Teade

Collapse
No announcement yet.

mida arvate sellest GAS subwoofrist 12''

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by wert@Oct 5 2005, 20:03
    Võrdleme siis kõrvutades võimsusi ja tundlikust
    Starsound:
    Max 1500w
    Rms 750w
    Hmm Omitron nagu annab RMS võimsuseks 250+250W ja tundlikuseks 87dB

    Või olen kuskilt midagi valesti vaadanud.

    88dB pole teab mis suur näitaja.
    Paljud üle 90dB tundlikused on mõõdetud 2,83V juures, et andmetes vähe ilusam välja paistaks, seda kasutavad juba päris paljud tuntud ja vähem tuntud tootjad. Mõni üksik kes mõlemad tundlikused või 1V/1m andmetesse panevad. B-)
    Võtsin need andmed eelnevast postitusest, ise kontrollima ei hakanud, eeldades, et need kellegi enda isikliku arvamuse põhjal ei tule.
    Mis see 2.83V siia puutub, 1V/1M puhul pole 88dB ikkagi teab mis suur näitaja, võid ju rääkida mistahes elementidest, mistahes firma toodangust, kuid selge on see, et räägitakse täiesti erinevates ühikutes.
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #17
      Mis see 2.83V siia puutub, 1V/1M puhul pole 88dB ikkagi teab mis suur näitaja, võid ju rääkida mistahes elementidest, mistahes firma toodangust, kuid selge on see, et räägitakse täiesti erinevates ühikutes.
      Ega ikka puutub küll, kui sina vaatad andmeid ja antud on tundlikkus siis mõningad firmad ei ole lisanud seda mis korral, kas 2,83V või 1V/1M??? vahe saab päris suur olema.
      ja 12" elemendi kohta on see 88db suht norm näitaja... minujaoks vähemalt... miskis eelnevas teemas nt välja toodud JBL element, mis oli näidatud 94db 1V/1M ning tegelikk läbi Fs-i, Oms-i ja Vas-i oli kõigest 87db, eriti ikka usaldust ei ärata või mis? Ma võiks sinna omitroni lehele panna ka elementide juurde kasti pealt võetud tundlikused... kuid ma püüan siiski reaalsete nr juurde jääda... sellepärast nt ei ole ka ühelgi asjal max võimsuseid jne jne jne.

      Comment


        #18
        Mis see 2.83V siia puutub
        Mõned näidised:
        Visaton TIW200 84dB 1V
        Audes 75W104-4 94dB 2,83V
        Hertz ES250 93dB 2,83V
        Starsound SSW - 2500 87 1V

        Vahe on ikka selles kas sa koormad elementi 1V või 2,83V. Peaks ju elementeerne olema, et 2,83V suudab element tekitada suuremat helirõhku. Seega kui vaadata ainult antud dB ja mitte süveneda pingesse, millega antud tulemus saadud, võib kahjuks pettuda või parem mitte SPL'i üldse mitte vaadata.

        Comment


          #19
          Antud teemasse see siiski mitte ei lähe, mõlemal juhul sai jutt alguse 1v/1m tundlikusest, nii Starsound kui ka Gas, mõlematel on see tundlikus 1v/1m, see 2.83V peal on antud juhul täiesti teemasse mitte sobiv OT, kuna võrreldakse kahte erineva firma elementi mitte mõõtmis meetodeid.
          S A C
          Siberian Audio Concept

          Comment


            #20
            GAS ja GAS ostke kingaudio :lol: (mul on)
            Eesti Streetrace Foorum
            http://www.vahtraleht.org

            Minu projektid
            www.zone.ee/SoundTuning/

            Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

            Comment


              #21
              Originally posted by Allar88@Oct 5 2005, 19:55
              Antud teemasse see siiski mitte ei lähe, mõlemal juhul sai jutt alguse 1v/1m tundlikusest, nii Starsound kui ka Gas, mõlematel on see tundlikus 1v/1m, see 2.83V peal on antud juhul täiesti teemasse mitte sobiv OT, kuna võrreldakse kahte erineva firma elementi mitte mõõtmis meetodeid.
              Õige küll jah... teemasse see praegu ei sobi, ma just lugesin kogu teema läbi ja tõesti siin hetkel antud mõõdud on mõlemal 1V/1M, et kuskiltmaalt lihtsalt toodi teine mõõtmismeetod sisse ja hakkas täiesti OT pihta kui arvestades teema eelnevat käiku.

              Comment


                #22
                misasi on V/m ? dB/W/m mõtlete ikka?
                -

                Comment


                  #23
                  Originally posted by Deus@Oct 6 2005, 10:20
                  misasi on V/m ? dB/W/m mõtlete ikka?
                  Tundlikkust mõõdetakse ju sellisena et 1Volt sisse lastes ja mõõtes 1Meetri kauguselt kui palju db on, see seda 1V/1M tähistabki ju :blink:

                  Comment


                    #24
                    Mingi uus meetod et lastakse 1 volt sisse?
                    Minuteada kahte sorti tundlikkuse määramist: 1vatt/1meetri peal või siis 2,83volti/1meetri peal.
                    2,83volti annab 1vati 8oomise mähisega ehk siis teine meetod annab tundlikkuse sama signaali puhul kui 8 oomine asi mängib@1vatt.
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #25
                      Minu viga... läks kuidagi ruutu jälle (hea pidur ma ikka) :P õige ikka jah 1W/1M
                      Bljaad vahest on need asjad väääga tagurpidi mul ikka :blink:

                      Comment


                        #26
                        mul kahjuks kaksis v ei funka, juhtus väike äpardus kunagi :P v-vatt üldiselt
                        S A C
                        Siberian Audio Concept

                        Comment


                          #27
                          Et siis 2,83vatti?
                          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                          Comment


                            #28
                            suurem tulemus: 94 dB/2,84V/m
                            väiksem tulemus: 88 dB/W/m

                            nüüd peaks puust ja punaselt olema!
                            Uskuda seda dB/W/m tulemust, see 2,84 näitab tihtipeale aiateibaid.
                            -

                            Comment


                              #29
                              Watid voldid vist korraks kõigil suure tuhinaga sassis. Pole hullu juhtub ikka, lohutan ennast sellega et ei olnud ainuke :P
                              Igatahes:
                              Uskuda seda dB/W/m tulemust, see 2,84 näitab tihtipeale aiateibaid

                              Comment


                                #30
                                Päris arvestatava elemendiga on tegu.

                                Comment

                                Working...
                                X