Teade

Collapse
No announcement yet.

mida arvate sellest GAS subwoofrist 12''

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mida arvate sellest GAS subwoofrist 12''

    http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=19764
    kriitikat ja kiitmist laske tulla

    #2
    Olen kuulnud et GAS on päris hea firma

    Comment


      #3
      Need Gas Prod on juba SPL elemendi poole.
      Gas Alpha 1224 on siga julm asi.

      Nii et Gas on igati hea asi B-)
      In SPL we Trust! 136,4 db

      Comment


        #4
        Gas on sigakõva asi

        Comment


          #5
          Aga kui võrrelda seda GASi elementi nt StarSound SSW-351DVC elemendiga. Et siis kumb tasuks osta. Näitajad siis 750W RMS 1500W max.Sensityvity 89db/SPL
          Treated cellulose cone.Carbonfiber dust cap.Rubber magnet boot. Hind tollel StarSoundil siis 1200 Omitronis.

          Comment


            #6
            GAS kindlasti parem kui staraudio, kujutan ette et gasil kindlasti suured tundlikus ja, no staraudiot ei saa ju võrrelda gas-iga või mis? :blink:
            <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

            Comment


              #7
              igatahes starsound

              Comment


                #8
                höhöhöhöö, oleks neid 2, oleks kinnisilmi ära ostnud mõlemad B-)

                Endal praegu 2xGAS Silver METAL12 ja kah väga rahul. Starsound oleks küll staks odavam olema aga GAS parameetrid olid veic vastuvõetavamad
                -

                Comment


                  #9
                  minu arvamus - Great American Sound on rullnokkadele, kuna igal Laagri rullnokal on gas autos. väriseb hästi, küll aga eelistan mina midagi muud..

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by jannozz50@Sep 25 2005, 05:05
                    minu arvamus - Great American Sound on rullnokkadele, kuna igal Laagri rullnokal on gas autos. väriseb hästi, küll aga eelistan mina midagi muud..
                    milline neist täpsemalt?
                    -

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Deus@Oct 4 2005, 07:55
                      milline neist täpsemalt?
                      mm..mis mõttes milline ?

                      Comment


                        #12
                        Alpha, Silver või Pro seeria???
                        Laagris enamustel Alpha 1224&#39;d

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by atzz@Sep 23 2005, 22:10
                          ... kujutan ette et gasil kindlasti suured tundlikus...
                          Ette kujutada võib igast asju, kuid olen kohanud ka väga heade firmade tooteid kes neid nr lampi on kirjutanud, hetkel starsondi selle seeria elemendid on üle mõõdetud ja parameetrid on täpselt sellised nagu nad olema peaks.
                          Sellega ei taha ma kuidagi öelda, et see GAS praht oleks, loomulikult mitte... kahjuks puudub omal lihtsalt kogemus sellega.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by ranz+Oct 5 2005, 10:24--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ranz &#064; Oct 5 2005, 10:24)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-atzz@Sep 23 2005, 22:10
                            ... kujutan ette et gasil kindlasti suured tundlikus...
                            Ette kujutada võib igast asju, kuid olen kohanud ka väga heade firmade tooteid kes neid nr lampi on kirjutanud, hetkel starsondi selle seeria elemendid on üle mõõdetud ja parameetrid on täpselt sellised nagu nad olema peaks.
                            Sellega ei taha ma kuidagi öelda, et see GAS praht oleks, loomulikult mitte... kahjuks puudub omal lihtsalt kogemus sellega. [/b][/quote]
                            Ranzil õigus, eelpool toodud müügiteemas on ka tundlikuse kohta märge olemas, nimelt 88dB pole teab mis suur näitaja.

                            Aga kui võrrelda seda GASi elementi nt StarSound SSW-351DVC elemendiga
                            Võrdleme siis kõrvutades võimsusi ja tundlikust
                            Starsound:
                            Max 1500w
                            Rms 750w
                            Tundlikus 89dB
                            Gas:
                            Max 1000W
                            Rms 500W
                            Tudlikus 88dB

                            Selgelt juba aru saada, et Starsoundi +1dB tundlikus annab Gas-i ees eelise, 1/3 võrra suurem rms ja ka max võimsus annavad sammuti eelise, sellel ajal kui sinu Gas on oma võimsuse piiril, keeran mina oma niigi suurema tundlikusega Starsoundlie veel volõõmi juurde :P
                            S A C
                            Siberian Audio Concept

                            Comment


                              #15
                              Võrdleme siis kõrvutades võimsusi ja tundlikust
                              Starsound:
                              Max 1500w
                              Rms 750w
                              Hmm Omitron nagu annab RMS võimsuseks 250+250W ja tundlikuseks 87dB

                              Või olen kuskilt midagi valesti vaadanud.

                              88dB pole teab mis suur näitaja.
                              Paljud üle 90dB tundlikused on mõõdetud 2,83V juures, et andmetes vähe ilusam välja paistaks, seda kasutavad juba päris paljud tuntud ja vähem tuntud tootjad. Mõni üksik kes mõlemad tundlikused või 1V/1m andmetesse panevad. B-)

                              Comment

                              Working...
                              X