Teade

Collapse
No announcement yet.

kyssa WOOX i kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    hehe ... vata .. mul on kõik kõlarid olemas mida on vaja heaks heliks .. lihtsalt tahan ise ka midagi kokku panna te võibolla ei saa sellest mõttest aru , aga mulle see meeldib !

    Comment


      #17
      pane siis üks veike subwoofer kokkku ma ei usu et see woox nii väga hea on

      Comment


        #18
        nujaa....seda teen ma ka kui aega saan ...

        Comment


          #19
          nuh , igatahes on see minu tehtud "W00X" valma
          töötab peris hästi , võnkeamplituud on ka päris hea , aga see tekitab selliseid helisid , mida me kõrv ei kuule vict ...kuda siukest asja ära hoida? panna wooxile kylge mingi raskus ?

          Comment


            #20
            aga see tekitab selliseid helisid , mida me kõrv ei kuule vict?
            Ma arvan et kõlar ei võta lihtsalt sellist sagedust välja.
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #21
              see raskuse panemine tõmbab su vuuksil resonantssageduse veel allapoole ja tundlikus väheneb. lase mingi signaaligeneraatoriga heli sisse ja kuula, kuidas mängib.
              mingi plastiliini-taolise möksiga võid katsetada erinevaid raskusi. saab veel mutreid/raha külge panna
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #22
                p2him2tteliselt on woox m2eldud sellejaoks, et madala v2ljubdv2imsusega v2imust saad maksimumi, woox t2stab k2lari kasuteguri madalsagedusel kahekordseks, ta annab v2ga h2sti madalaid sagedusi v2lja v2ikese mahu juures, niiet hinna ja kvaliteedi parim suhe on parim, aga proffidele tundub et , see heli on kuidagik2misev, v2i midagi taolist, ehk oskab keegi paremini kirjeldada, aga ise olen suht rahul, imeliki woox elemendiga annab kahtlaselt h2sti eriti madalaid v2lja, no ise sain 20 hz kindlalt k2tte, massiivsed esemed v2nkusid,kindlasti on wooxi k2laril omaette ehitus-arvutusmetoodika.

                Comment

                Working...
                X