Teade

Collapse
No announcement yet.

Lõpuks ometi hakkab valmima :P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lõpuks ometi hakkab valmima :P

    Ma mõtlesin et mul kodus on seda lõõritoru(siuke hõbedane ja hästi painduv ja veniv) 160mm läbimõõduga ja kuna winisd arvas et mu kastile just vaja 14cm läbimõõduga toru siis mõtlesin et äkki kõlbab see lõõritoru. Sellel ju saab pikkust ka regullida... siis ple vaja lõikuda seda
    Niiet mis te siis arvate kas tasub üritada sellega midagi? Väga pikaks ei tohiks see toru tulla sest winisd andis pikkuseks mingi 5cm aga no ise pakun et tsipa pikem ikka teha. Et kuna väga pikk pole siis ta ei hakka kastis sees ära ka vajuma jne
    Kõik pole kuld mis hiilgab

    #2
    Kuna toru on painduv ja veniv, arvan, et ta hästi vist vendiks ei kõlba. Vent peaks vist ikka olema mingi jäigem toru :
    Minu kodukas

    Comment


      #3
      No aga kui ta mingi 10cm pikk tuleb siis ta ei paindu midagi kui just ise jõuga ei tõmba. Aga no mina ei tea neid asju nii nagu peaks ja eks ootan mis teised arvavad
      Kõik pole kuld mis hiilgab

      Comment


        #4
        ...eks ootan mis teised arvavad

        Just! Targemad mehed teavad öelda. Aga mina arvan et ta hakkab seal mingil määral vibreerima ja see ei ole hea. Pealegi selline plekine materjal vist vendiks ei sobi...
        Minu kodukas

        Comment


          #5
          ise ka arvan et hästi ei sobi muidugi aga ega enne vist rahu ei saa kui ära proovin
          Kõik pole kuld mis hiilgab

          Comment


            #6
            Ja samas vb on see ka probleemiks et see pole seest siledapinnaline vaid noh nagu vedrumoodi asjandus. Vb see ka mõjutab kuidagi
            Kõik pole kuld mis hiilgab

            Comment


              #7
              Vent peax olema jah võimalikult vähevibreeriv. Plekk ei sobi kuidagi.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                No igatahes muud toru pole panna ja ei viitsi poodi ka ronida kuna rahad nullis kõik siis ajan sellega läbi... töötlen seda jäigemaks siis miskitmoodi
                Kõik pole kuld mis hiilgab

                Comment


                  #9
                  Ma usun, et see 25.- mis väikese torujupi jaox kulutad ei ole vast niisuur väljaminek. Tulemus peax igatahes kindlam jääma.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    no eks hiljem võib ära vahetada selle. Praegu on 10.- ka suur raha :P jõulud ju olid ja kõik maha joodud ja siis veel kahel sõbral sünna veel see aasta niiet raha läheb igalepoole.
                    Kõik pole kuld mis hiilgab

                    Comment


                      #11
                      no eks hiljem võib ära vahetada selle. Praegu on 10.- ka suur raha :P jõulud ju olid ja kõik maha joodud ja siis veel kahel sõbral sünna veel see aasta niiet raha läheb igalepoole.

                      Ega need jõulud ole jah omamoodi nuhtlus (ei ütle, et jõulud halvad oleks). Rabad aasta otsa tööd teha ja ühe kuuga raiskad kõik "jõulude" peale :P
                      Minu kodukas

                      Comment


                        #12
                        Ega ongi nii... kingitusi hea saada muidugi aga suur raha läheb nende tegemisele... eriti kui nõudlik tüdruk on:P
                        Aga kud asiis lood nende soontega ikka on inverteris, et kas need ka kuidagi mõjutavad helikvaliteeti?
                        Kõik pole kuld mis hiilgab

                        Comment


                          #13

                          Aga kud asiis lood nende soontega ikka on inverteris, et kas need ka kuidagi mõjutavad helikvaliteeti?

                          Kindlasti mõjutab! Kuidas, seda seletavad sulle targemad onud ;D Eks nad kuidagi takistavad seda õhu liikumist ikka...
                          Minu kodukas

                          Comment


                            #14
                            No ma kuskilt targast raamatust ise ka lugesin et kõiksugu praod on helile kahjulikud niiet peab vist ikka päris palju töötlema seda toru
                            Kõik pole kuld mis hiilgab

                            Comment


                              #15
                              Kuidas sa seda toru üldse töödelda kavatsed? Alustuseks venitad ta vist sirgeks aga mis edasi saab? Kuidas sa ta jäigemaks teed?
                              Minu kodukas

                              Comment

                              Working...
                              X