Teade

Collapse
No announcement yet.

Lahkame firmakõlareid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by moi@Mar 3 2005, 07:50
    Need NS10 on stuudiotes just selle jaoks, et saaks proovid kuidas heli läbi võimalikult kehvade kõlarite mängib
    Vot nendest NS10-test pole veel aru saanud. Praktiliselt igas maailma stuudios need olemas, kuid kas siis ainult disaini pärast (ilusad valged membraanid ju B-) ), kuna samuti üks staazhikas stuudioomanik neid just eriti ei kiitnud.
    52 27 316 Risto
    teknootik@gmail.com
    Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

    Comment


      #47
      NS10 filtri modimiseks on nettis skeemid täitsa olemas.
      Tõnis

      Comment


        #48
        Kas keegi saaks/viitsiks avaldada selliste
        kõlarite plusse/miinuseid.

        Seda ka, et kõlareid vajan nii stereos kui ka 6.1 süsteemis põhikõlariteks kasutamiseks.

        Comment


          #49
          Panin huvilistele mõned kõllipildid välja:
          Heco Reflex Sub ja Sony SS-MF215, kommenteerima hetkel ei hakka.

          Allpool ka kõllid, mis isetehtud, aga vajaks uusi elemente ja paremat läbimõtlemist.

          Pildid
          Minu DIY blogi
          <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

          Comment


            #50
            Njah mis silma hakkas SONY&#39;l on puudulik heli summutus kastis, seinad paljad, ja mis põhiline õhukesed seinad, kõlaripoolne sein võiks küll vähemalt paksem olla.
            Filtri koostamise kvaliteet annab loota paremat.

            Comment


              #51
              Originally posted by video@Feb 27 2005, 15:28
              Annab ainult kinnitust sellele, et "nimi" maksab, mitte kvaliteet. Igatahes Intzu poolt tore ettevõtmine
              No selge... siis nendega on asi ühel pool.
              Ehk on kellegil ka 5 seeriat võimalus lahata :lol:

              Kui poe hind neil ~4000 kanti siis pärast sellist ülevaadet oleks hind ???
              Terv&#33;
              Sain lõpuks paraja kuuskant võtme ja avasin siis ka 5 seeria YAMAHA NS-515f
              kõllid.Maksumusega ~9000kr.
              Kaalu on neil juba natuke rohkem kui teema alul olevates kõllides-22kg.
              Materjaaliks siis vineer 2,2cm.
              Sisesed juhtmed 2,5mm.
              Vatiini sipa rohkem kui esimestel.
              Toestused ka päris korralikud.
              Filter-vt.pilte.Seda oli raske pildistasa,asus ühe keskmise toestuse taga.
              Heliga olen suht rahul,täitsa 3+ bass paras mahe(mitte kumisev ega mudane)
              Kõrged ilusad teravad aga mitte kiljuvad.
              Kesksagedusega ma päris rahul ei ole(jääb kohati liiga pehmeks kui mingit metalit kuulata aga vokaal,klaver ja torud on mõnusad).
              Ostsin need kuna tundusid minule mööda poode käies ja kuulates kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega olevat (muidugi selle raha eest).Paremad olid juba Audes blues ja ühed 20000 maksvad missionid aga noh.veel jõuab.Ülejäänud Audesd ei jätnud head muljet igatahes(mulle).

              Kokkuvõttes- paras masstoodang muidugi,ega hinge sees ei ole <_<

              Pildid on kodukal&#33;
              http://www.album.ee/user/16860279

              Comment


                #52
                Kas ikka on vineer? Tundub, et jälle saepuruplaat.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #53
                  Jeps,Toestused ja esipaneel on saepuruplaat.
                  Ausaltöeldes ei mõista ,miks esipaneel just purust on? Minumeelest,see ju just peaks tihe olema ,kuna krutid kruvisid sisse ja välja.Karauul See ju ei tohiks eelarvet ka lõhki ajada&#33;
                  http://www.album.ee/user/16860279

                  Comment


                    #54
                    endal sony ss-mf400h põranda kõlarid (vist oli siuke nimi). Bassielement on sama, mis eelpool nähtud sonyl, keskmised-kõrged teised. Mingit vatiini moodi asja on kõlari tagaseinas isegi suht palju. Küljed küll paljad. Muidu kast on suht jama - õhukesest saepuruplaadist tehtud - kaal vist oli midagi 10 kg ringis :S. Suht sama teema mis need ennenähtud sonyd, esipaneel vist isegi oli samasugune, ainult et kõrgust kastidel 88 cm. Sisse olen kiikand siiamaani inverteri august ainult. Vähemalt pole need kõrgendatud riiulikõlarid nagu yamahad :P inverter asub all ääres ja kõlakast on ikka põhjani välja. Olen omanud ka s90 ja nende sonyde hääl meeldib mulle igatahes rohkem. Isegi bass on päris mahlakas ja minu vajadusi ta isegi enamvähem rahuldab. Väikses toas polegi palju rohkemat vaja. Kõrged on küll kuidagi kõrvakriipivad kohati ja see häirib täitsa.

                    Philipsi sbc-hp800 klapid on päris nauditavad nende sonyde kõrval, kuigi nendel on jällegi selline imelik bass, mis kipub rohkem plärinat meenutama aeg-ajalt kusjuures volume nupp ei ole sugugi kõrgel ja bassid on täitsa norm taseme peal (ei ole juurde keeratud vaid on flat täitsa, vahetevahel on loudness peal - oleneb loost) . Muidu heli on neil philipsitel väga hea - kuuleb nii mõneski loos asju/helisid/pille mida varem pole tähele pannudki aga klapid on OT...

                    Sai need kõllid kunagi plussmiinusest ostetud vist 2700 krooniga kui nyyd ei eksi ja vaadates neid yamahasid tundub et päris hea ost Aga samas indreku bufud saab odavamalt... oleks Sonysi ostes vaid veidi targem olnud (ca 4 aastat tagasi sai ostetud kui vanust oli 15). Tegelikult tulin siis tallinna audese järgi - sai mingilt kodukalt uuritud et oh, nii kenad ja korralikud kõlarid natsa üle 2000 eeku ainult aga võta näpust - tüki hind oli see

                    Katsun need kõlarid nädalavahetusel lahti kakkuda ja ehk mõne pildigi teha.

                    Comment


                      #55
                      Minu arust se on täitsa loomulik et alla 4000kr/paar kolarite viimistlus ja ei ole tip-tasemel. Kui on vaja head viimist ja hääld norm hinna eest, ni siis ise pöörtuksin Choruse voi Amphioni poole

                      Comment


                        #56
                        viimistlus viimistluseks aga vähemalt kõlarikasti seinad võiksid olla mitte papist.

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by fubux@Mar 23 2005, 22:40
                          Minu arust se on täitsa loomulik et alla 4000kr/paar kolarite viimistlus ja ei ole tip-tasemel. Kui on vaja head viimist ja hääld norm hinna eest, ni siis ise pöörtuksin Choruse voi Amphioni poole
                          Mis viimistlusel viga? Minu arvates Intzu poolt lahatud yamahad on küll igati ilusa disainiga ainult, et kvaliteet väga nadi <_< Kui kõik muu on jama, siis vähemalt kast võiks vineerist olla, mitte saepuruplaadist ja natuke vatiini ei teeks ka kastis paha

                          Comment


                            #58
                            Miks sellele YAMAHA NS-515f-le kaks paari kaableid sisse tuleb ?

                            Comment


                              #59
                              Originally posted by Leivo@Mar 24 2005, 21:49
                              Miks sellele YAMAHA NS-515f-le kaks paari kaableid sisse tuleb ?
                              bi-wiringu võimaluse tõttu.

                              Comment


                                #60
                                Kui kedagi huvitab võin lahata Philips-i arvuti kõlarite komplekti.Komplektis on kaks kõrget (2x4W) ja üks subwoofer (20W).Just seda subwoofrit ja teha pilte.
                                Birdshit

                                Comment

                                Working...
                                X