Teade

Collapse
No announcement yet.

kyssa WOOX i kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kyssa WOOX i kohta

    et sis kyssa selline -- kas keegi teab wooxi tööpõhimõtet?
    või ta tööpõhimõte on sama , mis tavalisel valjukal?
    kui kellegil on mingeid skeeme / jooniseid selle kohta sis oleks kõik teretulnud . .


    #2
    W00X peaks olema passiivradikas, muud midagi. Tegemist siis põhimõtteliselt tavalise inverterkõlariga, mille toru on asendatud passiivradikaga - Philipsil on nimeks W00X, Technicsil Dual Dynamic Drive, Alpinel on samuti DDDrive.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Passiivradikas on midagi inverterkasti ja kinnise vahepealset.Ei liha ei kala.
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #4
        oe .. äkki te juba selgitate ära sis juba möödaminnes et misasi on passiivradikas? ja mis see teeb?

        Comment


          #5
          passiivradikas on tavaliselt valjukas millel magnet kyljest v6eyud ja mis v6ngub bassika poolt tekitatud tymmi t6ttu.

          Comment


            #6
            Aga seda wooxi saab ju puldist peale/maha lülitada.
            Mingil neljatonnisel kombainil oli valida kas maas või siis 3 taset wooxi.
            Boostis mingeid midbassi sagedusi põhiliselt.

            Comment


              #7
              hehhee.Ime, et ei küsita mis asi see mega bass seal keskuse puldi peal on. :P ;D >
              See on nalja pärast.Midagi peab ju ilustuseks ja kruttimise mõttes panema.Väga mage keskus oleks kui oleks aint vol nupp ja paar nupukest veel..
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                Lisaks w00x-ile oli sarnases keskusekõlaris tagaseinas veel invertertoru, huvitav kumb siis põhitöö ara teeb ???
                See on muidugi selge, et w00ks on pilkupüüdvam ja kohe vahva vaadata, kuidas mingi plönn tõmbleb, mind miskipärast sellised lisavigurid just peletavad.

                Comment


                  #9
                  peletawad ? mind just tõmbavad :P
                  ei teagi miks ...
                  aga ma arvan , et wOOx ise teeb töö ära .. et mitte inventertoru .... aga ma pole kindel .. sest ma ei tea ju wooxi ehitust ja tööpõhimõtet ...

                  Comment


                    #10
                    passiivradikas on tavaliselt valjukas millel magnet kyljest v6eyud ja mis v6ngub bassika poolt tekitatud tymmi t6ttu.
                    ???
                    Kas see kõlar, millel on magnet ära võetud teeb ikka mingit korralikku häält ka we?

                    Comment


                      #11

                      ???
                      Kas see kõlar, millel on magnet ära võetud teeb ikka mingit korralikku häält ka we?
                      kas see kleepuv teema on läbi uurimata, kus on igasugused kasulikud lingid?

                      passiivkiirgurist juttu siin http://www.diysubwoofers.org/prd/
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #12
                        hm .. ägenzz sait on kyll .. aga ei saa eriti wOOx i ehituse kohta teada

                        Comment


                          #13
                          peletawad ? mind just tõmbavad :P
                          ei teagi miks ...
                          aga ma arvan , et wOOx ise teeb töö ära .. et mitte inventertoru .... aga ma pole kindel .. sest ma ei tea ju wooxi ehitust ja tööpõhimõtet ...
                          Teeme nii, et sa kasvad enne ikka suureks ja siis tuled meestega vaidlema. Sinusuguste kergeusklike pärast peavad teised TV SHOPi taolisi reklaame välja kannatama. Sinu arvamus füüsikat ei muuda, konkreetse woox-kiirguri ehitus räägib juba endale vastu.
                          Aga kui invertertoru oleks esipaneelis ja hõbedast värvi ning punaste vilkuvate tuledega kaunistatud, siis vist oleks ikka toru efektiivsem...

                          Ok, inimene õpib kogu elu ja küll neid asju ka kunagi mõistad kui huvi on, edu igal juhul!

                          Comment


                            #14
                            ok ..

                            ma arvan et sain ta tööpõhimõtte siis selgeks ...
                            ta peaks töötama surveõhuga , mis tuleb teiselt sinna samasse kastikylge yhendatud bassikõllist .. nii sain mina aru .. mingi ingliskelne leht oli kus oli kõik kirjutatud ... vict sain isegi natuke aru .. aga kui kellelgi on teine arvamus tööpõhimõtte kohta , siis tuleks paluda julget arvamuse avaldamist ...

                            Comment


                              #15
                              osta endale kohe subwoofer mis sa selle wooxiga teed!

                              Comment

                              Working...
                              X