Teade

Collapse
No announcement yet.

Lõpuks ometi hakkab valmima :P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    nii sai nüüd välja lõigatud 15cm jupp seda toru ja "kaela" külge kinnitatud ja kokku surutud ning ei vibreeri ta midagi eriti. No pole muidugi päris see mis plasttoru. Ta pole ka siuke päris plekk vaid rohkem nagu metalne paber v mai tea eks see teab kes käes on hoidnud. Igatahes minu kui mitteteadja arvamus on et ajab asja ära küll
    Kõik pole kuld mis hiilgab

    Comment


      #17
      Keera torule maalriteipi ümber, nö armeeri seda. Seest võiks toru loomulikult sile olla, kuid kui sa proovimisel mingeid kõrvalhelisid ei suuda tuvastada, siis las jääda nii. Kunagi ehk vahetad välja vms.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #18
        Sirgeks ei venitagi sest sirgena ta juba vibreerib, kokku surutult tundub nagu parem.See maalriteibi mõte käis endal ka peas läbi enne ja sellega tõmbangi väljast selle toru üle.
        Igatahes teadmiseks et kohe kohe valmib uus subwoofer hiiglaslikus inverterkastis Element pioneeri 12" ts-w302c Oli olemas nagu proovikast samas suuruses aind et saepuruplaadist ja minule isiklikult heli väga meeldis. Praegu asi nii kaugel et veel väiksed viimistlustööd ja inverter ja siis värv ja lakk peale. Ahjaa sisse veel vaja vatt ka toppida. Töö käigust pole saand pilte teha, küll tulevad aga pildid valmis tööst.
        238l on kasti maht. sealt maha nats sest kasti sisse läks nats rohkem puidu kui plaanis oli. Mingi 225l peaks olema. Häälestatud on 28hz peale. Eripära on ehituse juures vast see et eirasin paljude nõuandeid ja panin elemendi külje peale ning inverter on siis ees(mul tuba vastava kujuga ning seinast saan ka võimendust). Hääl on niipalju kui ma seda ehituse käigus kuulnud olen selline ilus madal.. parem kui ma lootsin vähemalt. Müriseb piisavalt ja teeb matsu ka Eks paari päeva jooksul saab valmis kasti ka proovida kus vatt sees ja inverter küljes ja loomulikult filter sees (tänud intzule ette juba). Tänan ka teisi kes andsid nõu kasti puhul. Poh et veel valmis pole aga no mul hea meel igatahes et selline töö seljataga ning et kõik seinad ikka ilusad sirged on kõlaril :P See aasta näeb vast pilte ka juba midagi
        Kõik pole kuld mis hiilgab

        Comment


          #19
          hehe..28 Hz natuke liiga madalaks ei lähe? ja kas selline suur kast ebamugav pole? :
          F&F

          Comment


            #20
            Ma olen alati omale diivanilauda tahtnud
            No tegelt ta on visuaalselt väike ja seal kuhu ta läheb ta kedagi ei häiri ruumi mõttes.
            Aga selline madal ta on et lauana võib teda ka ideaalselt kasutada Algul oli muidu plaanis bandpass teha sellest aga kuna toda jah suts raske ehitada ja see ikkagi mu esimene projekt siis otsustasin inverteri kasuks. Ja ennekõike on see ikkagi kodukino jaoks mul. Muusikat kuulates on jah madalad liiga häirivalt võimendatud et peab bassi kohe hulka maha keerama. Gigi D'Agostinot on hea kuulata sellega küll :P
            Kõik pole kuld mis hiilgab

            Comment


              #21
              (tänud intzule ette juba).
              Varsti on valmis kah!
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #22
                No sellega kiiret pole muidu... jõulud ikka ja las inimesed puhkavad :P Samas ise olen nädal aega hommikust õhtuni peaaegu kasti kallal olnud et aastavahetuseks valmis saada
                Kõik pole kuld mis hiilgab

                Comment

                Working...
                X