Teade

Collapse
No announcement yet.

valjuhääldi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Ja ega ma ütlegi et 15" koduaudios on vale - maitseid on erinevaid ja ei saa üks-üheselt öelda et just niimoodi või naamoodi on parem ja õigem.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #17
      ka minu peavydel on see paberosa seal ääres. aga kas see teeb siis midagi väga halvaks? minu arust on matakas küll väga hea. suvel augustis umbes kell kolm öösel kui mõlemad kõllid rõdule vedasin ja radiotehnika u101ga mataka põhja panin siis võttis kahe maja kauguselt naabri küll tänavale rusikat viibutama.

      Comment


        #18
        ka minu peavydel on see paberosa seal ääres. aga kas see teeb siis midagi väga halvaks? minu arust on matakas küll väga hea. suvel augustis umbes kell kolm öösel kui mõlemad kõllid rõdule vedasin ja radiotehnika u101ga mataka põhja panin siis võttis kahe maja kauguselt naabri küll tänavale rusikat viibutama.
        __________________________________________________ ___

        ;D ;D ;D
        On ka teisi testimisvõimalusi olemas.

        Comment


          #19
          Ei ma ei ütlegi et see halb on - sul on kõlaritel seega kõge tundlikkus ja seega saad ka väga tagasihoidlikku võimsusega võimendiga korralikult valjuks asja keerata.
          Aga... kui sinna kõrvale panna nüüd samasugune 15" aga kummimansetiga valjuhääldi korraliku kastiga siis on väga madalate ots sellel kummimansetiga kõlaril siiski parem. Aga mitte nii valju. Kahjuks. Kui saaks need 2 asja - madal müdin ja see hästi valjult - kokku panna oleks super. Muidugi on taolisi asju, kuid need on kallid, väga kallid.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment

          Working...
          X