Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofer varuratta asemele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Subwoofer varuratta asemele

    Keerasin enda jaoks heli paika, nii vähesega kui on ette antud. Madal ots liigub tagant ette ehk siis ees on heli selline nagu minu jaoks sobis. Istusin ka huvi pärast taha, et kuulata mida kuulevad kaasreisjad ja see tulemus enam kriitikat ei kannatanud. Nimelt puudus tagaistmel madal ots pea et sootuks, ainult oli kuulda selja tagant häirivat kuminat. Kasti kuju pärast ma paraku erinevaid nurki proovida ei saa. Tegin pagasiluugi lahti ja see kaotas terves autos madala otsa. Tõstsin salongi ja varuratta pesa eraldava luugi ülesse, et heli puhtalt salongi pääseks, aga ka see ei loonud märkimisväärseid tulemusi. Ette ma ei hakka ka ühtegi kasti ehitama. Kas oleks mingeid lahendusi mida proovida veel?

    Comment


      #17
      Vs: Subwoofer varuratta asemele

      Üle jääbki ainult proovida nurka suunata niiet hea oleks, ja vaadata mis sellise nurga jaoks teha annab. Vbolla proovida ka mõnda autoelementi, kui kelleltki laenata saaks. Või jätta nagu on, teinekord võivad tagaistujad just rahul olla et nad bassi (üledoosi) ei saa
      Maailm oleks puhas ja süüta
      kui poleks õllejogurtit
      - Õ.Õ.

      Comment


        #18
        Vs: Subwoofer varuratta asemele

        Üledoosist on asi kaugel kuna ta on minimaalselt mängima pandud, andes lihtsalt ustest tulevale madalale nö pikendust. Algselt oli plaan asetada element küljele, kuna see osutus keeruliseks,läksin lihtsamat teed. Ma võin ta küljele keerata, aga see tähendab seda et põhjaluuki sulgeda ei saa ja see ei anna õiget pilti.

        Comment


          #19
          Vs: Subwoofer varuratta asemele

          katusele "bassilõksu" materjali, et peegeldumisest tulenevat sumbumist vähendada. http://www.noortehnik.ee/grupid/acti...oduct_id/4523/ või midagi analoogset. Päris porolooni ei soovita panna, kuna soovitud efekti saamiseks tuleb ca 4-5 cm "räästa" alla panna . Pealegi saab autu soojemaks talveks...soojendamine väheneb, kütet kulub vähem...
          Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

          Comment

          Working...
          X