Teade

Collapse
No announcement yet.

ProAc 2.5 kloonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    töö on ilus muidugi ja kopaga rispekti selle eest, aga...
    selline asi hakkas silma, et filtrikomponendid on iseenesest viisakad firmaasjad ja värk. aga seest paistsid silma peenemat sorti juhtmed ja ka mingid klemmühenduse asjad( ilmselt siis valjukale?). muidu on kõik väga hästi ja professionaalselt tehtud, aga kas nende pisikeste detailidega ei taha lõpuni välja minna?

    Comment


      #17
      Silver: 4 klemmi on jah bi-ampingu jaoks, nagu tanel96 kirjutas

      tanel96: Ma tegin 2 paari, üks endale ja teise sugulasele. Kuna aga tema juures käidi ka neid kuulamas, siis leidus veel üks huviline, kellele nad meeldima hakkasid (vahe tema vanade Estonia kõllidega peaks vist kõigile kuuldav olema). Niiet põhimõtteliselt ikkagi müüsin nad tuttavatele, mitte suvalistele tänavalt, kellele on vist tõesti raske nii kalleid ja veel ise valmistatud kõlle müüa.

      Zen: milliseid ühendusi/juhtmeid sa mõtled? Siit pildilt: http://viljo.marrandi.ee/gallery/diy/1801b/DSC00046.JPG? Selgituseks, et need peenikesed juhtmed on kondekate jalad ja/või poolide juhtmeotsad. Klemmide kohta niipalju, et ainuke koht kus need saaks joodetud ühenduse vastu vahetada on ühendus bassikasse ja nüüd kui sa mainisid seda, siis ehk võtan mingi hetk selle ette ka.

      Viljo

      Comment


        #18
        Ta pidas silmas neid juhtmeid,l mis filtrist valjukatele lähevad ja millede otsas on klemmid. Must ja valge lähevad ilmselt bassikale, valge ja punane(?) kõrgetele.
        Nii kallite elementide puhul olkes hea ka kõlari sees kasutada jämedaid kõlarikaableid ja need otse valjukate klemmidele joota.

        Comment


          #19
          Originally posted by moi@Jan 2 2006, 21:31
          Ta pidas silmas neid juhtmeid,l mis filtrist valjukatele lähevad ja millede otsas on klemmid. Must ja valge lähevad ilmselt bassikale, valge ja punane(?) kõrgetele.
          Nii kallite elementide puhul olkes hea ka kõlari sees kasutada jämedaid kõlarikaableid ja need otse valjukate klemmidele joota.
          Ma arvan, et need juhtmed on piisavalt head. Tsiteerides Ellise enda valikut juhtmete osas:

          - Internal cable: I performed many experiments with internal cable in the 1801s. After many experiments I have settled on Goertz 20ga 1:14 flat magnet wire behind the tweeter and 14ga Teflon coated, silver plated copper behind the woofer. I know this choice of woofer cable doesn't sound glamorous, but I couldn't hear any improvement with better cable on the woofer.

          Neidsamu ma praegu ka kasutan.
          viimati muutis kasutaja vasaraonu; 17 m 2016, 18:42.

          Comment


            #20
            Originally posted by rehi@Dec 25 2005, 11:37
            Teistele teadmiseks, et saada paar kokku 11K eest on tubli tulemus. Arvestades, et need köllid on suurusjärgus 4K Eur´i. Samuti on tegu ikka väga heade kölaritega.
            Sinule teadmiseks, et need kõllid on suurusjärgus 11k. 4k eur-i maksab ProAc-i originaal. Sinu arvates ei ole neil mingit vahet?

            Teema autorile.
            Palju siis kokku läks Elliste peale? Ma saan aru, et kastid tellisid, palju need maksid? Kuidas siis helipilt võrreldes 2.5 kloonidega on?

            Comment


              #21
              Originally posted by Novembre@Jan 3 2006, 09:42
              Teema autorile.
              Palju siis kokku läks Elliste peale? Ma saan aru, et kastid tellisid, palju need maksid? Kuidas siis helipilt võrreldes 2.5 kloonidega on?
              Elliste peale kokku läks nõks üle 13k, see hind on siis jupid + transa + tollimaks. Lisaks veel Eesti Posti ja Tolliga mässamist, kuna vahepeal 'kadusid' pakist ära Alphacore poolid (ca 1.5kg vaske, pole imestada ) ja veel natuke pudi. Õnneks Ellis saatis need asjad kohe uuesti kiiresti järgi, niiet probleemi polnud. Spoon maksis 200 krooni. Kaste ei tellinud, need ehitasin koos isaga valmis, natuke üle 2 päeva mässamist ja õnneks mdf'i ei pidanud ka ostma, oli just paras jupp seda üle jäänud.

              Hetkel ma paraku võrdlust ProAc kloonidega teha ei saa, pole kõrvuti neid kuulanud. Lähiajal võtan nad kaasa ja lähen kuulan/võrdlen neid ProAc'idega, eks siis kirjutan siia kommentaare ka.

              Viljo
              viimati muutis kasutaja vasaraonu; 17 m 2016, 18:42.

              Comment


                #22
                Vs: ProAc 2.5 kloonid

                Vana teema küll, ent ühed Proac.-id praegu minu kätte rännanud.

                Heliga olen rahul. Ent meistri käest küsiks kust seda spooni tellida saaks, Mõned kohad vajavad ülekäimist seoses ajahamba puremisega.

                Ja eriti happy oleks kui sul miskit rohkemat infot mulle PS.-i pista natuke nende kohta (mis elemendid sisse said vms)

                Comment

                Working...
                X