Teade

Collapse
No announcement yet.

King Audia S12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    King Audia S12

    Oleks seline mure ,et ostsin endale King Audia subwoofri S12.
    Tegin nelja kandilise kasti aint tagasein on puudu see on suur ja sebin veel saepuruplaadi.

    POINT
    1.Ta on subwoofer aga kas võib teha bassi kõlariks ,et lihtsalt ühel küljel on kõlar mitte nii ,et kõlar kastis sees on?Ja kui nii teen mis siis juhtub?
    2.Kas nii võib:et juhtmed ühendan kõlari külge ja siis kohe maki taha või käib midagi kuhugi vahele(lugesin siin tevalos mingisugustest takistitest,ei tea takistist midagi,ja milleks neid vaja)?????

    PALUN AIDAKE JA EI SOOVIKS KUULDA ET OTSI FOORUMIST!!

    #2
    Tõepoolest nii lolle küsimusi pole ammu keegi juba küsind...no offence

    Aga see selleks. Esiteks subwoofer on ta sul nagunii, kui paned ühte külge elemendi. See vuufer kuhu sa paned elemendi sisse on bandpass see kuhu ühte külge seda nimetatakse siis inverter kastiks(kasti tüüp millel on toru) ja tavaliseks kinniseks kastiks. Loodan et saad aru, lihtsamalt ma ei viici seda hetkel kirjutada.

    Teiseks. Igasuguse kõlari jaoks on vaja võimu. Lihtsalt maki taha teda kuskile ühendada ei soovita kui tehnikast ilma ei taha jääda.

    Eeldan et sul kindlasti tekib palju palju küsimusi. Kuid, et ennast harida ja oma küsimustele ise vastuseid saada peaksid veidike omal käel asju õppima ja lugema. Oleme me ju enamvähem kõik nii asjad selgeks saand.
    Mattias

    Comment


      #3
      Oot, nüüd ei saa hästi aru, mida sa mõtled, et kõlar ei ole kasti sees. Kui kõlar on kasti sees, siis ta oleks bandpass kast. Soovitan teha sellele King Audiole inverterkasti, mul endal ka selline ja pean ütlema, et olen rahul. Ja muidugi võid juhtmed taha ühendada ja keskusele taha pista, kui asi ära toidab, et asi natuke korralikum oleks võiks subwooferil olla eraldi monovõim, kus kanalid (parem ja vasak) kokku lastud ja filtri võiksid ka vahele panna. Aga muidugi ma loodan, et su kast põhineb mingitel arvutustel (Bassbox proga), mitte ei ole niisama kokku klopsitud nelinurk. Ja takisteid on vahele vaja siis, kui tahad keskusele, millel pole taga liiniväljundit külge ühendada subwooferile eraldi võimu, kuhu kõlariväljunditest võetav ja tulev signaal liiga tugevaks jääb, siis on vaja see takkidega maha võtta, kui sa seda mõtlesid. Muidu pole mingeid takke vaja. Aga filter ja eraldi võim oleks vajalikud, suvaline makk seda ära ei toida, aga kui see keskuse 50W kanali taha pista siis King Audiole piisab. Loodan, et said midagi aru, aga õigemini ei saanud mina sinust aru. :blink:

      Ok, eelmise kirjutajaga samal ajal kirjutatud post, mõte sama! h34r:
      Muusikahull!

      Comment


        #4
        kasti tegid küll vist nii kuis materjali oli :P
        KA 10" minu audio

        Comment


          #5
          Takistit pole sul vaja üldjuhul. Ma arvan, et pigem oleks sul vajadus filtri järgi
          Kui sul tõepoolest on kast suvaliste mõõtudega ehitatud, siis võimalus on sul ju ta veel ümber teha. Võid ju sama materjali kasutada. Mõõtmed on kasti juures tähtsad. ( võimalus muidugi ka, et sul kast enamvähem õigete mõõtudega)
          Ehk informeeriksid meid kasti mõõtmete ja materjali paksuse jms.

          Kindlasti saaksid abi, kui natuke selgemalt ennast väljendaksid.

          Comment


            #6
            Originally posted by Mattias@May 23 2004, 20:38
            Tõepoolest nii lolle küsimusi pole ammu keegi juba küsind...no offence


            Igasuguse kõlari jaoks on vaja võimu. Lihtsalt maki taha teda kuskile ühendada ei soovita kui tehnikast ilma ei taha jääda.

            ega sa ise ka palju targemat juttu ei aja.Äkki seletad mulle ka mis tehnikaga siis juhtub kui võimu vahele ei pane.
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              Krt sa mu kallal nokid. Valesti ma ei õelnud midagi ja pole mõtet otsida inimeste jutus segaseid kohti, kes abi pakuvad, et neid pärast nina alla hõõruda. Selle asemel, et kobiseda võiksid ise siis kirjutada abipalujale. Aga noh selliseid peab ju ka ikka foorumites olema kes kobisevad ja oma kibestumist välja näitavad.

              Nüüd siis sinu küsimusest Härra Tuumik.

              Juhtuda ei pruugigi midagi oleneb mille taha mida paned eks. Sinu tekstitöötlemisoskus on null. Mõtet sa teiste jutust välja ei oska lugeda, võtad kõike sõnasõnalt nagu esimese klassi laps. Ja nüüd ära hakka ütlema, et see on minu viga, et ma täpsemalt ei kirjutanud. Kui tahad, et ma sind täpsemalt asjadest informeerin siis minu aeg maksab sinusugusele mehele liiga palju.
              Vabandan ette kui sind solvasin aga pidasin vajalikuks sind teavitada, et vähestele meeldivad tähenärijad!!! Ära ürita teisi maha teha, et ennast tõsta.
              Mattias

              Comment


                #8
                ästi paned mattias, ja teema algataja oleks jah tglt võinud natuke uurida foorumit

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Mattias@May 24 2004, 11:24
                  Krt sa mu kallal nokid. Valesti ma ei õelnud midagi ja pole mõtet otsida inimeste jutus segaseid kohti, kes abi pakuvad, et neid pärast nina alla hõõruda. Selle asemel, et kobiseda võiksid ise siis kirjutada abipalujale. Aga noh selliseid peab ju ka ikka foorumites olema kes kobisevad ja oma kibestumist välja näitavad.

                  Nüüd siis sinu küsimusest Härra Tuumik.

                  Juhtuda ei pruugigi midagi oleneb mille taha mida paned eks. Sinu tekstitöötlemisoskus on null. Mõtet sa teiste jutust välja ei oska lugeda, võtad kõike sõnasõnalt nagu esimese klassi laps. Ja nüüd ära hakka ütlema, et see on minu viga, et ma täpsemalt ei kirjutanud. Kui tahad, et ma sind täpsemalt asjadest informeerin siis minu aeg maksab sinusugusele mehele liiga palju.
                  Vabandan ette kui sind solvasin aga pidasin vajalikuks sind teavitada, et vähestele meeldivad tähenärijad!!! Ära ürita teisi maha teha, et ennast tõsta.
                  Vabandan väga, aga ega minagi sinu jutust mõtet välja ei lugenud. Ja selle lause kohta "Teiseks. Igasuguse kõlari jaoks on vaja võimu. Lihtsalt maki taha teda kuskile ühendada ei soovita kui tehnikast ilma ei taha jääda" neid sõnu sööd sa ise oma teises poosituses.
                  Igatahes ära võta südamesse

                  Comment


                    #10
                    Ei võrta ma midagi südamesse. Nagu ütlesin, et püüa leida tekstist mõte üles ja mu jutu mõte oli selles, et on vaja võimu maki ning vuufri vahele. Pole mina süüdi kui aru ei saa. Oma sõnu ma kohe kindlasti ei söö!
                    Mattias

                    Comment


                      #11
                      Hea teema mille pärast karvupidi kiskuma minna!!!!, maki järel ei ole kõlari heli kindlasti kohe meeldiv ja liiga võimsate kõlarite puhul saab makk suuremat koormust kui talle mõeldud oleks/on. See omakorda lühendab maki eluiga ja peaks mõtlema panema kas osta mingi ajajärel uusi makke või 1 kord elus võimendi. Kõlaritele, aga ei tee kindlasti head kui nad saavad mingi ebamäärase signaali, mis neid plärisema paneb.
                      S A C
                      Siberian Audio Concept

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Allar88@May 24 2004, 22:47
                        Hea teema mille pärast karvupidi kiskuma minna!!!!, maki järel ei ole kõlari heli kindlasti kohe meeldiv ja liiga võimsate kõlarite puhul saab makk suuremat koormust kui talle mõeldud oleks/on. See omakorda lühendab maki eluiga ja peaks mõtlema panema kas osta mingi ajajärel uusi makke või 1 kord elus võimendi. Kõlaritele, aga ei tee kindlasti head kui nad saavad mingi ebamäärase signaali, mis neid plärisema paneb.
                        Vähemalt yks luges mattiasse teksti pointi väja

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by Allar88@May 24 2004, 20:47
                          Hea teema mille pärast karvupidi kiskuma minna!!!!, maki järel ei ole kõlari heli kindlasti kohe meeldiv ja liiga võimsate kõlarite puhul saab makk suuremat koormust kui talle mõeldud oleks/on. See omakorda lühendab maki eluiga ja peaks mõtlema panema kas osta mingi ajajärel uusi makke või 1 kord elus võimendi. Kõlaritele, aga ei tee kindlasti head kui nad saavad mingi ebamäärase signaali, mis neid plärisema paneb.
                          Kui ma normaalsest kuulan nii, et makk ei tööta täiel võimsusel, et nagu ei moonuta mis ta siis teeb makile ??? Ja mis moodi see heli siis ebameeldiv on ???
                          Minuteada on siis heli lihtsalt vaiksem kui ma paneks sinna võimu vahele siis saaks lihtsalt valjemini kuulata.
                          PS! parandage kui eksin

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by raido357+May 25 2004, 00:11--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (raido357 @ May 25 2004, 00:11)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                            Originally posted by Allar88@May 24 2004, 22:47
                            Hea teema mille pärast karvupidi kiskuma minna&#33;&#33;&#33;&#33;, maki järel ei ole kõlari heli kindlasti kohe meeldiv ja liiga võimsate kõlarite puhul saab makk suuremat koormust kui talle mõeldud oleks/on. See omakorda lühendab maki eluiga ja peaks mõtlema panema kas osta mingi ajajärel uusi makke või 1 kord elus võimendi. Kõlaritele, aga ei tee kindlasti head kui nad saavad mingi ebamäärase signaali, mis neid plärisema paneb.
                            Vähemalt yks luges mattiasse teksti pointi väja

                            ----------------------------------------

                            <!--QuoteBegin-Allar88
                            @May 24 2004, 22:47
                            Hea teema mille pärast karvupidi kiskuma minna&#33;&#33;&#33;&#33;, maki järel ei ole kõlari heli kindlasti kohe meeldiv ja liiga võimsate kõlarite puhul saab makk suuremat koormust kui talle mõeldud oleks/on. See omakorda lühendab maki eluiga ja peaks mõtlema panema kas osta mingi ajajärel uusi makke või 1 kord elus võimendi. Kõlaritele, aga ei tee kindlasti head kui nad saavad mingi ebamäärase signaali, mis neid plärisema paneb.
                            Kui ma normaalsest kuulan nii, et makk ei tööta täiel võimsusel, et nagu ei moonuta mis ta siis teeb makile ??? Ja mis moodi see heli siis ebameeldiv on ???
                            Minuteada on siis heli lihtsalt vaiksem kui ma paneks sinna võimu vahele siis saaks lihtsalt valjemini kuulata.
                            PS&#33; parandage kui eksin [/b][/quote]
                            Kui sa kuulad ilusti vaikselt, makki ei hoora jne. siis peab kogu see tehnoloogia ikkagi vastu. Kuid kaheldav on, et vahel siiski volume nuppu põhja või suurema numbri peale ei keera ja see juba hästi ei mõju. Ega ta kohe märgatav polegi, viga, mis on piinamise tulemus võib väljenduda nädala/kuu/aastaga, kuid ikkagi pole mõtet asju lõhkuda.

                            Ise elistaksin võimu, siis oleks kindel, et saan rahuliku südamega öösel magada, sest tean et olen teinud kõik minust oleneva parima tulemuse nimel.... B)


                            ja @ raido357

                            See tekst nüüd nii raskelt mõistetav polegi, kui natuke süvenenult lugeda ja mitte muule keskenduda siis saab kõigest ilusti aru.
                            S A C
                            Siberian Audio Concept

                            Comment


                              #15
                              Raido mis sulle minu tekstis selgusetuks jäi? Küsi ma vastan meeleldi&#33;

                              Allar sa poleks pidand sekkuma, nüüd hakati ka sinu sõnade kallal nokkima.

                              Oehh väsind olen selliste vaidluste jaoks.
                              Mattias

                              Comment

                              Working...
                              X