Teade

Collapse
No announcement yet.

King Audia S12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    rafas...rahunege maha! mida te nokite üksteise kallal?

    Comment


      #17
      Kle see ju loogiline et võim peaks vahel olema supikal ja makil...sest kui sa paned supika ühe kanali järgi siis on see kindlasti liig ja ega sa siis stereot kokku lühistada saa... :huh:

      Comment


        #18
        Originally posted by Mattias@May 23 2004, 23:38
        Teiseks. Igasuguse kõlari jaoks on vaja võimu. Lihtsalt maki taha teda kuskile ühendada ei soovita kui tehnikast ilma ei taha jääda.
        Heh... Sinu jutust saab aru,et kui mul autos automakk, siis ma ei tohi sellele kõlareid taha panna.... Makile võid panna kasvõi 500w kõlarid taha, midagi ei juhtu. Aga just tuleb tähelepanu pöörata takistusele, vale takistusega põleb läbi.

        Comment


          #19
          Automaki taha jah. Pole rääkinud ainult automakist ja pole mainind sõna automakk. Vahet näed sõnadel: Makk ja Automakk, makk ja automakk, makk ja automakk. Nagu näha võib ei ole nad sarnased sõnad. Samahea on õelda, et segisti on samahea asi kui takisti. Segisti ja takisti, segisti ja takisti, segisti ja takisti...kaa ei ole samad sõnad!!

          Ja kusjuures nii võimegi jääda absurdset teksti ajama! Mingit mõtet sellel ei ole.
          Mattias

          Comment


            #20
            Tundub et mõtekam on teem lukku panna või siis teha suurpuhastus - teineteise progia pritsimisest ei saa keegi kasu.

            Et teemaalgatajal oleks mingigi kasu sellest mõtetust teemast, siis vastuseks nr 2 küsimusele - takisteid tavaliselt vahele pole tarvis.
            Nr 1 küsimuse mõtetusest , ma loodan, said ka ise aru.

            Panen hetkel teema lukku, kui kellegil teisel on vastuväiteid, siis PS mulle.

            Indrek
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment

            Working...
            X