Teade

Collapse
No announcement yet.

mis kasti ma peax ehitama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mis kasti ma peax ehitama

    mul on estoonia bassi kõll alumiiniumist membraaniga kõll ise on 75gd ja 8oomi ma tahan subwoofrit teha mis kuradi kasti ma pean ehitama ja kui suure?????????

    #2
    Uuri kuskilt estonia originaalkõlari mõõdud. Loogiliselt võttes peaks ju sobima Muidugi oleneb mis laadi heli sa sealt tahad (Bass, Kõva lax, jne .... ) :-/
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Uuri kuskilt estonia originaalkõlari mõõdud. Loogiliselt võttes peaks ju sobima Muidugi oleneb mis laadi heli sa sealt tahad (Bass, Kõva lax, jne .... ) :-/
      no mul on need mõõdud mis siis ???

      Comment


        #4
        Teed täpselt sama kasti aind ehitad madalpääsfiltri mis lõikab yle 150 hz helid 2ra v6i kui autosse teed siis ei ole miskit vaja .... Need peax ikkagi selle bassika ideaaalm66tmed olema ....
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          Teed täpselt sama kasti aind ehitad madalpääsfiltri mis lõikab yle 150 hz helid 2ra v6i kui autosse teed siis ei ole miskit vaja .... Need peax ikkagi selle bassika ideaaalm66tmed olema ....
          //ma ei tea nendest filtritest eriti midagi seleta mulle kui viicid

          Comment


            #6
            Kahjuks pean sulle ütlema, et mina ise olen filtrite koha pealt väga "tum-tum" ja ei jaga seda asja..... yhes teises teemas siin kah ytlesin et ehitan k6lli ja ostan s-90 bassikat ..... võt mul ka vaja filtritest õppida veel kõvasti (Samas lubasid mulle myya yhe s-90 bassika .... äkki annad tel. mubri? )... Niiet kahjux ei jaga mina ka seda asja ning j2lgin huviga selle teema k2iku
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #7
              Vabandust kirjavigade p2rast ;D
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Vabandust kirjavigade p2rast ;D
                kle mul ei ole hetkel ühtegi tel. numbrit ma saan alles esmaspäeval kõlli linna tuua mul on see suvilas aga paku mulle mingi variant.....

                Comment


                  #9
                  Kas tavatelefoni ka ei ole? Muidu kas sa m6tled linna all Tartu-t või Tallinnat ?
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Vabandust kirjavigade p2rast ;D
                    kle ma saadan oma numbri meiliga//.. sa rääkisid mingist madalpääsfiltrist kuidas ma seda ehitan ja jne.

                    Comment


                      #11
                      Kas tavatelefoni ka ei ole? Muidu kas sa m6tled linna all Tartu-t või Tallinnat ?
                      ///ma mõtlen ikke tallinnat

                      Comment


                        #12
                        Mina filtritest ei tea miskit ... Minu Mail: djdixo@hot.ee
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          Kas sul on see bassikõll 10" läbimõõduga või 8" kärgmembraan? Vastavalt sellele oskan öelda kasti vabamahu ja kui teed kõlari autosse, auto võimu tagant paned ainult bassi taguma, siis pole mõtet LC filtritega jamama hakata - odavam on osta poest võimu ette käiv RC filter ja asi vass. Aga tavaliselt on autovõimudel filtrid peal olemas, kui ei ole on tegemist kas väga vana autovõimuga või on selline huvitav mudel/mark.
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #14
                            Kas sul on see bassikõll 10" läbimõõduga või 8" kärgmembraan? Vastavalt sellele oskan öelda kasti vabamahu ja kui teed kõlari autosse, auto võimu tagant paned ainult bassi taguma, siis pole mõtet LC filtritega jamama hakata - odavam on osta poest võimu ette käiv RC filter ja asi vass. Aga tavaliselt on autovõimudel filtrid peal olemas, kui ei ole on tegemist kas väga vana autovõimuga või on selline huvitav mudel/mark.
                            ma ei taha auosse teha ma tahan tuppa et oleks hea mats

                            Comment


                              #15
                              No kui head matsu tahta siis see 8" kärgmembraan jääb nõrgaks. parem juba s-90 bassikõlariga jamada saab vähemalt asjagi
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment

                              Working...
                              X