Teade

Collapse
No announcement yet.

Lahkame firmakõlareid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Yamaha ei ole see millega võrrelda, seda oli ammu teda, et on saast. Teeme võrdluse millegi korralikuma samas hinnaklassist vs Bufu nr2.
    Bufu 2 hind minu arvates: materjal ca 2500kr + Intzu töö (seda teab vist ainult tema). Ja korraliku kõlarina võttaksTannoy MX3 meil ta maksis vist 4500 ringis ja olen ise neid kuulnud.
    Neid saab juba võrrelda ja olukord ei ole enam nii ühepoolne. Ja võtame juurde veel sellise teguri nagu raha paigaldus. Pole saladus, et kõik me tahame edasi liikuda. Ja tuleviku mõttes. Kui hakkad müüma palju maksavad Bufu nr2? Ja palju maksavad Tannoy MX3? Ja milliseid on kergem müüa?

    Bluesil ei oska kohe mingist otsast kinni hakata, et laita - seega kiidame, aga tolla papi(18K vana Böues, uus 23-25K) eest peabi korraliku asja saama(kuigi uut Bluesi pole veel kuulnud).
    Enda omasi veel ei raatsi lahti teha aga olen neid lahtiselt näinud. Korralik 35kg kast, Seas-pead, korralikud filtri elemendid, klemmid, sisejuhtmestik DHlabs jne. Kõik on tasakaalus.
    Uus blues pole veel valmis. Nimi tal ka muudetakse ja USA diilerid soovitasid hinda 4000$ panna. Vanat bluesi enam ei toodeta ja neid on laos üsna vähe järgi.

    Comment


      #32
      Tuleb vist teha päris eraldi teema...(see tegelikult siin on sobivam kui Audiorubriigi vaidlustanner).
      Yamaha ei ole see millega võrrelda, seda oli ammu teda, et on saast. Teeme võrdluse millegi korralikuma samas hinnaklassist vs Bufu nr2.
      Bufu 2 hind minu arvates: materjal ca 2500kr + Intzu töö (seda teab vist ainult tema). Ja korraliku kõlarina võttaksTannoy MX3 meil ta maksis vist 4500 ringis ja olen ise neid kuulnud.
      Neid saab juba võrrelda ja olukord ei ole enam nii ühepoolne. Ja võtame juurde veel sellise teguri nagu raha paigaldus. Pole saladus, et kõik me tahame edasi liikuda. Ja tuleviku mõttes. Kui hakkad müüma palju maksavad Bufu nr2? Ja palju maksavad Tannoy MX3? Ja milliseid on kergem müüa?
      Esiteks, hõikan otseselt nüüd välja, et Nr2(5" midbass, põrandakastis) algab hinnast 2500 krooni paar - see on valmis kõlar, viimistlus kas värv/lakitud vineer/peitsitud-lakitud vineer-viimistlus). Spoonitud on kallimad, need kes on huvi tundnud, teavad, palju(Tõsi, ribavineerviimistlus on kallim, kuid see pole hetkel oluline).
      Filtriosas olen püüdnud asjad rajada paberkondedele.

      Nüüd, Nr2sid ma pakun kõigile soovijatele, kel huvi - seega turustan. Tõenäoliselt peab pisut hinnakalkuleerimist järgi reguleerima, s.t et 2500 on ehk pisut odav naturaalviimistlusega kõlaripaari eest.

      Enda omasi veel ei raatsi lahti teha aga olen neid lahtiselt näinud. Korralik 35kg kast, Seas-pead, korralikud filtri elemendid, klemmid, sisejuhtmestik DHlabs jne. Kõik on tasakaalus.
      Ma põhimõtteliselt olen kursis, mis sul seal sees on - kuidas on kast tehtud, mida võib oodata-näha filtris ja mis driverid seal on. Sina oled ka kursis, mõned inimesed veel, aga üldiselt ei teata, mida üldse kõlarite seest võib leida(alates lowe-endidest kuni hi-endini välja).
      Aga olen nõus, et Blues on hea, tipptasemel kõlar.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #33
        Esiteks, hõikan otseselt nüüd välja, et Nr2(5" midbass, põrandakastis) algab hinnast 2500 krooni paar - see on valmis kõlar
        Sa oled ikka hea inimene. Kas sa töö raha ei küsi?

        Comment


          #34
          Originally posted by Novembre@Mar 1 2005, 14:46
          Esiteks, hõikan otseselt nüüd välja, et Nr2(5" midbass, põrandakastis) algab hinnast 2500 krooni paar - see on valmis kõlar
          Sa oled ikka hea inimene. Kas sa töö raha ei küsi?
          no kurat, pange sellele indrekule ükskord mõistus pähe
          teine võimalus tellige praegu kõik oma kõlarid ära, küll ükskord vanal omal ka koidab, et ei ole mõtet rabeleda niiviisi :P

          Comment


            #35
            Sa oled ikka hea inimene. Kas sa töö raha ei küsi?
            Kas see oli kompliment?
            Minu eesmärk on asjast huvitatud inimestele head kvaliteeti pakkuda mõistliku hinnaga, samamoodi on kõikidele personaalne lähenemine - viimistlus, soovid ja võimalused.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #36
              2500? :blink: ........miks nii odav? Sellise hinnaga peaksid inimesed sinu kõlaritele tormi jooksma :P

              Comment


                #37
                Originally posted by msw@Mar 1 2005, 17:57
                2500? :blink: ........miks nii odav? Sellise hinnaga peaksid inimesed sinu kõlaritele tormi jooksma :P
                Heh!
                Inimesed (st tavaline inimene tänavalt) ei tea, et on selline suurepäraste kõlarite tegija nagu Intz jt.
                Selle asja nimi on infopuudus. Iseasi, kas isetegijad viitsiks üldse "suurtootmisega" tegelda - seni on asja nimi ju hobi. Tormijooks hirmutaks äkki ära , aga võib-olla sünniks laiemast huvist Eestisse veel teinegi (tööstuslik) kõlaritootja!?

                Huvist ja selle äratamisest - kas peale tagasihoidlike katsete orgunnida kuulamisüritust, on Eestis üldse tehtud mingit hi-fi show' laadset üritust? Paljude jaoks, kes ei oska ega tea midagi paremat tahtagi kui Musteki kodukino-süsteem, oleks selline üritus võib-olla esimene samm hi-fi teel high-end'i tähtede poole

                Äkki oleks praegu see hetk, kus inimestel on tekkinud teatud ressursse ja laiem huvi asja vastu korraldada mingi sihändne üritus - Hi-Fi Show Tallinn 2005 ?

                Comment


                  #38
                  no tegelikult kui inimene kuulata tahab mingeid kõlareid, siis saab ta seda ju näiteks Hi-Fi klubis teha. seal väga sõbralik personal, kvaliteetne ja lai valik. aga kõik muidugi ei tea et selline koht olemas on... aga kuulamisüritust on muidugi vaja :lol:

                  Comment


                    #39
                    Äkki oleks praegu see hetk, kus inimestel on tekkinud teatud ressursse ja laiem huvi asja vastu korraldada mingi sihändne üritus - Hi-Fi Show Tallinn 2005?
                    Seda on pisut mõeldud, aga arvan, et suurem šanss oleks asjal suvel, siis rahval rohkem aega käes, ilm ilusam(saab nt grillida jne). Põhimõtteliselt on asi korraldatav, väiksemas ringis on selliseid asju tehtud küll ja küll.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by intz@Mar 1 2005, 19:23
                      Äkki oleks praegu see hetk, kus inimestel on tekkinud teatud ressursse ja laiem huvi asja vastu korraldada mingi sihändne üritus - Hi-Fi Show Tallinn 2005?
                      Seda on pisut mõeldud, aga arvan, et suurem šanss oleks asjal suvel, siis rahval rohkem aega käes, ilm ilusam(saab nt grillida jne). Põhimõtteliselt on asi korraldatav, väiksemas ringis on selliseid asju tehtud küll ja küll.
                      Kevadel ja suvel ei mõtle inimesed tubaste asjade peale, siis nad tahavadki grillida ja kino saada (st elu)...
                      Huvi tekib sügisel kui ilm kisub külmemaks ja pimedamaks.

                      Väiksem ring teab neid asju vist niigi - pidasin silmas just laiemat seltskonda ja just tolles seltskonnas huvi äratamist. Kui palju inimesi siis ikka seda Hi-fi Klubi teab? Arvatakse, et ongi mingi klubi ja mina sinna ei kuulu ning kõnnitakse mööda. Aga sealsamas klubis istuvad toredad ja abivalmis sellid ning "kiruvad", et Eestis keegi Tõelise Tehnika vastu huvi ei tunne, aga vot (näit) Inglismaal on nii teadlik seltskond jne jne.

                      Comment


                        #41
                        Siin siis sellise hinnaga müüa Intzu poolt lahatud yamahad http://www.djstore.ee/pood/product_info.ph...products_id/860
                        Aga huvitav millisest hinnapiirist alates yamaha kõlarid hakkavad kõlari nime kandma?

                        Comment


                          #42
                          Terv!
                          Jah,need vist juba kuskil ~3000kr mingist Experdist saada!

                          Ei tea jah,mis hinnaga juba enamvähem yamaha kõllid on?
                          Mul on hetkel NS-515F -d.Pole veel lahti teinud,kui teen panen pildid üles.
                          Välispidisest:tundub töö krralik,kaaluvad 21kg .tk. hinnaks neil 9000- 2tk.
                          ja,mis esmne-heli on rahuldav. :huh:
                          Ülejäänud ,odavamad yamahad ei kõlba küll kuskile.Isegi ns-555;777,mis maksavad juba üsna palju ei tee mingit häält.
                          http://www.album.ee/user/16860279

                          Comment


                            #43
                            Praegu kodukandis naabrimehega läbirääkimised, tahaks Dali tornid lahti lammutada ja kiigata mis seal sees on, 9k paar maksis 2 aastat tagasi aga ta ei taha mitte lubada mind kruvikaga sinna lähedale
                            -

                            Comment


                              #44
                              Originally posted by Crimson@Mar 2 2005, 20:45
                              Ei tea jah,mis hinnaga juba enamvähem yamaha kõllid on?
                              Välispidisest:tundub töö krralik,kaaluvad 21kg .tk. hinnaks neil 9000- 2tk.
                              Yamaha väga hinnatud mudelid on NS1000 ja stuudio monitorid NS10. Kui neid kohtab, näeb, tuleb ära krabada pikemalt mõtlemata.
                              NS 1000 eBay
                              Dali sise pilte on/oli koduleheküljel osaliselt üleval.
                              Kui käed on võib ka firma kõlareid paremaks teha. NN elementaarsed asjad. Sisejuhtmestiku vahetus ja jootmine otse väljuka külge (mitte klemmidega), korpuse hermetiseerimine või bituumen lehtede liimimine kas või ainult esipaneelile jne. Need asjad annavad märgatava effekti. Nii et ei tasu firma kõlareid kohe prügimäele viia.

                              Comment


                                #45
                                Need NS10 on stuudiotes just selle jaoks, et saaks proovid kuidas heli läbi võimalikult kehvade kõlarite mängib

                                Comment

                                Working...
                                X