Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas kiidad Audes 064-ja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas kiidad Audes 064-ja?

    kui hea kõlar on Audes 064, mõtlen just helikvaliteeti? Kuna mul on aint s-90 kuulamise kogemus siis kuidas need kõlarid võrrelda kannatavad?
    Tänan!

    #2
    audes on kindlasti kvaliteetsem kui s-90

    Comment


      #3
      muide mida arvate sellest paarist:
      http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulut...ob_sel_pagesb=1
      kellegi on vist liiga palju raha old ja liiga vähe aega otsustamiseks.
      pole polk audio kohta ise kuuld miskit kommentaare, audesest vist paremad võib arvata.

      Comment


        #4
        need kõlarid rohkem nagu audiofiilide teema. polkaudiost ka ainult head räägitud. kui sa just kvaliteeti nii väga taga ei aja saad odavamalt ka läbi aetud. 5000 eest saab audeselt ka korralikud asjad

        Comment


          #5
          Originally posted by demo@Mar 6 2006, 21:23
          kui hea kõlar on Audes 064, mõtlen just helikvaliteeti? Kuna mul on aint s-90 kuulamise kogemus siis kuidas need kõlarid võrrelda kannatavad?
          Tänan!
          Audes 064 on hea kõlar! Võrrelda S-90 mitte kuidagi ei kannata, mitte üheski punktis.

          Comment


            #6
            Originally posted by demo@Mar 6 2006, 19:53
            muide mida arvate sellest paarist:
            http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulut...ob_sel_pagesb=1
            kellegi on vist liiga palju raha old ja liiga vähe aega otsustamiseks.
            pole polk audio kohta ise kuuld miskit kommentaare, audesest vist paremad võib arvata.
            täna käisin kesklinnas , ühes kõlareid müüvas poes ja küsisin, et kas neil audeseid ei olegi. ei olnud, aga öeldi ka seda, et polk audio, jbl ja yamaha kõlarid pidavat paremad olema. nende sõnul ei kesta audesed üle viie aasta ja on saastad. kas see jutt on õige, või lihtsalt üritati mulle midagi pähe määrida ?

            Comment


              #7
              nojah kui ma siin natsa aega tagasi kõlariostu vaimustuses olin siis jäi silma dynaudio, muidugi kallis asi aga nagu kerkis esile.
              eks neil odavatel mingi kala peab olema. viieks aastaks kõlli küll osta ei tahaks. praegune s-90 istub riiulil vist 10a juba ja ma pole esmaomanik, noh muidugi eks heli ole neil nagu on, aga pubekapõlve jaoks oli selline asi ikka kõva.
              kõlar peaks ikka olema norm heliga, norm kasutuseaga ning norm hinnaga. mingiks helipervoks ei tahaks kätte ära minna ka päris.

              Comment


                #8
                See jutt, et Audese kõlarid peavad 5 aastat vastu on täielik möga...sõnaotseses mõttes möga.
                Olen täiesti kindel, et vähemalt 20 aastat oleks normaalse inimese jutt, sest nagu teadagi peavad Estonia märgi all olevad kõlarid vastu siiani.

                See kaupmees püüab lihtsalt kliente võita, tehes seda väagi valel moel.

                Comment


                  #9
                  SIIN väike diskussioon sellesamuse kõlari üle...mina isiklikult jään selle juurde, et 037 on märksa meeldivam kõrvale, aga eks see natuke subjektiivne ole...

                  ja kui nüüd neid audeseid S90'ga võrrelda....siis võib tuua umbes analoogia, et S90 on Moskvitsh 412 (st leidus ka vene ajal paremaid, aga maale vanaema maasikapõldu rohima minekuks kõlbas küll)...need odavamad audesed aga juba pigem Opel vectra moodi, et kuigi kõige uuem ja parem ei ole, siis talvel ehk enam tee kõrvale ei jäta, mugavust ka juba natuke ja raadio võtab lausa FM'i... :P

                  Comment


                    #10
                    kust poest siis audest tasuks otsima minna tallinnas, et valik oleks väljas suurim ja müüjad kompetentsed?

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by demo@Mar 6 2006, 23:17
                      kust poest siis audest tasuks otsima minna tallinnas, et valik oleks väljas suurim ja müüjad kompetentsed?
                      http://www.noortehnik.ee/

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by demo@Mar 6 2006, 21:23
                        kui hea kõlar on Audes 064, mõtlen just helikvaliteeti? Kuna mul on aint s-90 kuulamise kogemus siis kuidas need kõlarid võrrelda kannatavad?
                        Tänan!
                        Audes 064 ja S90 ei kannata kuidagi võrrelda, mitte kuidagi. S90 on ikka umbne, täiega, kuigi jah - mingit piiksu ja pumpsu laseb välja ka see...
                        Virk inime võtab ühendust otse Audese tehasega Jõhvis ja ostab sealt, hinnad paari pealt ca 2k odavamad kui poes.
                        Audese probleem võib olla see, et see ei jaksa helindada suurt ruumi, ehk 40 m2 oleks piir. Samas - S90 sureb küll juba märksa varem... Audesed on siis ikkagi kodukõlarid (mitte küll korterikõlarid&#33:P Ja piisavat võimu on ka Audesele vaja, mingi 2*20W-ga ei ole erilist mõtet läheneda, samas 2*40W suudab neid tüürida juba piisavalt. Audes mängib ok ka lampvõimu taga.
                        Audes 064 2 a. kogemusega on ainult 1 probleem vastu tulnud: esipaneelile kleebitud Audese logo hakkab bassiga plärisema vastu puitraami. Logo tuleb eemaldada või kinnitada paremini, et see ei laperdaks koos kangaga. Esipaneeli saab ka eemaldada, sedasi kuulates loomulikult porbleeme pole.
                        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                        Comment


                          #13
                          on neil seal jõhvis siis kohe tehasemüük või peab nö käsi sees olema. mis hinnaga oma 064 ise ostsid?
                          ja muide noortehnik.ee peaks müüma aint audese elemente, mitte kaste.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by demo@Mar 7 2006, 14:07
                            on neil seal jõhvis siis kohe tehasemüük või peab nö käsi sees olema. mis hinnaga oma 064 ise ostsid?
                            No vaatasin www.audes.ee kontaktid ja küsisin, leppisin kokku, mis kl ja päeval järgi lähen, maksin arvega ette, ei ole seal midagi keerulist.
                            Pood pakkus 2k kallimalt kui tehas. Tehasesse tuleb ise järgi minna, aga mulle tundus 3 tundi autosõitu piisavalt odavam kui 2k raha...
                            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                            Comment


                              #15
                              muidu nägin ise kunagi experdis selliseid ja kui ütled et kindlalt ära ostad siis nad tellivad kindlasti

                              aga ise soovitaks ikka jõhvi järgi minna tuleb kõvasti odavam

                              Comment

                              Working...
                              X