Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas kiidad Audes 064-ja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Audes-e madalaotsa elementidel kehtib aga tüüpviga- sukad purunevad kiirelt. Kõva kuulamist aastaid ei kannata, kuid see on parandatav.
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #17
      Kõva kuulamist aastaid ei kannata aga kuidas on lood kuulmisega, kas see kannatab?Ja kui "kõva" on kõva-ehk hoopis "vali?

      Comment


        #18
        064 suudavad teha sellist heli, mis ei kurdista, ei kriibi ja kõlab väga meeldivalt, kuid peale kuulamist avastad, et kõrvad löövad pilli... Suudavad seega tekitada igati kvaliteetse olemisega, kuid juba ebatervisliku tasemega helirõhku. Ja seda minu tagasihoidliku 2*39W lampvõimuga umbes 3 meetri kauguselt kuulates.
        Ei kujuta ette, mida need inimesed reaalses elus teevad, kes siin foorumites igatsevad neid megavatiseid võime... Kuulavad muusikat kõrvatroppidega või..? :blink:
        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

        Comment


          #19
          Originally posted by xilinx@Mar 10 2006, 09:54
          Kõva kuulamist aastaid ei kannata aga kuidas on lood kuulmisega, kas see kannatab?Ja kui "kõva" on kõva-ehk hoopis "vali?
          Võib ka vali öelda jah.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #20
            Originally posted by demo@Mar 6 2006, 23:17
            kust poest siis audest tasuks otsima minna tallinnas, et valik oleks väljas suurim ja müüjad kompetentsed?
            Milleks üldse mingi kauplusega end siduda ja sealt osta? Võta ühendust AUDESE firmaga ja räägi sealse müügijuhiga ja osta otse need kõlarid firmast. Audest valmistatakse Eestis ja tsehh asub Jõhvis. Alati kui on võimalus suhelda otse tootjaga kasutage seda võimalust.

            Comment


              #21
              Originally posted by jannozz50+Mar 6 2006, 22:16--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (jannozz50 &#064; Mar 6 2006, 22:16)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-demo@Mar 6 2006, 19:53
              muide mida arvate sellest paarist:
              http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulut...ob_sel_pagesb=1
              kellegi on vist liiga palju raha old ja liiga vähe aega otsustamiseks.
              pole polk audio kohta ise kuuld miskit kommentaare, audesest vist paremad võib arvata.
              täna käisin kesklinnas , ühes kõlareid müüvas poes ja küsisin, et kas neil audeseid ei olegi. ei olnud, aga öeldi ka seda, et polk audio, jbl ja yamaha kõlarid pidavat paremad olema. nende sõnul ei kesta audesed üle viie aasta ja on saastad. kas see jutt on õige, või lihtsalt üritati mulle midagi pähe määrida ? [/b][/quote]
              See mis seal AUDESE kohta öeldi on köige ehedam müügimeeste plära&#33;&#33;&#33; Ära seda osta ,osta minukäest seda s...tta mida ma müün. Klassikaline tõde, kui mingi firma müügimees teeb teise firma kaupa maha ja seda otse ja julmalt siis mina saadan mõttes sellise müügimehe pikalt ja oioi kui pikalt. Sellised ajukääbikust müügimehed peavad veel palju arenema, enne kui neid usaldada saab.Sellisel juhul tuleb endal kõvasti tööd teha ja saada selgusele kus on tõde? Endal on AUDESED 8 aastat vanad mängivad iga päev ja pole mingeid jamasid olnud. Lisaks veel niipalju, et olen tehasest otse soliidse koguse kõlareid toonud ja seda oma tutavatele ja sõpradele, tehases on väga vastutulelikud ja toredad inimesed, kes tegelevad müügi tööga. Ma ei kavatse ühtegi kauplust kasutada, kui on otse suhtlemise ja kontakteerumise võimalus.

              Comment


                #22
                Ja kes Jõhvi ei viitsi sõita, siis enda Audes CS525 ostsin Pluss Miinusest Rocca al Mare keskusest. Saatsin meili, et telligu mulle ja ostan kindlasti ära. EI pidanud midagi ette maksma, mõni päev aega ning võeti ühendust ja teatati et nüüd kõlar kohal. Käisin järgi, maksin ära, kõik tip-top. Mis puutub aga 064 kõlarisse, siis endalgi need ja olen üldjoontes väga rahul. Kõrva väga ei kriibi, mulle isiklikult Audese heli meeldib.

                Comment


                  #23
                  nagu ma eest poolt lugesin, ei panda audese kõlareid autosse ?

                  Comment


                    #24
                    audesed on jh ju nagu toa kõlarid ikka.
                    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                    Comment


                      #25
                      Audes 064 tunduvad igati B-) Aga oskab keegi nende hinda öelda. Tehasest või poest. Kui hind jalust ei tõmba siis ostaks isegi

                      Ja radiotehnika SM-1000 ei kannata Audeste kõrval vist kriitikat. Või on kellelgi ka häid kogemusi SM-1000 dega?

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by erxmees@Mar 17 2006, 00:02
                        Audes 064 tunduvad igati B-) Aga oskab keegi nende hinda öelda. Tehasest või poest. Kui hind jalust ei tõmba siis ostaks isegi

                        Ja radiotehnika SM-1000 ei kannata Audeste kõrval vist kriitikat. Või on kellelgi ka häid kogemusi SM-1000 dega?
                        väike vihje : radiotehnika hakkab siin foorumis juba sõimusõnaks muutuma

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by erxmees@Mar 17 2006, 02:02
                          Audes 064 tunduvad igati B-) Aga oskab keegi nende hinda öelda. Tehasest või poest. Kui hind jalust ei tõmba siis ostaks isegi
                          064 tehasehind olla viimastel andmetel 7400/paar. NB&#33; Neid müüakse paarikaupa, parem/vasak kõlar on erinevad, peegelpildis omavahel.
                          Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                          Comment


                            #28
                            jätan väikse teate

                            Kui keegi näeb/kuuleb et kasutatud (ja mitte rullnokkadel ribadeks tümitatud....ja uusi audeseid ei jõua vist kuramus osta) AUDESEID a la 017,012,037 müüa on adnke teada

                            tänud

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by heix25@Mar 12 2006, 22:06
                              audesed on jh ju nagu toa kõlarid ikka.
                              Jällegi julgen vastu vaielda.

                              http://www.audes.ee/index.php?id=1395&tpl=1003

                              Comment


                                #30
                                oihh jh muidugi läx endal ka meelest et bassikaid kasutatakse autos aga audese kesk ja kõrge kõlareid pole küll autos veel näinud.
                                no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                                Comment

                                Working...
                                X