on, siis tahaksin neile ikkagi võimaluse anda)
    Minu DIY blogi
    <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

    #2
    Anna mulle oma basskõlari mõõt. (10" or what?). Selle lõdviku saad uue kummilõdviku ka panna. Uurin asja aga anna mulle mõõte
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Lõdviku mõõt: 145mm sisemine 19mm välimine, seega mõõt siis 8´ (i guess)? Või 6'?
      Minu DIY blogi
      <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

      Comment


        #4
        Pigem 165 mm ehk 6.5". Aga üldiselt ei soovita Audese kõrgsagedusi - vaata midagi muud parem.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          YRO kus sa elad ? äkki saan sind lõdvikutega aidata (ise just vahetasin omal auto kickbassidel lõdvikud ära)
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            Elan Viljandis , aga oleks huvitatud ikkagi vahetamisest! Priva yro@hot.ee.
            Minu DIY blogi
            <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

            Comment


              #7
              Jutt käibgi kummilõdvikute vahetamisest ju ?
              Ise elan Tartu-s muidu, niiet Viljandisse ei satu
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Just, just! Mul oleks vaja panna uued lõdvikud, kuna vanad täiesti ribadeks on. Siit näha http://www.hot.ee/yro/Marantz_hd440_woofer.jpg
                Ma saan aru, et sul mingi audesest tellimise võimalus on? Tartu pole probleem - teen lihtsalt ükspäev asja sinna ja tulen.
                Minu DIY blogi
                <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                Comment


                  #9
                  Mul on võimalus tellida jah. Aga siis peab juba kindlapeale selle töö ära tegema kui sa tuled, kuid mulle tundub, et see on tiba väike lõdvik, mis seal praegu on niiet peax tegema paar lõiget membraani sisse ?
                  Muidu võin sulle tellida need lõdvikud ja siis kogemuste pärast võixid ju ise ära vahetada (see pole mitte midagi rasket). What do you think ?
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    tuleb kummilõdiviku teemta lihtsalt lugeda
                    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                    t-linespeakers.org

                    Comment


                      #11
                      Tegelikult olengi huvitatud isetegemisest. Mida sa mõtled membraani lõikamise all? Ei saand pihta? Kas sa mõtled et membraani servast paar milli maha? Tegelikult on membraani ja korvi vahel u 1 cm ruumi. Kui sul audesest tellimise võimalus juba on, siis võibolla saab sinu kaudu ka tweeterid tellid?
                      Minu DIY blogi
                      <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                      Comment


                        #12
                        Jah mõtlesin lõikamist, aga kui 1 cm vaba siis pole probleemi (ei tohiks olla vähemalt).
                        Seda tellimise värki peab pikemalt arutama (Raha edastamine ja kauba edastamine).
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          Pakun veelkord privas arutamist tingimuste üle. Kui tekib mingit üldharivat infi, siis räägime siin.
                          Minu DIY blogi
                          <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                          Comment


                            #14
                            Minu mail: djdixo@hot.ee
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              Sorry, et vana teema uuesti üles kaevasin, aga kuidas asi vahepeal arenenud on?
                              Asi siis selles, et endal on Marantz HD545' d, millel sama probleem: Mitmel-lollil-segasel asjaolul bassivaljukate kummiäär katki. Woofer samuti 8 tolli (lähen vaatan õhtul magneti pealt seerianumbri, äkki läheb isegi 440' ga kokku? )

                              OT2- huvitav oleks teada, kui levinud või haruldane käesolev mudel on - Google ei leidnud midagi...

                              Comment

                              Working...
                              X