Teade

Collapse
No announcement yet.

Abi esimesel woofril tuppa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Abi esimesel woofril tuppa

    Said Jyrkaga kaubale?

    Teoreetiliselt monovõim jah. Kui piirdud ühe subwoofriga, siis ei ole mitme kanaliga võimul erilist mõtet.
    Kuid stereovõim sobib samuti, osadega saab veel sildamise nalja teha, mida isiklikult ei julgeks soovitada, kuna kogemus puudub.
    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

    Comment


      #17
      Vs: Abi esimesel woofril tuppa

      Esmalt postitatud roomet poolt
      Said Jyrkaga kaubale?
      Juhtumisi eile sai valmis ja pakkusin.
      http://www.hot.ee/ylejoejyri/Pildid/jyrka032.jpg
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #18
        Vs: Abi esimesel woofril tuppa

        Esmalt postitatud Jyrka poolt
        Juhtumisi eile sai valmis ja pakkusin.
        http://www.hot.ee/ylejoejyri/Pildid/jyrka032.jpg
        Arvasingi, et sul on äkki midagi sobivat varuks
        On äkki foorumis selle kohta mingi teema ka olemas? Et mis kivi ja palju võimsus on jne.?

        To zlenard: Noores tehnikus on see Visaton W200S 620.- (netipoe hind)
        http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=313
        Elfas 100.- kallim.
        Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

        Comment


          #19
          Vs: Abi esimesel woofril tuppa

          Uus Jyrka võimuprojekt paistab olevat traditsiooniliselt üksik transistoride baasil, kanalis kokku siis kaks paari isendeid. Pildi järgi võib oletada, et tegu on võimsus bipolaar transistoridega, sellegi poolest oleks skeemist huvitatud ja samuti võimendi võimsusnäitajatest. Jyrka, kas Sul trükkplaadi joonis ka digitaalsel kujul olemas on?

          Comment


            #20
            Vs: Abi esimesel woofril tuppa

            Esmalt postitatud Max27 poolt
            Uus Jyrka võimuprojekt paistab olevat traditsiooniliselt üksik transistoride baasil, kanalis kokku siis kaks paari isendeid. Pildi järgi võib oletada, et tegu on võimsus bipolaar transistoridega, sellegi poolest oleks skeemist huvitatud ja samuti võimendi võimsusnäitajatest. Jyrka, kas Sul trükkplaadi joonis ka digitaalsel kujul olemas on?
            Ma päris kimbatuses, inglist ei jaga, seetõttu digitaliseerimisest hoian kaugele, kõik käib samamoodi käsitööna nagu 45 aastat tagasi sai alustatud ja plaadid lõikan välja. Skeem vana klassika, ligem näide C70 Ampslabi lehelt, lisatud difastme koormuseks voolupeeglid.
            Plaat koos lõppudega sai kokku pandud eelmine talv ja oli näidiseks, pühad olid nii pikad, et igavuse peletamiseks sai lõpptooteks vormitud.
            Pildiloleva trafoga sain 4 oomiga 120W, 8 oomiga 80W, mis W200-le paras.
            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

            Comment


              #21
              Vs: Abi esimesel woofril tuppa

              Tegemist on tõesti klassikalise võimsusvõimendi skeemilahendusega, lisan veel siia igakjuhuks selle Ampslab`i C70 projekti lingi ka: http://www.ampslab.com/c70.htm

              Comment


                #22
                Vs: Abi esimesel woofril tuppa

                Tänud roomet. Aga kysimus et kasti ruumala on 46,17 liitrit siis kuidas ma arvutan seda palju pikkus laius ja kõrgus on?

                Comment


                  #23
                  Vs: Abi esimesel woofril tuppa

                  to zlernard : Tegemist on 5.nda klassi matemaatikaga mida selle välja arvutamiseks tarvis läheb.Ma eeldan et sa oled ikka vanem kui 12 aastane
                  V= a x b x c

                  Comment


                    #24
                    Vs: Abi esimesel woofril tuppa

                    Hents ütles valemi juba ära jah.

                    Üks paljudest võimalustest:
                    Näiteks kuup, mida küll ei soovitata kasutada, aga minu meelest on kuup ilus. Ning sellel tasemel ei ole arvatavasti ka kuuldavat vahet. Parandage kui eksin.

                    Igastahes natuke arvutustest:
                    Kuupjuur 46,17 = 3,587...(dm) , et asi lihtsam oleks teisenan 3,6 (dm)-iks
                    3,6 x 3,6 x 3,6 = 46,656 liitrit (ehk kuup detsimeetrit)
                    Sellest järeldub, et kõikide külgede pikkus on 3,6 dm ehk 36cm.
                    NB! Tegemist on sisemiste mõõtudega!
                    Kokku tuleb ruumala natuke suurem - selle tasakaalustab elemendi kasti sisse jääv osa ja soovitatav lisatugi kasti sees.

                    Need numbrid saad sa aluseks võtta ja katsetama hakata, kolme arvu korrutis peaks tulema umbestäpselt 46,5 - 47 (liitrit).
                    Mõtle ka ise, millise kujuga kast sulle kõige enam meeldib.
                    viimati muutis kasutaja roomet; 29 m 2007, 15:58.
                    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Abi esimesel woofril tuppa

                      to hents: aa nii lihtne?? ma mõtlesin et hullult raske.ma ple 12 ma olen 15.

                      Comment

                      Working...
                      X